Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

magda123 napisał(a):
CO TAM ZBOCZONE SŁONECZKA 😁 😁


a no nic zboczone Słoneczko 🙂 dietujemy się dalej.. ja piję kawkę teraz, a pospalam kalorie później... jak A. wróci z kinectem, a wieczorem może inaczej ☺️ ☺️ 😜 😜 Gin dał zezwolenie po dwóch tyg. to trza korzystać 🤪 🤪 🤪 choć i tak zakaz 2 razy został złamany ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
misia i wszystko jasne odnosnie kaszy:_) A ja i tak nie lubie takiej kaszy wiec nie jem:_)
sylvianka co do masła moge uzywac kazde. Nie ma znaczenia czym posmaruje.
a oliwy z oliwke nie uzywam bo nie zdrowa baaardzo a na taka zdrowa mnie nie stac za bardzo bo to duza sumka. uzywam oleju slonecznikowego bardzo zdrowy i malo kaloryczny i na nim smażę wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OLA mi przypomniała to podpięłam się na pół godz do pasa podczas prasowania 🙂
biorę się za obiad 🙂

oliwa niezdrowa??? 🥴 boże zwariuję:P Chyba też poszukam tego słonecznikowego oleju :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALekSanDra napisał(a):
🙂
kur... mam taka migrene że makabra;/


na ból głowy mi pomaga rozpuszczona wit C 1000 + ibuprom 🙂 może na migrenowe bóle też pomoże 😘

ode mnie też zaproszenie poszło 🙂 zaraz Cię pooglądam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
OLA mi przypomniała to podpięłam się na pół godz do pasa podczas prasowania 🙂
biorę się za obiad 🙂

oliwa niezdrowa??? 🥴 boże zwariuję:P Chyba też poszukam tego słonecznikowego oleju :P


si:_) ogladalam o tym program niedawno jakos i oliwa moze powodowa ctakie choroby źle uzyta że hoho ,. 😮 i najlepszy jest olej slonecznikowy. i tez wlasnie zamienilam oliwe na olej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja już nie wiem co jeść,a co nie... mnie mówiono,że oliwa jest zdrowsza od oleju. No,a poza tym jakbym miała patrzeć,żeby jeść tylko zdrowe to bym nic nie jadła 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja już nie wiem co jeść,a co nie... mnie mówiono,że oliwa jest zdrowsza od oleju. No,a poza tym jakbym miała patrzeć,żeby jeść tylko zdrowe to bym nic nie jadła 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia napisał(a):
tuska8 napisał(a):
no to już chyba wszystkie mam Was na fb, nie?

ja nie wiem ☺️ ja was tam nie poznaje :P która z was to mag cyg?


Magda123 🙂
ja Ciebie Landusia nie umiem u Tusi znaleźć ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no tak bo jest zdrowsza ale ta prawdziwa.. nie bede teraz probowala sie wymadrzac bo nie pamietam o co tam biegało ale podawali jakie oliwy so szkodliwe to okazalo sie ze wszystkie te dostepne od zaraz te z półek sklepowych do 40zł a ja wiecej nie dam za 100 ml oliwy jak olej slonecznikowy mam za 20zł cała flache 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...