Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mnie Kubek wkurwił.
Mam dość tego dziecka 😠 😠 😠
ja nie wiem o co mu chodzi.. zesikał mi się dzisiaj 3 raz w gacie! Nosz kurwa tyle go uczę.. prawie 3 letnie dziecko to już mogłoby się kontrolować 😞 gdzie ja go dam do przedszkola jak matoł nie chce wołać 😞 😞 kurwa, kurwa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
gosia spokojnie!
to tylko dziecko! nie jego wina na zlosc Ci tego nie robi.. kilka oddechow i powiedz mu że nic sie nie stało ale że ma Ci mowic jak mu sie zachce i tyle. Wiem że ciezko jest czasmai nerwy ogarnac bo sama od 3 dni dre ryja na nadinke a zaraz po tym ja przepraszam ale to żadne wytłumaczenie. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda wiem.. i 1000 razy na spokojnie mu tłumaczę. Ale on wie, że chce sikać. tylko mu się wołać nie chce...
beczeć mi się chce. Mogę pomarzyć o przedszkolu jak on łaskawie nie zacznie wołać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poród i tusza to nic w porównaniu z tym jak wykańczają psychikę jak mają zły dzień:P
Kuba jest strasznym łobuzem i cały czas coś dyga do Matika.. a mnie krew zalewa..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia Kuba nauczy się wołać w przedszkolu przy innych dzieciach 🙂 zobaczysz wiem to po swojej jak mi przedszkolanka powiedziała ,że Adziulka sama do toalety chodzi 🙂 (tak musiała mieć nocnik w pokoju) i dzięki temu kupiliśmy podstawkę do wc i sama chodzi kiedy chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
ja mam dance central 2 🙂 a mieliśmy PS3,ale sprzedaliśmy i kupiliśmy kinecta .. 😜 nie chcę pisać dlaczego..hehe 🙂

Czyżby specjalnie na dietkę i pod Dance Central??? My musimy sprzedać 1 i się w 2 zaopatrzyć, bo widzę, że ma dużo więcej różnych trybów. Fitnessa też już 2 wypuścili... kurde... i też ma dużo więcej trybów. A ja w Tomb Raidera gram... hahaha spalam kalorie palcami :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tylko na chwile.U nas tez nocka masakra,ale znowu przywykam.Bylam wczoraj u lekarza.Wyniki mam w normie i puchniecie bylo od tabletek,wiec dobrze,ze sie na spirale zdecydowalam.A co do plecow,to juz mniej ciekawie.Mam uszkodzone nerwy i musze jak najszybciej zaczac fizykoterapie.Dostalam tez cwiczenia do domu,juz wczoraj je robilam..No a co do fizykoterapii,to sie czeka minimum pol roku,ale pani doktor na gorze listu napisala drukowanymi literami URGENT!! i sama list wysle i w ciagu miesiaca maja sie do mnie odezwac.A jesli fizykoterapia nie pomoze,to do szpitala...tej opcji nie biore nawet pod uwage,bo nie wyobrazam sonbie lezenia 2 miesiace!A i dobrze,ze poszlam,bo kolejnym etapem uszkodzenia nerwow bylyby problemy z nietrzymaniem mocz,kupy,a potem bezwlad nog...fizykoterapie powinnam zaczaz juz minimum 2 lata temu,ale lepiej pozno niz wcale.Nadrobie was pozniej,bo mam pare spraw dzis do zalatwienia.Milego dzionka zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landrusia tego nikt tak naprawde nie wie.Pierwszy powazny problem mialam jakies 3,5 roku temu.Wyladowalam w szpitalu,bo nie moglam chodzic,maz mnie do lazienki zanosil.Wtedy powiedziano mi,ze to pewnie miesnie przesilone i ze mam prace zmienic.Dostalam mase lekow i po 3 tyg bylo lepiej.Ale problem ciagle powraca,dlatego,ze to nie miesnie,tylko nerwy...I znowu jestem na prochach...ehhh wyc mi sie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...