Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

pojadłam racuchów trochę ☺️ na obiado-kolację. będzie miało wino co trawić 🙂 Ale gdybym ich nie zjadła to musiałabym wypierniczyć bo chłopcy zmienili zdanie i jak zrobiłam to im się odwidziało..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia a ja nie umiem wte gry wszystkie grać 😜 😜 za głupia albo za sztywna na to jestem 🤪 🤪

Landusia 😘 tańcz 🙂 ja nie mam jak bo niedługo koleżanka przyjdzie to wolę nie przyjmować jej spocona jak świnia 🙂 w ciągu dnia trochę poćwiczyłam 😜 jutro poćwiczę rano i wieczorem żeby nadrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja zjadlam na miescie salatke z tunczyka,a teraz sliweczki zajadam 😁 😁 A moja cora wlasnie dostala od znajomych przyspieszony prezent na roczek-odkurzacz z v-techa i teraz od niego nie odchodzi.Maja slonce,ja tobie tez poklaslam.Ide sie winka napic.A co do gier,to my mamy psp3 z movem,bo na urodziny chcialam..i teraz kurz zbiera,bo nie mamy kiedy pograc 😁 Wieczorami padamy,a tak to nas albo w domu nima,albo cos robimy.A i musze wam sie pochwalic moim dzisiejszym pomyslem..IDE NA KAZIKA hahaha 😁 Odkrylam w gazecie,ze w niedziele graja,zgadalam sie z siora i idziemy.A malzonek moj kochany z dzieckiem zostaje w domu 🙂I jeszcze kazal mi sie wyszalec 🙂Bilety juz mam,ale sie ciesze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ALekSanDra napisał(a):
GoGr napisał(a):
Monia.. jakbyś czasem się rozwodziła to ja REZERWUJĘ Twojego Męża!!!!! 😜


Słuchajcie mojego męża jak nie ma od 6 rano tak nie ma... o 16 był w pracy jeszcze teraz od 18 dzwonie nie odbiera;/ niewiem... kurwa kłótnia źle tak źle;/


hmm a może mu bateria siadła?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
ALekSanDra napisał(a):
GoGr napisał(a):
Monia.. jakbyś czasem się rozwodziła to ja REZERWUJĘ Twojego Męża!!!!! 😜


Słuchajcie mojego męża jak nie ma od 6 rano tak nie ma... o 16 był w pracy jeszcze teraz od 18 dzwonie nie odbiera;/ niewiem... kurwa kłótnia źle tak źle;/


hmm a może mu bateria siadła?

nie bo sygnał jest...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia napisał(a):
gosia nie moge bo kuzyn sie zapowiedzial wpada za chwile .. uratowal mi dupsko bo tak mi oie nie chce.. 😁 i my tez mamy malo miejsca mieszkamy w bloku.. ale dajemy rade 🙂
i zagramy z scrable 😜


haha 🙂 poćwiczycie mózgownice 😁 dobre i to! :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Ola 😘
nie stresuj się na zapas. Wiem, że łatwo mówić bo sama też fiksuję już jak się mojemu godz przedłuży a nie da znać a ja się nie mogę dodzwonić. Ale załóż, że to praca - skoro uprzedzał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Spokojnie Ola 😘
nie stresuj się na zapas. Wiem, że łatwo mówić bo sama też fiksuję już jak się mojemu godz przedłuży a nie da znać a ja się nie mogę dodzwonić. Ale załóż, że to praca - skoro uprzedzał


nie ufam mu wiec niewiem... ale nie jadł cały dzien to by na pewno nie szwedał sie a kasy z bankomatu nie wybierał.... 🤢 niewiem kurde...;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...