Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też wracam 🙂
wprawdzie problemy się nie skończyły ale w sumie z diety nie umiem zrezygnować 😁
od 2 dni znów ćwiczę 🙂 Waga nie najgorzej ale mogłoby być lepiej:P
z obiadem trochę dzisiaj przesadziłam ale co tam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

hej dziewczyny. no ja od dZisiaj wracam na dietę, będę jeść regularnie i mniej! No i dużoo wody 🙂 ja ogólnie nie mam przepisów na dania dietetyczne,bo po prostu jem to co zwykle tylko mniej. No i warzywa i owoce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie święta trwają nadal, wciąż wyżeram z lodówki pozostałości ze świat,to tak żeby nie gotować idę na łatwiznę,
ćwiczę nadal dużo ale do diety wrócę po nowym roku, bo jeszcze w niedzielę mam urodzinki u chrześnicy więc bez torta się nie obejdzie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kupiłam sobie nowe hula-hoop 😁
cięższe:P

Iwonka ja też jeszcze wyżeram - najgorsze bo ciasta:P ale w ramach rekompensaty na zakupy latam na nogach i nie wsiadam do auta 😁

Diviana - spokojnie! 🙂 za dobrze by Ci było jakby szło wg planu:P
a w ogóle ile Ty chcesz ważyć? bo jak masz bmi 21.8 a tu dopiero cel w 11% zrealizowany? (pytam bo muszę wiedzieć ile poprzeczkę podwyższasz:P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr i jak się sprawdza ta hula-hop ? ;>
ja dziś obiad zjadłam ledwo co a potem jak widziałam makówki... to mi się ich zachciało ;o

Tak wogóle jeśli moge zapytać to ile aktualnie ważycie i przy jakim wzroście? ile chcecie ważyć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
a hula spoko 🙂 efekty są tylko trzeba regularnie - jak ze wszystkim:P


a długo już się kręcisz? ja właśnie szukam jakiś ćwiczeń/urządzenia aby mi się brzuchol wchłonął po porodzie bo mi się zrobiła teraz taka gruba opona 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patii ja kręcę od sierpnia... po pierwszym miesiącu (no może 1,5) miałam 3 cm mniej w pasie... ale potem z różnych względów przerwałam i robiłam to nieregularnie więc bez większych efektów.. teraz wracam ze zdwojoną siłą i dzisiaj już się ruszać nie mogę 🙂 fak... normalnie mam 1000500100900 siniaków..:/ cały kręgosłup obity... no ale takie początki:/ trzeba przeboleć... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... może się skuszę na ta hula hop, jeszcze to przemyśle ;-)

Tutaj dla zainteresowanych przepisy dietetyczne, widzę że dużo wygląda wyśmienicie sama popróbuje parę przepisów np. te chipsy na sylwestra , tortilla i dużo innych.
http://dietetyczneobzarstwo.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?752007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przepisy ciekawe i zdjęcia apetyczne 🤪
szkoda tylko, że ja lenia mam i ostatnio obraziłam się na gotowanie i pichcenie:P

Mam chwilkę dla siebie - mogłabym odespać nieprzespaną noc..:P (*pobudka była o 4.45 a położyłam się po północy.. w między czasie kilka pobudek:/) ale włącze chyba jakiś film i pokręcę sobie 🙂 a co! w nowy rok chcę wejść na wagę i nie przestraszyć się 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też raczej nie spale kg na sylwku bo będziemy w domu siedzieć.. siedzieć, wcinać i pić.. może na domówkę do siostry pojedziemy "moze" ale i tak też tam będziemy siedzieć , żreć i pić niestety ;o Jak będzie mi się chciało to porobie jakieś słodkości z tych przepisów dietetycznych ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej sorki, że się wtrącam, ale jeśli chodzi o BMI to nie ma co na to patrzeć. Ten wskaźnik uwzględnia jedynie wagę i wzrost... a gdzie płeć, wiek i przede wszystkim masa mięśniowa??? Przecież jak ktoś jest umięśniony to waży więcej. Prawda??? Ja na przykład mam BMI 20.9 natomiast zawartość tkanki tłuszczowej w dolnej granicy normy. I dietetyk powiedziała, że nie mogę już schudnąć. A ważę 57 kg, więc to wcale nie jest mało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...