Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
II śniadanie wafel ryżowy i śliwkowa jogobella light

Magda nie wiem do czego porównać ciecierzycę, bo moja pasta akurat jest jeszcze z pomidorami suszonymi :PPP ogólnie może coś do grochu podobne? Chociaż jest delikatniejsza w smaku. Ja ją zawsze mocno doprawiam garam masalą... w sumie do wszystkiego sypię i wszystko smakuje tak samo :PPP hahaha soi nie jem, bo nie lubię, wolę cieciorkę, groch i soczewicę 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wiem że dam napaliłam sie i musze 🙂drugie sniadanie 400ml kefiru odtłuszczonego o smaku truskawy 🙂

a na obiad robi sie piers z kuraka w rekawie w przyprawach na słodko ostro a do tego bedzie makaron dukanowy plus sos joghurtowo porowy 🙂 a na kolacje dukanowy chlebek z twarozkiem jajkiem i sosem majonezowo czosnkowo pomidrowym z cebula i ogórkiem kisznym oczywiscie 2 litrywody i zielona hejbata 😁 nie majonezowo cos popierzyłam hahahahahahahahahahaha z sosem joghurtowa czosnkowo pomidorowym hahahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
:*
Weszłam na tego bloga zdjęcia są przerażające dobrze, że jestem po śniadaniu. Dla mnie tylko szokiem jest fakt co potrafi stać się z ciałem człowieka .....
Dziewczyny za co to jest dieta ????? Dla mnie to słowo magia 😁
Od rana zaliczyłam przychodnię, aptekę i solarium hahaha muszę obowiązkowo chociaż raz na dwa tygodnie lepiej się czuję bo ogólnie jestem ,,córka młynarza,, 😁
A teraz czas na obiad i odkurzenie domu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
magda123 napisał(a):
no faktycznie ma z tymi paluszkami 😞ale już nie długo i będzie mieć piękne paluszki 🙂

Dokladnie 🙂 Ja sie zbieram na solarium i zebrac sie nie moge:P


ja si wybiore jak schudne bo nie wymyslili takiego solarium co sie bym w nie zmiesciła:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Aisak srednia waga angielek to 120kg to co sie dziwisz,ze takie duze sa 😁 😁 😁 Ale sie nazarlam,jak swinka 😁 Ale uwielbiam gulasz z piersi z kurczaka. Olcia ja moglabym na palcach policzyc ile razy bylam w solarium 🙃 🙃

to ja za mis swiata tam bym robiła
hahahaha

a Kasia ma anoreksje w porównaniu z 120kg:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...