Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Ja na słonku nie mogę 😞 Dostaje strasznej wysypki ... jak pisałam na innym wątku niestety mam na to uczulenie 🤨 Mogę chodzić po słonku ale nie bez kremu z filtrem no i nie daj Boże leżeć na słonku plackiem 😞 Nie jest to dla mnie problemem i wogóle to w życiu mi nie przeszkadza ale jednak alergia jest. Poza tym solarium opala szybciej hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej moje drogie 🙂 ja w życiu w solarium nie byłam, mam ciemną karnację, odrobinę słonka i brązowa jestem 😉 w zimie też nie ma biedy jak sie rozbiorę, więc nie chodzę 😉
a dostałam doła strasznego 😞 chodzi o moją siostrę- już wiem dlaczego tak schudła 🤢 biedaczka, najgorsze, że nie mogę jej pomóc....
wiecie jak to u mnie jest z dołami...wpadam w obżarstwo ☺️ ☺️ ☺️ narazie się trzymam, ale jadę do drugiej siostry obgadać problem i ewentualną pomoc dla tej pierwszej i pewnie nie wytrzymam, bo ona zawsze ma coś słodkiego ;-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonka zazdroszczę cery 😘
Co do siostry przykro mi bardzo. Na pewno coś wymyślicie aby Jej pomóc o ile Ona tą pomoc będzie chciała przyjąć. Wiem jak to jest sama mam brata mamy tylko siebie i serce mnie o niego boli o jakoś nie może sobie w życiu poradzić mimo, że jest 10 lat starszy 😞
U mnie kolejni sąsiedzi się wyprowadzili a więc już mam dwa domy puste na ulicy kto chętny mieć mnie za sąsiadkę?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Iwonka zazdroszczę cery 😘
Co do siostry przykro mi bardzo. Na pewno coś wymyślicie aby Jej pomóc o ile Ona tą pomoc będzie chciała przyjąć. Wiem jak to jest sama mam brata mamy tylko siebie i serce mnie o niego boli o jakoś nie może sobie w życiu poradzić mimo, że jest 10 lat starszy 😞
U mnie kolejni sąsiedzi się wyprowadzili a więc już mam dwa domy puste na ulicy kto chętny mieć mnie za sąsiadkę?? 😁


hahahaha jade:P 🙃 lepiej znana sadsiadka niz ieznana:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
Iwonka zazdroszczę cery 😘
Co do siostry przykro mi bardzo. Na pewno coś wymyślicie aby Jej pomóc o ile Ona tą pomoc będzie chciała przyjąć. Wiem jak to jest sama mam brata mamy tylko siebie i serce mnie o niego boli o jakoś nie może sobie w życiu poradzić mimo, że jest 10 lat starszy 😞
U mnie kolejni sąsiedzi się wyprowadzili a więc już mam dwa domy puste na ulicy kto chętny mieć mnie za sąsiadkę?? 😁



nie mów ,że jesteś taką zołzą ,że sąsiedzi się wyprowadzają 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
magda123 napisał(a):
Iwona czy twoja siostra choruje?


nie choć to mogło tak wyglądać z mojej wypowiedzi, ma kłopoty że tak powiem "rodzinne"


czyli po prostu ją nerwy zjadają......ja tak mam ,że jak coś się dzieje to w ciągu paru dni moge schudnąć nawet 10 kg. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Madzia moja Ala już od roku nie śpi popołudniu 🙃 To czasem bardzo męczące bo sama nie raz chętnie bym poleżała i popatrzyła na tv.
Iwonka przykro mi z powodu siostry 😞 Nie wiem co to za problemy ale jeśli nie związane ze zdrowiem to na pewno da się je racjonalnie rozwiązać 😘
Ja tez tak mam, że jak nerwy to chudnę bo nie jem.... żołądek mi się ściska 🤔
A co do sąsiadów to sama jestem w szoku bo ostatnio w ciągu chyba miesiąca już dwie rodziny. Ale jedni dobrze, że sobie poszli bo było nieciekawe towarzystwo a ci co dzisiaj się wynieśli to tam było za dużo ludzi w jednym domu i pewnie przeszli na większy. A więc zapraszam 😁 ja będę dobrą sąsiadką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aisak ja nie wiem co to znaczy tv. bo moje dzieci przejęły i ja w sumie nie oglądam natomiast jak dzieci na weekend oddaje do moich rodziców to nawet nie patrze bo nic ciekawego w tedy akurat nie ma 😠 😠 dodam ,że moje dzieci nie oglądają to co każą sobie włączyć tylko tego słuchają bawiąc się zabawkami i nie wolno im wyłączyć 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona zaraz zerkne na priv.No ja wlasnie tez o chorobie pomyslalam,dlatego zapytalam.Ja wam powiem,ze tez zazeram stresy niestety 😞 A ze mam ich duzo,to i kilogramow tez niemalo haha 😁 Magda my od ponad miesiaca w dzien nie spimy.Masakra.Dzis 1,5h probowalam ja w dzien uspic i dupa.Wiec pewnie znowu padnie o 18-19 i wstanie w pelni zycia o 2 rano 😁 Porzadzi do 7 i zdrzemnie sie do 9:P:P A jak sie w dzien zdrzemnie nawet 20 min to idzie spac o polnocy,wiec nie wiem co gorsze..tez ma ADHD po mamusi:P:P Co do tv jak ma jazde,to jej bajki wlaczam,ponagrywalam jej hehe no i obowiazkowo jaka to melodia.Ja czekam na kolezanke,bo ja wyciagnelam na silownie i autem po mnie podjedzie.Super,nie bede musiala taki kawal isc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...