Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aisak_89 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Aisak ja zjadlam ogorkowa o 14-tej i dzis sniadanie 😉


To ja widze, że wszystkie na diecie na całego 😁

To nie dieta,to moje dziecko...dzis tez w sumie po sniadaniu wcisnelam w siebie ogorkowa i troche musli..no i moje ukochane jedzenie- 2 piwa 😁 😁 😁 😁 😁 Oj uwielbiam je,ale w tym tygodniu juz nie wolno hehe,bo ostatnie 4 dni to albo piwko,albo winko 😉
Aisak juz na UK pisalam,ze u mnie tez ciagle cos.Wiec nie daj sie,musimy sie razem wspierac 😘 A co do Mai to ona robi przesliczne opaski 😁 😁 Sama mam kilka zakupionych hihi.Nawet na fb mam Julii zdjecia w tych arcydzielach 🙂
Misia my nasz slub w tydzien zorganizowalismy,ale to byl tylko cywilny.Na zywiol poszlismy.Wstalismy pewnego dnia z mysla,ze chyba najwyzsza pora cos z tym zrobic,bo ile mozna zareczonym chodzic 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Aisak ta np jest od Majki:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=399648796760550&set=a.126783287380437.22049.100001463006470&type=3&theater
Dobra to ja sie zbieram do lekarza.Odezwe sie potem


mam taka sama 🙂P) i rózowa siwa tez 🙂 🙂 a Majcia zrobiła je szybciutko i w trakcei tyg były juz u mnie a 4 zamawiałam bo dla mojego dziecia i chrzesniaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Aisak to jest zdj z mojego albumu Julia na fb to powinnas moc to zobaczyc.U nas dzis wyjatkowo cieplo wiec po obiedzie trzeba sie na spacer przejsc.A dzis na obiad warzywka w ciescie francuskim z mozzarella.Taki moj wynalazek,jeszcze tego nie robilam,zobaczymy co z tego wyjdzie


loveee:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😞 Ja jako tako sie nie rozpisze bo jestem ostro niedojebana.....wczoraj przezylismy cos okropnego mala stracila przytomnosc z tej wysokiej temperatury,paramedycy szpital itd. No i chyba zlapala odemnie ta grype i do tego zeby i ma przelyk zawalony i na to gardelko ma antybiotyk. Noc byla koszmarna bo temp ciagle powyzej 38.8 jak przychodzila godzina kiedy puszcalo dzialanie paracetamolu to temp 39.8 masakra.....tak sie telepala ....dziewczyny lekarze powiedzieli,ze to nasz pierwszy raz dlatego jestesmy przestraszeni tak bardzo....ze to kazde dziecko do 5go roku przechodzi. Ja chyba zejde jak to sie powtorzy a dzis kupa za kupa i nie chce pic bo ja boli to gardlo ani jesc. A kupy po lekach.koszmar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
😞 Ja jako tako sie nie rozpisze bo jestem ostro niedojebana.....wczoraj przezylismy cos okropnego mala stracila przytomnosc z tej wysokiej temperatury,paramedycy szpital itd. No i chyba zlapala odemnie ta grype i do tego zeby i ma przelyk zawalony i na to gardelko ma antybiotyk. Noc byla koszmarna bo temp ciagle powyzej 38.8 jak przychodzila godzina kiedy puszcalo dzialanie paracetamolu to temp 39.8 masakra.....tak sie telepala ....dziewczyny lekarze powiedzieli,ze to nasz pierwszy raz dlatego jestesmy przestraszeni tak bardzo....ze to kazde dziecko do 5go roku przechodzi. Ja chyba zejde jak to sie powtorzy a dzis kupa za kupa i nie chce pic bo ja boli to gardlo ani jesc. A kupy po lekach.koszmar


przechodziłam to ostatnio 😞 wiem co czujesz jesc tak nie musiii bo wiesz jak to chory to i jesc sie nie chce ale musisz jej co chwilcia piciu dawac zeby sie nie odwodniła 😞 a wysoka temp u dzieci to dabra podobno jest chociaz wiem jak to wyglada moja miała ostatnio 40,5 stopnia 😞 u nas najdłuzej i najszybciej działały czopki z paracetamolem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
Maja współczuje ja nawet nie wiem co bym zrobiła jakby mi któreś straciło przytomność 🤢
moje dzieciory jak chorują nie mają temperatury nigdy tak jak ja 🤨 moją stałą tem.ciała jest 35.6


moje dziecko ma tak samo aleeeeeee jak ma chore gardło odrazu ma temp... inne choroby to nic zero .. a z gardłem to odrazu akabra ;/ a ja nie mam nigdy temperatury jakas dziwna jestem hahahahaha 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola Zuzia wczoraj tyle miala temp.....az palilo 😞 no nic mam nadzieje,ze juz bedzie tylko lepiej.Przed chwila dostala kolejna porcje antybiotyku ale cholera pic nie chce 😞 a czopkow nie moge jej dawac bo zaraz kupa a nie chce jej pomagac w odwadnianiu 😞
Ale tej nocy zglodniala to wciagnela serek danio mimo bolu gardla i pol monte tatusowi wyjadla 🙂 a teraz zjadla lyzke muesli z miodem .Nic wiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majka u nas to samo bylo.Gotuj jej zupy.Julia w zasadzie od czasu operacji na zupach jedzie.Non stop albo rosol,albo bialy barszcz albo pomidorowa.A i ugotuj jej makaron spagetti i daj taki,bedzie miala radoche i bedzie jadla.U nas tylko takie rzeczy wchodza w rachube.A co do syropow to juz ci patetny rano pisalam.A obiad zajebisty.Majka normalnie musisz sobie to zrobic,albo ja ci zrobie 😁 😁 Miooodzio obiad w 20 min a taaaaki dobry 😁 Czas na spacer sie wybrac,bo slonko swieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...