Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Monisia jak ja bym chciała na luzie 🤨 U mnie problem jest ten, że ja tą kasę mam w sensie, że mam jak mamie pomóc ale coś kosztem czegoś i niestety dużo rzeczy muszę sobie odmówić do domu żeby mamie pomóc 🤔 Tyle kasy co ja muszę dać mamie to miała bym dół domu wyremontowany ale cóż to przecież mama 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😘
A ja chyba urodziłam się jednak pod taką mniejszą ale szczęśliwą gwiazdą 🙂 Mama była coś uzgodniła coś załatwił i będzie lepiej niż się spodziewałam 🙂
U mnie dieta... hmmmm podjadam ale ogólnie jem bardzo mało z nerwy.
Madzia zawsze zostaje do nas zaglądać przez telefon 😉 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Ostatnio zastanawiałam się jak niektórzy mogą nic nie jeść... i stwierdzam, że mogą... ja od paru dni ledwo co mogę wcisnąć w siebie... dziś pierwszy raz o ponad tygodnia jem obiad... i ledwo mi idzie... masakra... taki mam żołądek ściśnięty... pierwszy raz w życiu... Za to wino mi idzie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie kochane:-) dawno nie zaglądałam bo byłam wściekła na siebie, że nic ze sobą nie robię...i postawilam wszystko na jedną szalę, od poniedziałku jestem na głodówce, piję tylko soki, herbatę zieloną, czerwoną, i zwyklą wodę...mam zamiar wytrzymać 10 dni tak dla oczyszczenia, a potem przejść na zdrowe odżywianie 😉 czytałam dużo o tej lepszej stronie głodówki i mam nadzieję, że krzywdy sobie tym nie zrobię 🤨 ale dzisiaj 3 dzień i jest coraz lepiej- apetyt znikł mimo, że normalnie szykuję Moim śniadania, obiady, kolacje... :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
http://www.poradnia.pl/oczyszczajaca-glodowka.html

to stronka na temat oczyszczającej głodówki, dodam tylko że ja stosuję ją poraz pierwszy i tak tylko dodam wyprzedzając Wasze komentarze, że przecież są ludzie którzy wskutek np stresów potrafia nie jeść kilka dni i nic im nie jest, więc pewnie ja też od razu od tego nie umrę hehe:-)
i zaczęłam trochę ćwiczyć, codziennie ma być więcej 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
http://www.poradnia.pl/oczyszczajaca-glodowka.html

to stronka na temat oczyszczającej głodówki, dodam tylko że ja stosuję ją poraz pierwszy i tak tylko dodam wyprzedzając Wasze komentarze, że przecież są ludzie którzy wskutek np stresów potrafia nie jeść kilka dni i nic im nie jest, więc pewnie ja też od razu od tego nie umrę hehe:-)
i zaczęłam trochę ćwiczyć, codziennie ma być więcej 😉 😉


juz kiedys o tym słyszałamze to bardzo dobrze podobno robi na perspoalitykę (czy jak to sie pisze) jelit i jak człowiek sie zawezmie to zmniejszy rzołądek i jak potem nie zaniedba to utrzyma wiekszosc zgubionych kilogramów..ale nigdy nie byłam na tym wiec sie nie wypowiadam 🙂 poczytam moze i sie zdecyduje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ola ja też pierwszy raz, ale jestem zdania, że jak wytrzymam te 10 dni to dlaczego mam potem rzucić się na jedzenie? będę znów jadła wszystko, tylko mniej i zdrowiej a to już będzie sukces bo przynajmniej nie będę tyć, a jak dołożę regularne ćwiczenia to i wagę też utrzymam 😉
zrobiłam błąd wiosną gdy schudłam dużo, że potem zaprzestałam ćwiczeń, a latem też niczego sobie nie odmawiałam.... ☺️ ☺️ i dlatego mam to co mam... ale teraz jestem silna 😁 😁 przynajmniej na razie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...