Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ja też czytałam o tej głodówce... ale w systemie naprzemiennym.. 2 dni w tyg ma się zjeść tylko jajko, 2 mandarynki i coś tam jeszcze:P nie pamiętam. kiedyś się wezmę.. podobno nawet życie przedłuża.,

a na razie nie robię nic i zarastam. jest mi źle ze sobą samą...

Miśka - pokaż się 🙂 może krawcowa na gorset też coś poradzi 😉 takie uroki zakupów na necie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Misia s gorset za duży to ja Ci zazdroszczę !! 😁 A tak serio to tak schudłaś czy po prostu te rozmiarówki chu*** ?? Co firma to inne odniesie nie do rozmiaru 🤔 Ja spodnie mam 36 angielską 8 a bluzki 36 - 8 albo38 - 10 bo nie raz w 8 mi się cycki nie mieszczą haha chociaż nie mam za dużych.
Iwonka ja też tak chce ale za duży żarłacz pospolity nie mnie 😞 Nie umiem sobie odmówić chociaż tak jak Ty piszesz w chwili stresu ja mam właśnie głodówkę przymusowa bo nic w siebie nie mogę wetknąć 🤨 Zoładek się zaciska i koniec 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
bry ! 😘
Monisia zdrówka Kochana 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Sto lat dla Córeczki Iwonki !! 😘 😘 😘
U nas pada i nic się nie chce 🤔 Mieliśmy wyjść a widzę, że wezmę się za sprzątanie łazienki a reszta domu po 28. jak dokończą salon bo będzie się jeszcze kurzyć 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo
co do gorsetu to nie da się go zmniejszyć, bo to taki gotycki z fiszbinami, sztywny. Jeszcze dwa tygodnie temu był oki, a teraz jak mnie M zawiązał, to po ściśnięciu do końca jeszcze mogę oddychać :PPP i miejsce zostało... troszkę mi się schudło... mojemu M zresztą też. Dwa kościotrupy wezmą ślub, będzie mega gotycko 😁DDD hahaha a tak serio to śmiesznie nie jest... dziś zjadłam zupę i mi niedobrze... ogólnie jak jem to mi niedobrze 😞
A my też dziś na szczepieniu byliśmy i nasze dziecko 14 kg już waży. Pulpet jeden.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuję dziewczyny w imieniu Mai 😘 😘 😘
Monisia zdrówka 😘
Misia zazdroszczę Ci że tak łatwo chudniesz, ja 4 dzień głodówki i pytanie co zrobić w niedzielę? gdy będzie tort i goście u Majki? 🤨 jak wybrnąć? nie chcę by wszyscy wiedzieli o mojej diecie ☺️ ☺️
no i wzięłam sie wreszcie za porządne ćwiczenia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ja też tak chce jak Ty, że rozmiar S był na mnie za duży ! 😉

Iwonka no to masz dylemat bo ja bym się na pewno na takiej imprezie najadła jak świnia hahaha

Martusia daj linki co oglądałaś za sukienki ?? Ja miałam na chrzcinach mojej Ali sukienkę czarno białą - góra biała z falbanką na ramiona taki styl hiszpański a zaraz pod piersiami zaczynał się czarny obcisły dół tak do pół uda do tego granatowe szpilki i dodatki z masy perłowej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ode mnie też 100 lat dla Majeczki 🙂))
Monia ja też w szoku jestem i chyba muszę ograniczyć mu jedzenie. Dziś zjadł rano 140 ml mleka i banana, potem 1/2 grahamki z gotowaną piersią z kurczaka, potem znowu to samo. Zupy nie chciał wcale. Na wieczór zjadł jeszcze 3 wafle ryżowe i jabłko, a przed snem mleko... nie dojada, bo mu nie daję, pije wodę... nie wiem czemu z niego taki pulpet. Wzrostu niby ma 88 cm na stojąco. Ale same wiecie jak to jest mierzyć na stojąco dzieciaka... kurcze, jak był na cycku to tak nie wyglądał. To od tego MM??? Sama już nie wiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aisak nia Maja tylko Michasia i nie Martusia,tylko Monisia 😁
A sukienke chce taka kupic:
http://www.ebay.co.uk/itm/WAREHOUSE-SPOTLIGHT-DRESS-SIZE-14-/110979479664?pt=UK_Women_s_Dresses&hash=item19d6e47870
http://www.ebay.co.uk/itm/stunning-WAREHOUSE-strapless-evening-prom-wedding-party-dress-size-14-/281021906498?pt=UK_Women_s_Dresses&hash=item416e35fe42
Albo taka:
http://www.ebay.co.uk/itm/gorgeous-DOROTHY-PERKINS-wedding-prom-party-dress-size-14-/281021925097?pt=UK_Women_s_Dresses&hash=item416e3646e9
Sie okaze potem,ktora wygram 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Aisak nia Maja tylko Michasia i nie Martusia,tylko Monisia 😁
A sukienke chce taka kupic:
http://www.ebay.co.uk/itm/WAREHOUSE-SPOTLIGHT-DRESS-SIZE-14-/110979479664?pt=UK_Women_s_Dresses&hash=item19d6e47870
http://www.ebay.co.uk/itm/stunning-WAREHOUSE-strapless-evening-prom-wedding-party-dress-size-14-/281021906498?pt=UK_Women_s_Dresses&hash=item416e35fe42
Albo taka:
http://www.ebay.co.uk/itm/gorgeous-DOROTHY-PERKINS-wedding-prom-party-dress-size-14-/281021925097?pt=UK_Women_s_Dresses&hash=item416e3646e9
Sie okaze potem,ktora wygram 😁

Monia ta biała jest śliczna 🙂)) i już widzę jak pięknie w niej wyglądasz :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tez wlasnie na nia choruje 😁 😁 Zakochalam sie normalnie 🙃 🙃 🙃 Ta czerwona jest wyjsciem ewakuacyjnym,ale pewnie i tak bede zawziecie o biala bede walczyc 😁 😁 Tylko mam nadzieje,ze za duza nie bedzie 😜 Chociaz w sumie lepiej za duza niz za mala no nie? 😁
Miska pochwal sie swoim strojem slubnym nooo,bo bardzo ciekawa jestem 🙂A co do Antka wagi to sie ciesz,bo ja z Julia musze o kazdy posilek z nia walczyc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hahahaha no widzisz Monia dla mnie będziecie Martusia i Maja haha nie wiem czemu tak mi się przypisały do Was te imiona 😁
Mi się niestety żadna nie podoba sukienka ale czerwona jest ok. Wiadomo co człowiek to inny gust 🙂 Wydaje mi się, że ta biała raczej bardziej na przyjęcie weselne niż chrzciny chyba że impreza w lokalu to spoko 🙂
Monisia nie martw się moja Ala waży około 12kg a ma też prawie dwa latka. Dobrze wygląda nie jest za szczupła ale grubasem to nawet nie jest hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aisak no wlasnie sie zastanawiam czy wziasc 14 czy 12 bo teraz jak schdlam to wiecej mam 12...kochana zdjecia to tylko pozory,ja waze 71kg przy 170cm 😁 😁
Kurde skosili mi ta biala,w ostatniej sekundzie mnie przebili 😞 Ale mam kilka innych opcji.Powrzucam wam je jutro.Miska Jula ma jakies 84-85cm.Trudno mi ja zlapac hehe ale ubrania na 86 sa juz dosc ciasne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...