Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Aisak bo ze mna jest wlasnie tak,ze ja mam wyjebane kompleksy i zawsze sie w za duzych ciuchach chowam...Jutro przedje sie po sklepach poprzymierzac kiecki,bo maz tez mowi,ze znowu cos za duzego kupie....a co do 70kg to ja mam naprawde ciezkie kosci i to dlatego.Dlatego ja zawsze mowie,ze waga nie jest miarodajna,bo moja kolezanka wazac tyle co ja jest duuuzo wieksza i nosi 16/18
Magda 1000 zl to mogliby ci conajwyzej za procesor wziasc,dlatego pytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Jestem załamana weszłam na wagę i ważę 55 kg 😞 😞 😞 Od dzisiaj robię dietę nie dlatego, że uważam się za grubą tylko dlatego, że jak tak dalej pójdzie to za 4 miesiące będę ważyć ponad 60kg przez siedzenie w domu na dupie 😠 Jestem zła na siebie i sama na sobie się zawiodłam 😞

Madzia ma rację Monisia, że nie możesz patrzeć na nasze gusta bo każdy ma inny 😉 Ale mi się najbardziej podoba ta ostatnia co dałaś link, że jest do kupienia w kilku kolorach 🙂 No tak jeśli będziesz chrzestną to musisz ładnie się prezentować 🙂

Madzia a Ty laptopa daj do mojego męża od jest ekspertem od napraw i zrobi za free 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia ja jestem grubej kości i u mnie 65kg to już mam dupę jak hipopotam 🙃 😁 Ja dobrze się czułam jak ważyłam te moje ukochane 50 kg ☺️
Iwonka jeszcze troszkę i przywykniesz do takiego trybu życia zobaczysz 😉
Ja dzisiaj zjadłam tost na śniadanie, kawa później obiad udko pieczone bez tłuszczu, fasolka szparagowa ale bez masełka i bułki i jednego ziemniaczka 🙂 Na kolację tost z dżemem, plasterek sera i kisiel 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...