Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
no i koniec głodówki:-) dziś się nalizałam masy do torta że aż mi niedobrze 😞 ☺️ ☺️
Kasia gdybyś była grubej kości to 50 kg wyglądałoby nienaturalnie chudo a nie 65 grubo hehe 😜 😜 ja to jestem grubej kości 😉
Monika moja Majka też wczoraj nie chciała spać tylko king konga oglądała i z wielką biedą zasnęła dopiero jak się wkurzylam i wyłączyłam jej telewizor, (a ona wołała mama wąć oko,- noś, )bo ta małpa przecież taka czarna, że jak ją z bliska pokazywali to tylko oczami ruszała i nosem hehehe i tak mam ostatnio co wieczór, wtedy najbardziej rozrabia 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja dzis uslyszalam od meza,ze to napewno przez moje odchudzanie zaslablam w sobote i ze teraz bedzie mnie pilnowal..ta tylko po pierwsze,to ja jem czesto,ale male porcje,a po drugie od niejedzenia czlowiek nie przestaje oddychac i nie dostaje drgawek no nie?Nie mowiac juz o wykreceniu calego ciala...wkurzyl mnie tym.Chce to mu sie teraz naprawde ostro zaczne odchudzac 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry a ja mialam dzis meeega sniadanie-grilowany boczek,grilowane halumi,jajka sadzone,fasolka w sosie pomidorowym i chlebek turecki grilowany i wiecie co?zoladek mi sie tak skurczyl ze najadlam sie 1 lyzeczka fasolki 🙃 🙃Ale,ze masz sie na mnie darl to podziubalam troche boczku i halumi :P A na obiad spaghetti z lososiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika ja też nie mogę patrzeć na mój brzuch niestety jest straszny i tutaj akurat nie przesadzam 😞 Skóra wisi rozstępy mam od pachwin po ponad pępek 😞 Uroki odziedziczone genetycznie 😠 Ale zaczęłam nad nim pracować robię a6w i działa bo czuje mięśnie brzucha a więc pracują skoro są zakwasy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem ledwo posprzątałam po gościach ale za to może jutro pośpię jak mi Majka pozwoli... 🤨 🙃
u mnie dzis zero diety, normalny dzień z normalnym a może "nienormalnym" bo słono przesadzonym ilościowo jedzeniem, alkohol też się polał 😁 😜 ale od jutra znowu, jeszcze tydzień sobie głodówki zrobię a potem już tylko zdrowe jadełko mam do zrzucenia 6 kg
zresztą od następnej niedzieli adwent, zawsze robię sobie wtedy postanowienie, więc znów mnie to będzie trzymać przy diecie 😉 😉
dobranoc kochane 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂 Iwona a ile kg ci spadlo przez ta glodowke?Tak z ciekawosci pytam,czy to faktycznie takie skuteczne.Goska kazda z nas ma gory i wyzyny w odchudzaniu hehehe.Ja tez w koncu moge smialo powiedziec,ze jeszcze tylko 6kg i mi starczy 🙂 I oficjalnie donosze,ze od poczatku roku ubylo mnie 21kg 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 😘
Monisia 21 kg w całym roku to dużo przy wzięciu pod uwagę, że nie ważyłaś 150kg tylko dużo mnie ) Brawo dla Ciebie za to !! 😘
Ja cały rok stoję mniej więcej z wagą w miejscu w granicach 50-55kg i ta waga się tak waha 🙃
Gosia ja też ostatnio przytyłam 3 miesiące 3 kg dlatego się wzięłam za siebie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...