Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

w niedzielę spotkałam koleżankę, która za 2 tyg ma termin i wyobraźcie sobie normalnie wygląda jak modelka z piłką lekarską pod bluzką 😁 napatrzeć się na nią nie mogłam;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana ja mam nogi ogólnie szczupłe ale uda (zwłaszcza od wewnątrz - FATALNE! normalnie wiszą jak firany 😞 ale to pamiątka po tych 31 dodatkowych kg 😞 takie miałam w ciąży z Kubą grube nogi, że szok... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diviana napisał(a):
Gośka przesadza, bo na djęciach jak modelka wygląda


nie, nie 🙂 oponki i boczków sobie nie mogę odmówić.. są i już 😞 bo gdyby nie one to może i bym się nie czepiała.. no i te uda..:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki za zaproszenie i przyjęcie zaproszeń 🙂)) ja sobie później foty Wasze pooglądam. Ja mam same stare, jedynie to profilowe z Wigilii. Co do ogolenia to nie na łyso. po bokach mi wygolił na jeżyka, a na czubku i z tyłu mam dłuższe. Potem może sobie cyknę fotkę to Wam pokażę :P a na razie wracam do oglądania Pamiętników wampirów póki młody śpi. Wciągnął mnie na maksa ten serial.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja już czekam na fotkę 😁
ja od rana oglądam bajki 😠 i próbuję ratować dobytek rodziców przed chłopakami...
wku... mnie jak cholera tacy zaczepni ostatnio a tu nawet nie mam jak zapalić :/
zaraz nerwowo nie wytrzymam i zatłukę :P heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤪 🤪 🤪 przyłapany na gorącym uczynku.. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny tak na dobrą sprawę to wszystkie nie wyglądamy najgorzej 😁 😁 ale dobrze,że chcemy o siebie dbać...jak spotkałam ostatnio taką znajomą młodsza chyba z 10 lat i zobaczyłam co z siebie zrobiła po dziecku.... 😲 to szok normalnie!!! roztyła się okropnie, ubiera się jak jakaś 50-tka i co najgorsze, nic sobie z tego nie robi, bo twierdzi że "na spodobanie już nie jest" 😮 😮 😁
ech..niech tam sobie ludzie żyją jak chcą, grunt że się dobrze ze sobą czują 😉 🤨
Diana posłałam Ci zaproszenie-już mam Was chyba wszystkie 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska mi takie zdj wysyłali jak ja do Kielc na studia jeździłam :P hehehe

Iwonka masz rację 🙂 ja też mam koleżankę w moim wieku - też ma 2 dzieci i strach się bać jak ona wygląda... ja dla własnej satysfakcji coś z sobą chcę zrobić a nie "na spodobanie:P"
chociaz nie powiem.. miło jak się ktoś zainteresuje "matką polką":P:P hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja już też mam chyba wszystkie (Maja, Iwona, GoGr i Diviana). Tusię to już od dawna 🙂)) prawie ze mną rodziła, no nie??? Pamiętasz kochana??? 😁DDD Już niedługo rok.
Co do dbania o siebie to jestem za!!!
Tusia a Alanek wygląda na tej fotce jakby właśnie łyka zrobił i miał w buzi trochę :PPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...