Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Iwona lecz się :PPPP na głowę!!!!!!!!! Popieram laski w 100%, więc nawet nic więcej nie piszę 🙂
Dziewczynki śliczne 🙂)))
A co do zakolanówek to zachęcam do kupowania 🙂 http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=26690845 zakolanówki i nie tylko :P więcej macie w prv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ola zazdroszczę Ci tej zumby, koleżanka mnie we wtorek namawiala bo u nas są dwa razy w tygodniu wtorki, piątki, ale ja jakoś nie dałabym rady z tymi układami...tak mi się wydaje 😉 chociaż kto wie czy się nie skuszę w przyszłym tygodniu 🙂
ona schudla dzięku tej zumbie 17 kg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona to zdziwnienie z powodu mojego dziecka..Jak mozna tyle razy siku w majtki zrobic?Wysiadam normalnie.Przed chwila az sie poplakalam,jak mi sie zesikala na szafke w kuchni..Rozpisze sie bardziej jutro,bo dzis mam tak podly humor,ze i wam by sie ode mnie udzielil.Milego wieczoru.Ja odliczam minuty do zasniecia bestii i tez pojde spac,bo nie mam sily
Sandroos widok twoich slicznotek troche mi humor poprawil 🙂Piekne sa!
Iwona a co ty chcesz od swoich nog?Kolejna slepa co w okulary musi zainwestowac 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laski.. ja wróciłam po 12 godz pracy i zjadłam fasolkę po bretońsku i 2 parówki.. i dalej czuję głód! fak:/

Iwona - ja Cię nie pierdzielę 🙂 zajebisty tyłek 😁 a nogi ja mam gorsze! jak bym ubrała takie krótkie spodenki to bym się chyba popłakała jakby ktoś moim zwisowatym udom zdj zrobił :P

Sandar dziewczynki super 🙂 a młoda się tak super uśmiechnęła 😁 strasznie mi się podoba jak takie dzieciaczki uśmiechną się do zdjęcia :P

Monia.. no faktycznie wiele to Cie kiedyś nie było:P ja w sumie w liceum przed 18 ważyłam jakieś 60-62 kg... nawet nie jedząc tylko fajcząc całymi dniami :P a potem przytyłam do 68 i nie chcę więcej... zaraz coś muszę poćwiczyć bo wstyd! :/

biała kartka.. nie wiem co miałam pisać 🙂 a miałam się pochwalić, że jedna klientka dzisiaj się zachwycała moimi włosami 🙂 a mnie się tak miło zrobiło 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poćwiczę.. zatkało mi w uszach, że aż słabo mi się zrobiło.. chyba się przeziębiłam ostro.. boli mnie gardło, ucho, z nosa kapie.. fe!

A Misia pytałaś o Twoje rękawiczki. dlaczego mi się nie podobały? ot tak.. jest wiele gadżetów, które lubię.. ale takich bym powiedziała bardziej metalowych :P styl gotycki do mnie nie przemawia.. wszelkie kokardki, koronki i tego typu pierdółki jakoś mnie do siebie nigdy nie mogły przekonać. Czarny - tak, ostry makijaż - tak, ćwieki/ glany - jak najbardziej.. ale już rękawiczki, kabaretki, podarte rajstopy czy chociażby te dziwaczne kiecki to nie.. :P
Mam nadzieję, że Cię nie uraziłam - bo jeśli chodzi o gorset (zwykle też nie lubię) to w połączeniu z tego typu spódnicą moim zdaniem wyglądał bomba. 🙂 z resztą.. jak dla mnie mogłabyś być bez niczego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
Monia to nie ja pytałam o powód Twojego zdziwienia 😜 a okulary to ja wiem, że muszę nosić 😁
idę spac bo jutro choinka u Melki a od poniedzialku wreszcie ferie więc może pośpię dłużej 😉
dobranoc 😘

Myslalam o Madzi.Wybacz,zmeczenie mnie zacmilo.Dzidzia sie kapie i niech idzie spac,bo ja tez wtedy sie poloze,zeby zebrac sily na kolejny dzien walki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia śliczny, nowy awatarek 🙂
Gosia ja lubię dziewczyny w takim stylu jak Ty piszesz ale sama ubieram się dość elegancko - futerka, obczasy, marynarki, spódniczki - sam nie wyszłabym w glanach na ulicę haha ale tak jak pisała kocham ten styl u kogoś 🙂 Tak jak nigdy bym nie wyszła na ulicę w dresie i adidasach u kogoś mi to nie przeszkadza, ale sama w życiu bym nie wyszła haha chyba, że do pracy bym szła no to wiadomo 😁
Zjadłam spaghetti na kolację bez mięsa - nie za dużo ale zjadłam ehhh co zrobić, że jestem nie nażartą świnią ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehe gogr nie urazilas mnie. Ja ogolnie ciuchow gotyckich nie nosze, ale podobaja mi sie. Bardziej wole tak jak ty glany, skora,cwieki. Swego czasu nic innego nie nosilam, az di szkoly mi rodzicow wzywali, bo nosilam pem ntagra, wielki z diablem na szyi i koszulki deat metalowe z roznymi krwawymi obrazkami 😉 teraz jak same wiecie ubieram sie grzecznie.... Zbyt grzecznie. Zamowilam sobie spamdexowe legginsy, kiedys juz mialam, ale tamte wygladaly jak skora, a te ja latex... I leza w szafie.... 30 pln w dupe... A wlosy gogr masz zajebiste, jak cala zreszta ty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
E to ja bylam grzeczna,bo nosilam wielkie swetry/bluzy z kapturem,bojowki i glany ew trampki 😁 I mialam wiecej kumpli niz kolezanek,z reszta to do dzis zostalo


hahahahaha tak jak ja towarzystwo facetów z dziewczynami nie potrafiłam nawiązać takich relacji jak z kumplami 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...