Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
To i u nas goraczka i maruda 3 dzien.Sandroos wspolczuje wymiotowania:*
Co do stanikow to ja mam b i dobrze mi z tym 😁 Czasem bym c chciala,ale tylko czasem :P
Co do bycia kobieta to ja sie przy mezu nauczylam,ale na wzorzaste czy bardzo krotkie rzeczy nikt mnie nie namowi.Ja lubie czuc sie wygodnie a dopiero potem kobieco 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuśka właśnie, że Ty jesteś bardzo kobieca, masz typowo kobiecą figurę, nie myślisz chyba, że jakaś chuda deska jest dla facetów bardziej sexy niż ta z krągłościami? niech gadają co chcą, ale to na widok dużych cycków i krągłej pupy zawsze będą się ślinić....kiedyś oglądałam taki program gdzie robili badania na facetach, taką jakby ankietę i każdy z nich wybierał te bardziej krągłe, mimo że szczupłość w modzie, jeśli myślisz, że jest inaczej to jesteś kobieto w błędzie, faceci to samce hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gogr a na biało to też się w życiu bym nie ubrała... nawet do ślubu :P hehehe 😁DDD chociaż glany... hmmm... czemu nie? 🙂))) w mojej garderobie to jest tylko jedna biała rzecz, tshirt na euro 2012 :P
Co do bielizny to zakochałam się w Esotiq. Wszystkie staniki mam w rozmiarze 65C. Jak karmiłam było 65H :P
A ciuszki... wiecie ja też uwielbiam legginsy, rajstopy, podkolanówki, zakolanówki i inne takie 🙂 do tego krótkie szorty i glany 😁 a ze spódnic to tylko mini jak już coś 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś to może się faceci za mną oglądali..teraz jestem wielką,łażącą bambaryłą!!! Nawet mąż wydaje mi się,że nie patrzy na mnie jak na kobietę..atrakcyjną kobietę... 🤨 - no i z tego powodu jest mi źle... jedynie co to jak mówię,że nienawidzę swich cycków i nie podobają mi się one to mówi,że jemu się podobają..wiem,że chciałby abym była szczuplejsza..chyba naprawdę nie ma mnie za atrakcyjną...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam ochotę sobie pograć na xboxie z kinnectem..położyłam dziecko spać..przychodzę mówię,żeby mi A.wsadził ławę na kanapę,bo chce pgrać sobie..to usłyszałam:"teraz?o tej godzinie?o 20.00??" mówię:"a kiedy niby mam to robić?",no i wkurwiona siadłam przed kompem!! to usłyszałam:"ty będziesz grać,a ja co będę robić?" no żeż k*rwa!!!!! i w ten oto sposób idę nałożyć sobie maseczkę na twarz,odczekam 10min. aż wyschnie i idę wziąć prysznic..później albo zajrzę jeszcze,albo poczytam trochę książkę i spać...także na wszelki wypadek,gdybym miała już nie zajrzeć,życzę Wam Kobitki moje dobrej nocy! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska dawaj jakąś aktualną fotkę ! My tu ocenimy jak wyglądasz ! 😉 A męża walnij w głowę ! Mój mówi, że jestem za szczupła i mam za małą dupkę bo on lubił jak ważyłam więcej i miałam większe krągłości 🙃 🤪
Co do spódniczek to ja tylko mini innej nie założę bo wydaje mi się, że wyglądam staro w takich do kolan haha 🙃 Uwielbiam jak Misia spodenki nosić - szorty i do tego grube rajstopy albo zakolanówki 😁
Miałam na obiad dzisiaj ziemniaczki i kaszanka smażona z cebulką mniam kocham kaszankę ale rzadko można tutaj dostać w polskim sklepie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😘 buziaki!
wpadłam na dobranoc bo padamy wszyscy 🙂 byliśmy na wośp 🙂 chłopcy się wyszaleli jak mało kiedy i zachwyceni światełkiem do nieba 🙂 trochę się licytacja przedłużyła i zaczęli marudzić ale jak już fajerwerki były to im przeszło 🙂
w każdym razie było zimno... obejrzymy z moim jakiś film i do spania 🙂

Zdrówka dla chorowitków! 😘 mam nadzieję, że moich nie zaziębiłam...

a co do cyców jeszcze :P ja nawet nie pamiętam rozmiaru.. ale wolę moje cycki jak są mniejsze ^^ mogłyby być tylko jędrniejsze :P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie poddałam jeśl chodzi o nocnik 😞 - wydaje mi się,że Alan nie wie o co mi kaman...klaszcze nawet jak wstanie z inego i nic nie zrobi i sie cieszy..a czasem wydaje mi się,że specjalnie siura mi na kanapę czy podłogę :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry!
ja szybko i uciekam bo mam jeszcze parę załatwień a na 15.00 do pracy..
Kupiłam dziś mojemu koszulę na wesele i zajebiście mi się podoba ^^ hehe muszę jeszcze chłopcom coś znaleźć...

Tusia spokojnie 🙂 ja też przy kubie się martwiłam,ze nie łapie o co chodzi alb, że nie czuje jak sika.. do czasu aż wyszedł z samochodziku i zsikał się w spodnie.. ale wyszedł bo wiedział, że nie chce zrobić do samochodu :P

druga rzecz - w zimie jest ciężko nauczyć dzieciaka bo go nie potrzymasz w mokrych majtach tylko od razu przebierasz.. ja mam gdzież, nie mam nawet gdzie suszyć obsikanych rzeczy Matika więc czekam do wiosny 😉 młody jest leń bo umie się wysikać i umie ładnie zawołać.. ale po co? :P drań... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
powiem wam ,że dziecko jak jest w pampku to sika co chwilę natomiast jak mój już chodzi bez to sika co godz. półtorej w zależności od tego ile wypije ,ale to są obserwacje mojego dziecka.....pamiętając ,że każde jest inne 🙂

wiecie co siedzę se na necie ja patrze na zegarek a tu 13:53 ja myślałam ,że nogi sobie połame bo młoda kończy szkołę o 14 😁 nie dość ,że się spóźniłam to szkołe bym przejechała bo o mało nie wyhamowałam taka ślizgawica na drodze 🥴 ale dałam rade Angelka czekała z panią ,żeby na świetlicę iść 🙃 taka matka ze mnie ,że szok ,żeby tak się zapomnieć o godz. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂
Moja Ala wczoraj miałam pampa ściągniętego i siedziała na kanapie to zsikała się pod siebie ! 😠 Dobrze, że kanapa skórzana. Nie mam siły na Jej sikanie. U mnie nic nie daje chodzenie w mokrych gaciach nawet wtedy nie woła tylko mówi co jakiś czas, że ma mokro 🤨 Poczekam, zobacze kiedyś w końcu musi zacząć wołać haha
Madzia każdej Mamie się to zdarza 😉
Ja na śniadanie zjadłam tost z serem i polędwicą bez masełka i kawa z mlekiem do tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...