Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

ja to bym chciala już się pampków pozbyć,bo mam dość zmieniania ich... no i kasy więcej też by było..choć na pewno nie będzie się dało tego odłożyć..poza tym my używamy Dady,więc to nie taki koszt jak pampersy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o to co dziś jadłam to rano kawa z mlekiem,po zakupach zjadłam śniadanie - serek wiejski do niego wkroiłam niecałego pomidora i dodałam jeden ząbek czosnku,psoliłam toszkę i popieprzyłam...do tego dwie kromki ciemnego. Na obiad spaghetti 😜 - mniej niż zwykle i eszcze mi młdy podjadał..zjadłam młodemu diwe czekoladki 🥴 no i teraz kawe piję i się pieką ciasteczka owsiane,więc pewne z jedno alb dwa zjem 😁 - no a na kolacje to pewnie dwie kromki ciemnego z jakąś wędliną będę jeść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas dzis nalesniki pod mloda 😁 Aisak mi Jula sie zlala siedzac w kuchni na szafce...wszystko musialam myc z szafki pod blatem plus podloga i kuchenka..poplakalam sie 😞
Madzia brawo dla ciebie 😁 A co do sikania,to wlasnie na poczatku nauki siusiala co 2minuty wszedzie,a teraz widze,ze robi siku raz na 2-3h.a te pampki sa jak majtki tylko maja wylozone przy pipce taka warstwa chlonna,ze jak popusci,to jest ok,ale jak siku zrobi duze,to przecieka.Ale tak czy siak,ze mna dzis kiepsko i prawie caly dzien leze(plecy sie odezwaly plus wykonczenie) no i Piotrek jej pilnuje...efekt tego sredni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ogolnie maluszki gorzej oduczyc jak jest taka bylejaka pogoda ;// Doswiadczenie nabyte w zlobku...Im chlodniej tym czesciej zsikania w majty...

Ja probowala, probowalam i sikala na potege ;/ Ktoregos dnia, przyszla i mowi,ze chce siusiu, rzeczywiscie zrobila i od tego dnia jak reka odjal 😉)
o prawda kupe jeszcze z dobre 3 tyg w majty robila , bo jakos jej chyba wygodniej na stojaco bylo 😮:blink
A najlepze jest to, ze miesiac przed nauka, zaczela mi przesypiac nocki w suchym pampku, jakos tak od dupy strony 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej trzymam kciuki za naukę nocnikowania. Ja na razie czekam. Jak zacznie sam wołać to się za to wezmę :PPP leń ze mnie
Co do diety, to jutro ostatni dzień oczyszczania, a potem przez 2 tygodnie 1000 kcal. Jakoś wcale nie czuję po sobie żadnych efektów. Głodna nie chodziłam wcale. Kalorycznie liczyłam, że niecałe 1000 kcal dziennie. Zobaczymy po tych 2 tygodniach jeszcze, a na razie nawet się nie mierzę. Teraz właśnie zjadłam 2 jajka i surówkę z marchwi, jabłka i selera naciowego. Ale za dużo tego i pełna jestem... chyba, że mi się żołądek skurczył.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się nawet nie chce jeść. Jem,bo jem.
Co do mojego dziecka-pampersów-nocnika to nie wiem o ch.j mu chodzi!!!:/ sika po podłodze,na nocnik jak mi się uda złapać Go,a pampka też se założyć nie da..wcześniej sam ściągnął,a nie wiem jak bo był zapięty :O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuśka u mnie też cudował z pampkiem jak twój więc mu go zdejmowałam i zakładałam same majty sikał wszędzie i miałam już małą załamkę ,że mu założę z powrotem ale jakoś się zaparłam i przetrzymałam te trudne chwile 🙂
i za każdym razem jak zrobił na nocnik (nawet jak siadł w majtach na niego) to go chwaliłam bo już był mały sukces ,że wie o co chodzi 🙂 a majty prałam non stop i na grzejnik i były suche 🙂 także to tylko trzeba ten najgorszy okres przetrwać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...