Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Maja to się jakoś nazywa.. ale ja nie wiem jak:/ bo ja oczywiście jestem mega spostrzegawcza.i jak sobie to zrobiłam to dopiero potem zauważyłam, że Miśka ma zgolony bok i parę innych osób :P hehe

jakoś się nazywa na bank bo szwagierka jak przyjechała to powiedziała mi coś w stylu "o zrobiłaś sobie ... i tu ta nazwa:P" .. ale nie pamiętam. jedyna nadzieja w Miśce :P hehe

dZIĘKI DZIEWCZYNY 🙂 Jak czytam tyle miłych słów to naprawdę 🙂 może się uda naładować pewnością siebie chociaż na wesele :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

a ja znalazlam program do wklejania buzi i wlosy sobie dopasowuje zrobie kolaz to Wam pokaze . Bo teraz jestem w blondzie wiec szukam blondow. Jakie smieszne niektore, wygladam jak Ruska heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektore sa rozmazane ,telefonem robilam zdjecia z komputera. Sie nie poznaje w tych wlosach....
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/fryzurykolaz.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/1954/fryzurykolaz.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
mam do was pytanie czy jak byście miały iść do fryzjera to czy poszłybyście do takiego co ma na piętrze lokal czy parterze? Chodzi mi o lokalizacje bardziej niż o usługi


Madzia a ma to jakiś wpływ na obsługę ? Sama nie wiem jeśli idziesz tam z wózkiem to na parterze jeśli sama to chyba obojętne 😉
Ja mam tylko jedną fryzjerkę której ufam w Polsce. Mogę iść do obojętnie jakiego ginekologa ale fryzjer to dla mnie strefa pełnego zaufania do osoby i Jej fachu bo każda dziewczyna może otworzyć salon i obcinać włosy ludziom a więc to musi być ktoś wypróbowany, polecony aby nie spierd**** roboty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
mam do was pytanie czy jak byście miały iść do fryzjera to czy poszłybyście do takiego co ma na piętrze lokal czy parterze? Chodzi mi o lokalizacje bardziej niż o usługi

Na pietrze jest problem z zauwazeniem gabinetu.Jesli cos jest na wysokosci twarzy,to bardziej przykuwa uwage.Napewno poszlabym do fryzjera,ktorego z daleka widac i nie trzeba szukac "z glowa w gorze".Z reszta w UK wszyscy fryzjerzy jakich widzialam sa na parterze,pewnie dlatego,zeby przykuc uwage reklama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
magda123 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
magda123 napisał(a):
Kasia na obsługę nie ma żadnego wpływu chodzi o to gdzie byś weszła na piętrze czy parterze

Zdecydowanie parter,bo latwiej klientow przyciagniesz.Kobiety sa wzrokowcami 😁


dziękuje bóg ci w dzieciach wynagrodzi 😁 😘

Ale w jakosci nie ilosci prosze 😁 Ciesze sie,ze moglam pomoc 😁 Czyzbys o swoim interesie myslala?Jak tak to daj namiary gdzie wpasc na podciecie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia standard u nas.. tak było z Kubą jeszcze gorzej jest z Matikiem :/ JAK ŚPIMY WE TRÓJKĘ TO SIĘ TYLKO mATEUSZ NA ŁÓŻKU MIEŚCI :p

Magda ja też bym poszła na parter:P kto by się tam ze schodami jeszcze pierdolił:P A co? będziesz zakład otwierać??? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehehe, a my lozko king size wywalilismy w zeszlym miesiaci, zeby laskom zrobic pokoj i spimy na narozniku...i co??
Rano na tym malym wyrze budzimy sie w 4..l;//

Ja marzylam o piwko bezalko na wieczor, ale maz mnie wsparl 🙂 i sie nie skusilam..
Dobrze, ze tez sie wzial twardo za siebie 🙂 Razem nam razniej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sandros to rano manie wesoło w łóżku hahahaha ja nie mam tego problemu mam 3 sypialnie prócz salonu ale troszkę się martwię metrażem domu gdy przybędzie moja Mama 🤢 A myślę, że do lata to nastąpi a więc moj M będzie zmuszony dzielić swoje biuro z moją Mama która zapewne tam będzie spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandra ja nienawidzę tego:P kiedy obydwaj włażą nam do łóżka... pojedynczo nawet się cieszę 😉 bo to takie słodziaki ^^ ale jak są we dwóch to szlag mnie trafia...

poprasowałam, spiłowałam paznokcie i chyba idę spać... wypiję jeszcze barszcz z torebki bo mam dzisiaj ciśnienie...

aaa... znów mnie jajniki (?) chyba bolą.. 😞 miałam się dziś do gina umówić ale miałam taki zakręcony dzień, że zapomniałam... w tym tyg mam dużo wolnego więc w nast na bank nie będę mieć i też się nie zapiszę..
zdechnę prędzej z bólu niz się kurwa wybiorę do tego lekarza... a mój mąż zapomni co to seks 😞 nie chcę żeby mnie tak bolało!!!! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...