Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Iwona napisał(a):
Madzia masz rację, doktorka mnie nawet spytała czy na jakiejś diecie nie jestem bo mam organizm osłabiony 😮 co jej miałam powiedzieć że przez tydzień same owoce wpierdzielam? 🤨 ☺️


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 no tak najtrudniej przyznać sie do własnych błędów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje dzieci sprzątają w swoim pokoju 😮 🤪 🤪

nie wiem czemu ale dopadło mnie okropne zmęczenie... ale muszę je oszukać bo chciałam dzisiaj obiad na jutro zrobić bo mi się w dzień nie chce przy garach stać :P wolę pojechać do strażnicy coś pomóc przed weselem. Kuba pójdzie do przedszkola a ja zabiorę Macia i w drogę 🙂

Monia! ja klapek na oczach nie mam (pomimo mojej udowodnionej już ślepoty:P). Mam bardzo wysokie biodra (co wiele osób potwierdzi) i niestety tłuszczyk ma tam idealne miejsce do odkładania się:/ w związku z czym jak np. założyłabym pasek tak jak kaśka mówiła to wyglądałabym jakby mi dupę do góry podciągło a resztę kurwa skróciło.. co optycznie poszerza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona napisał(a):
Magda masz oklask, a ja dzisiaj nawpierdzielałam się drożdżowek domowej roboty i aż mi niedobrze haha i jak tu nie mieć kompleksów 😜 😁 co schudnę to od nowa przybiorę 😁 🙃


jakbym ja się przyznała co dzisiaj jadłam to by Wam wstyd za mnie było :P jak chłopki padną to sobie na spokojnie strzelę senes ☺️ 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ma inne zdanie na ten temat... widziałaś swoje zdj od tyłu? laska jakich mało.. a ja wyglądam jak jakaś pokraka bo te cholerne boczki z biodrami odstają:/ jakby byłu odrobinę niższe/ krótsze czy jak to okreslić to naprawdę nie chciałabym od siebie nic więcej :P ciul tam z wiszącą skórą... Ale przecież nie przypiłuję :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona napisał(a):
😮 😮 no niestety dziewczyny chyba nie ma takiego człowieka który nie miałby żadnego kompleksu, a prawda jest taka, że to my je zauważamy nie inni, dopóki im o tym nie zaczniemy mówić haha 😁

no nie da się ukryć :P 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola... za bardzo nas lubisz, jesteś przywiązana do nas emocjonalnie i nie wiem jak jeszcze nie umiałabyś nas zostawić.. ot. i tyle z Twoich gróźb 😁

Matik zrobił chlewik z kanapy.. jedną bułką! :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwona angielki nie maja kompeksow,nawet wazac 200kg 😁 Kiedys taka widzialam i miala taka koszulke pod cycki i jej faldy brzuszne po kolana zwisaly i prawie zwymiotowalam patrzac na nia 🙃 A co do mnie,to ja zawsze bylam szczera,przez co wiele osob mnie nie lubi,bo wola slyszec slodzenie niz szczera prawde...ale grono moich bliskich znajomych mnie za to szanuje 😁 Kaska tez swoje w zyciu przeszlam niestety.Ale powiem ci,ze wiem,ze nie da sie z wszystkimi niestety zyc w zgodzie...A co do was panienki,to naprawde jestescie i ladne i zgrabne,tylko bardzo zakompleksione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kurde Magda dałabyś tego sterczącego cyca BO MOJE to już opadły haha ☺️ ☺️
fajnie się gada, ale idę z moim dziecięciem sie pobawić bo o 19 dopiero mi wstała 😮 znów do północy mnie czeka latanie- tak sie przez tę chorobę rozprogramowała 😞 ale daję jej spać kiedy chce, bo kilka pierwszych nocy od soboty prawie nic nie spała tylko u mnie na rękach 🤨 tak więc całuję niewyspane mamcie i spadam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Iwona angielki nie maja kompeksow,nawet wazac 200kg 😁 Kiedys taka widzialam i miala taka koszulke pod cycki i jej faldy brzuszne po kolana zwisaly i prawie zwymiotowalam patrzac na nia 🙃 A co do mnie,to ja zawsze bylam szczera,przez co wiele osob mnie nie lubi,bo wola slyszec slodzenie niz szczera prawde...ale grono moich bliskich znajomych mnie za to szanuje 😁 Kaska tez swoje w zyciu przeszlam niestety.Ale powiem ci,ze wiem,ze nie da sie z wszystkimi niestety zyc w zgodzie...A co do was panienki,to naprawde jestescie i ladne i zgrabne,tylko bardzo zakompleksione


Co prawda to prawda nie da się żyć z każdym w zgodzie, ale ja wtedy unikam takich ludzi co się z nimi nie lubię i nie szukam konfliktów.
Hahaha Monia skąd to znam - powiedź prawdę stracisz przyjaciela albo mniej lepiej od kogoś też już tracisz znajomego przez zazdrość. Takie życie ale warto się trzymać swoich wartość i charakteru bo ludzie by moment nas tak to zagubili w tym podłym świecie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...