Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

a nie przejmować się tym,że czegoś nie możesz sama zrobić..chyba jesteś usprawiedliwiona,nie? Przynajmniej mnie się tak wydaje! Nie robisz czegoś z tego powodu,że Ci się nie chce,tylko z powodu strasznego bólu pleców!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
ale mam kurwa nerwa 😠 😠 😠 jade rano z młodą do przychodni do okulisty wysiadamy ja patrze a przy jej oknie mam szybę pękniętą od mrozu 15 cm i idzie dalej a po drugiej stronie też coś się zaczyna dziać szlag mnie trafi bo wydatków mam od cholery to jeszcze mi takie coś wyskoczyło nic tylko się pochlastać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Misia u mnie M ma dziwne bardzo upodobania kulinarne 🤨 Jak coś nie jest zrobione tak jak On lubi to nie zje. Teraz jest lepiej ale kiedyś były o to wojny ile ja jedzenia po złości mu do śmietnika wywaliło haha ale to podziałało 😁 Sama kocham eksperymentować, ale On już nie a mi dla samej siebie się nie chce 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kobietki:-)
buziaki dla Was na nowy dzień, ja z dietą różnie, zauważyłam że mam dosć słodkiego, jak TYLKO zjem to aż mnie mdli, chyba sie oduczyłam 😁 chociaz okres mam i bez przerwy bym coś jadła 🤨
Wczoraj był dzień ćwiczeń- praktycznie bez przerwy, rano ćwiczenia, potem 3 km na nartach, potem brzuchy, potem taniec z Majką, a na koniec rowerek dzisiaj czuję trochę mięśnie, to pewnie dlatego, że było tego więcej niż zwykle 😉 ale kocham takie dni!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Paniom 🙂
IWONA ahhh Ty to jestes 🙂 Ja nie mam pomyslu na obiad. Znaczy smaka nie mam. Jakby sam sie zrobil byloby wspaniale......
Ja juz od rana latam po miescie zaraz Zuzie zbieram idziemy dojej psiapsioly.
Monia trzymaj sie i lez ile mozesz. A moze sie porozciagaj troche? Bo w sumie jesli rwa kulszowa ruszy to dopiero bedzie bol...Ty to masz przewalone bo jestes zmuszona do cwiczen wrecz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przynajmniej gotować nie muszę ^^ mama mi taką wałówę z wesela dała, że do końca m-ca tylko chleb kupuję :P 😁
za to dołączam do grona zaziębionych 😞
no i pepsi mi się chce diabelnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...