Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Diviana nie sluchaj mamy.Kazde dziecko w tym wieku jest pultysiowate.One przeciez nic nie robia,tylko leza i jedza...to sie nazywa zycie 😁 😁 Jula tez byla pyza,a jak zaczela sie ruszac,to od razu wszystko zgubila i teraz je za dwoch a zebra na wierzchu 😁 😁 Wiec sie wcale tym nie lam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Divana Monisia ma racje 😁 Zuzek tez ma pultyny od jakiegos miesiaca a jje niewiele , nawet nie wiecej niz miesiac temu......to chyba taki czas. A swoja drogá to musze to napisac bo musze 😁 3ci zábek jest! 🤪 bo ja sie ciesze jak glupia jak jej w paszcze zagladam i cos znajduje hehehe
Kaszke sobie gotuje manna 🙂 uwielbiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja wciagnelam gulasz i zaraz pekne 😁 😁 Ale to taki podrabiany gulasz,prawie same warzywa 😁 😁 Maja gratuluje zebolka 😁 To teraz Zuo juz ma czym gryzc 😁 😁 Misia ja to mysle,ze P. bylby najszczesliwszy,gdyby to on w domu z mloda siedzial 😁 Ale sie nie da,bo on lepiej zarabia.Niesamowite jest,ze nawet jak Jula sie drze,a we mnie sie gotuje,to on i tak wtedy jest mega spokojny i opanowany i ja uspokaja 😁 😁 Dobra,ide ksiazke poczytac.Niedlugo mezulek skonczy,bo powiedzial w pracy,ze chce wyjsc wczesniej,bo chore jestesmy i chce mnie troche odciazyc.Na dzis zaplanowalam mu sprzatanie lazienki 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzecie ja pisalam godzine temu,ze sie mala budzi a to byl falszywy alarm i ona spi do teraz ! hehe ale Plotkare ogladalam i cwiczylam siobie siaaama 🙂 a teraz slubny wrocil i poszedl po boczek bo ma dola i bedzie jadl boczek a co hahahahahahahha 🤪 rozwalil mnie 🙃 ide zaraz doope podsmazyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia film ogladalam kiedys z mézem na fazie bo czeskie filmy chyba tylko dlatemu produkuja 😁
A reddsa pilam i jest fuuuj smakuje jak porzeczkowy,a piwo plus porzeczka to belt ble...najlepszy dla mniej jablkowy i ten letni czasem.
Idem luli do moich dzieci na gorké bay bay!
aaa i pocwiczylam jeszcze wieczorem namachalam brzuszkow ostrrrro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja to był szwedzki, a nie czeski :PPPP
Redds dla mnie też tylko jabłkowy, tego żurawinowego jeszcze nie otworzyłam. Ogólnie to lubię też Gingersa, piwo grejfrutowe, wiśniowe i wszelkie miodowe. No i orkisz z miodem rządzi. Ogólnie ja to ja piję piwo to takie smakowe regionalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂Maja a ty nie mowisz czasem o Samotari i takich super kolaczkach? 😁 😁 A redsa to pije tylko malinowego,ten jablkowy smakuje mi jak takie wino za 3 zl ktore pilam w czasach liceum hihi.Nigdy chyba nie zapomne smaku granata.Misia gingersa tez lubie i desperadosa,ale najbardziej kocham zywca 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry co za wspaniały dzionek świeci słoneczko, mrozik piękny, dzicko leży i się cieszy do swoich stópek, waga pokazała mniej, szyć nie umierać.
Ciekawe jak tam Iwonka się ma
A no i Hania, pierwsszy raz sie pokazała mówiąc że będzie się odchudzac po 2 tyg że była u dietetyka to teraz po miesiącu napisze że straciła te 18 kg i jest super laska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Mamusie 🙂 u mnie tak jakoś smutno nadal.... ta smutna historia mnie bardzo przybiła 😞 żal mi Jego żony, tych malutkich córeczek...w ogóle rodziny, gdybym mogła najchętniej nie poszłabym na ten pogrzeb bo to będzie jedna rozpacz... 😞 ale mi nie wypada... 😞


a powiem Wam jeszcze tak na marginesie, że to była moja pierwsza "poważna" szkolna miłość...... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwonka kochanie trzymaj się dzielnie... 😘 😘 😘 przytulam mocno 😘 😘

Dziewczyny znów w temacie piwa 🤪 ja się musze ostro za piwo wziąć bo nery nie dają zyć.. dzisiaj ból z tyłu ustąpił trochę za to znów czuję z przodu jakby jajniki.. 😞
Wczoraj zaliczyłam z małym oszustwem 13 dzień a6w 🙂 oszustwo nie z mojej winy a z matika bo przylazł i za włosy mnie zszarpał z podłogi tak mu się nie podobało, że ćwiczę i ostatniego ćw nie skończyłam bo histeria była 😮

Misia a Tobie zazdroszczę tej Pragi i tego stopa:P ja BYM CHYBA ODWAGI NIE MIAŁA:d A Z RESZTĄ... wcześniej wisiała nade mną kontrol rodziców - niby u siebie robiłam co chciałam i pewnie nikt by nie pomyślał, że mogą mieć na mnie jakiś wpływ.. a tak na prawde powstrzymywali mnie przed wszystkim:/ A teraz dzieciaki i też ch...a mogę :P hehehe może kiedyś.. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonko mi również bardzo przykro. Trzymaj się :***
GoGr ja stopem nie jeździłam jakoś często. W sumie to tylko raz ze właśnie do Czech.
Ogólnie to ja też nie zdążyłam w życiu poszaleć. Najpierw kontrola rodziców, potem studia i facet drętwy, który mnie ograniczał... potem trochę mi się udało... a teraz Młody. Może jak podrośnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.. Misia a moi jak podrosną to i tak nic.. bo mężo twierdzi, że on się wyszalał już... szkoda tylko, że nie widzi tego, że ja miałam 19 lat jak zaszłam w ciążę.. więc nie bardzo miałam kiedy szaleć 😞 i chyba mgę powiedzieć, że to on a nie dzieci będzie mnie zawsze ograniczać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...