Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

aaaa...przypomniało mi się..jeśli czekacie u mnie na 2kreseczki to dopiero za 2tyg.się okaże, bo jeśli zapalenie nie zeszło to będę musiała wkładkę wyjąć i wtedy po pół roku, górqa rok zaczynamy się starać...ale przez e pół roku jeszcze inny środek antykoncepcyjny 😜

Magda my Cię pamiętamy. 😜 😜 Ciebie nie da się zapomnieć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a zapomniałam Wam napisać ze też nie lubie swoich stóp 😠 są szerokie i wstrętne 🤢 a głowę też mam małą Divianka i dlatego jak mam za dużo na sobie to nieproporcjonalnie to wygląda 🤔 😞
a moje zachcianki spełnione, chciało mi się czekolady i loda więc pojechałam do biedronki, zrobiłam zakupy.... aż wstyd sie przyznać jak pojadłam ☺️ ☺️ nie wiem skąd te ataki apetytu 😮 😮 chyba mam bulimię ,bo jem, a potem mam wyrzuty.... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuska8 napisał(a):
aaaa...przypomniało mi się..jeśli czekacie u mnie na 2kreseczki to dopiero za 2tyg.się okaże, bo jeśli zapalenie nie zeszło to będę musiała wkładkę wyjąć i wtedy po pół roku, górqa rok zaczynamy się starać...ale przez e pół roku jeszcze inny środek antykoncepcyjny 😜

Magda my Cię pamiętamy. 😜 😜 Ciebie nie da się zapomnieć 😁


kto to jest Magda??? 😮 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwona napisał(a):
a zapomniałam Wam napisać ze też nie lubie swoich stóp 😠 są szerokie i wstrętne 🤢 a głowę też mam małą Divianka i dlatego jak mam za dużo na sobie to nieproporcjonalnie to wygląda 🤔 😞
a moje zachcianki spełnione, chciało mi się czekolady i loda więc pojechałam do biedronki, zrobiłam zakupy.... aż wstyd sie przyznać jak pojadłam ☺️ ☺️ nie wiem skąd te ataki apetytu 😮 😮 chyba mam bulimię ,bo jem, a potem mam wyrzuty.... 🙃


Iwona póki są to wyrzuty sumienia to jest w porządku! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
tuska8 napisał(a):
aaaa...przypomniało mi się..jeśli czekacie u mnie na 2kreseczki to dopiero za 2tyg.się okaże, bo jeśli zapalenie nie zeszło to będę musiała wkładkę wyjąć i wtedy po pół roku, górqa rok zaczynamy się starać...ale przez e pół roku jeszcze inny środek antykoncepcyjny 😜

Magda my Cię pamiętamy. 😜 😜 Ciebie nie da się zapomnieć 😁


kto to jest Magda??? 😮 😮 😮 😮


Gogr ja 😠 😠 😠ty zapomniałaś o mnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A kuku Babolki 🙂)))
Ja byłam dziś w kawiarni i wtrąbiłam mega wielki kawał sernika z wiśniami gorącymi 😁DD do tego pierogi z serem, a jak wróciłam to ogórkową, bułkę i teraz lody i czekoladę. A na jutro mam plan usmażyć racuchy 😁DD Iwonko zima jest to się jeść chce. Ja nic tylko wpierdzielam, więc ta waga coraz bardziej odległa. Ostatnio się ważyłam to po dodaniu 2 kg, które ta waga zaniża i następnie odjęciu 1,5 na ciuchy, bo akurat byłam grubo ubrana, to wyszła mi taka waga, że mogłaby w sumie zostać... byle tylko nie wzrosnąć 😁
DObra idę po kolejną porcję lodów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Gocha, Gocha jak mogłaś zapomnieć 😜

a nie martw się Iwonko ja wtranżoliłam Chipsy Lay's Strong - już tak za mną łaziły ☺️ ☺️ i popiłam piwkiem. jestem tak pełna,że nie mam siły na ćwiczenia,więc idę spać!Wstyyd mi ☺️ ☺️

no a jutro moi rodzice przyjeżdżają i robię sałatkę z czerwoną fasolą i ją uwiebiam, więc też będzie obżarstwo ☺️ ☺️

branoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
GoGr napisał(a):
tuska8 napisał(a):
aaaa...przypomniało mi się..jeśli czekacie u mnie na 2kreseczki to dopiero za 2tyg.się okaże, bo jeśli zapalenie nie zeszło to będę musiała wkładkę wyjąć i wtedy po pół roku, górqa rok zaczynamy się starać...ale przez e pół roku jeszcze inny środek antykoncepcyjny 😜

Magda my Cię pamiętamy. 😜 😜 Ciebie nie da się zapomnieć 😁



kto to jest Magda??? 😮 😮 😮 😮


Gogr ja 😠 😠 😠ty zapomniałaś o mnie 😞
A ja myślałam, że Ty inteligentniejsza jesteś i skumasz mój świetny żart:P
no ale cóż.. tępa brunetka 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to nie robię już a6w 🙂
zanudza mnie to na śmierć 🙂
doszłam do tego wniosku po 1,5 serii 😁
będę robić codziennie 1 serię z liczbą powtórzeń jak wg "grafiku" a do tego inne ćwiczenia 🙂 bo depresję od powtarzania tego samego już fdostawałam 😁
nie mam tyle cierpliwości!!!! 😞 😞 😞 zawsze będę już GRUBA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gośka tyś jest gruby CHUDZIELEC! 😁 😁
czekaj jak tylko na wiosnę w Krk się spotkamy Ci do dupy nakopię 😜 a poza tym zobaczysz mnie to i kompleksy znikną 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska się nie tłumacz 😁 🤪 🤪 🤪

a kto to jest Tuska? 🙃 🙃 🙃 fak! jebie mi się 😁 '
...
przyznaję się.. za długo nie szłam do toalety i uryna mi do głowy już bije 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuska8 napisał(a):
Gośka tyś jest gruby CHUDZIELEC! 😁 😁
czekaj jak tylko na wiosnę w Krk się spotkamy Ci do dupy nakopię 😜 a poza tym zobaczysz mnie to i kompleksy znikną 🤪


do wiosny to ja chcę być LASKA 😁 hahaha
i przyjadę już bez kompleksów:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my wszystkie na ścisłej diecie czy ktoś powiedział,że odchudzającej? 🤔 🤪 hmm, nie przypominam sobie 😜
no ja do wiosny to bym chciała te 65kg mieć, ale chyba mogę pomarzyć 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska! do wiosny daleko 😁

Nie mogę spać bo nie dam rady domu zamknąć.. znaczy lekko klucz przekręcę ale nie dam rady gfo wyjąć.. a mój o 2 pracę kończy i pasowałoby żeby się dostał do domu.. a jak go nie zamknę to nie zasnę :/

Szkoda, że nie mamy bliżej do siebie 😁 ajjj! byłaby libacja 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...