Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tiaaa... kiepski Ci żart wyszedł:P
teściowa w niedzielę jedzie gdzieś na kilka dni - może z tydzień 😁

a ja to do koleżanki muszę napisać 😁 z resztą mam conajmniej 3 zaległe koleżanki z którymi na wódkę jestem umówiona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Iwona napisał(a):
ide sobie bo mi tak net chodzi, że nie nadążam i jak cos napisze to jakbym spóźniony zapłon miała 😁 😁 😁 😁

nie idź 😘
Kochamy Cię taką jaka jesteś - nawet ze spóźnionym zapłonem 🙂:P 😘 😘 😘 😘 😘 ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie Ty masz opóźniony Iwonko zapłon, tylko my z Gośką takie szybkie jesteśmy 😜 🤪

oj, ja to jestem z koleżankami umówiona i nic z tego nie wychodzi, bo ja 56km od swojego miasta rodzinnego mieszkam, a im niektórym ciężko przyjechać 😠 tak się kumplowałam z niektórymi, Alan ma 11miesięcy pojutrze,a One Go nie widziały 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tusia przykre.. ale takie życie.. ja też mam takie koleżanki, które straszne kumpele były a nie widziały moich dzieciaków...
Za to są też takie co bardzo miło zaskakują 🙂 pomimo baaardzo rzadkiego kontaktu jak są w domu to wpadają w odwiedziny 🙂

To rozumiem, że nasza miłość do wódki mieści się w granicach normy naszej nienormalności? 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
my wszystkie na ścisłej diecie czy ktoś powiedział,że odchudzającej? 🤔 🤪 hmm, nie przypominam sobie 😜
no ja do wiosny to bym chciała te 65kg mieć, ale chyba mogę pomarzyć 😜 😜

No właśnie to samo już pisałam, że wszystkie jesteśmy na diecie, a nikt nie powiedział na jakiej. Każda na swojej własnej 😁DD
Ja chcę z Wami do KRK!!! Jak tylko pojadę z moim to się musimy spotkać. Oj jak ja się najem wtedy precli. Chyba całą budkę komuś ukradnę :PPPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie też zaskakują niektóre koleżanki, nawet bym się po nich nie spodziewała,a same z siebie zadzwonią i sie umawiają.

Wydaje mi się,że mieści się to w normie naszej nienormalności 😜
no ale niestety muszę Cię opuścić, bo ja pewnie z 5nocnych pobudek zaliczę...wczoraj chyba było ich 10 :/ no ale co się dziwić jak na raz wyłazą mu 1,2 i 3 górne.. to znaczy dziąsła są tak samo napuchnięte i białe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie zawsze mogę do krk bo różnie bywa ale myślę, że dałoby się dogadać 🤪

Misia precla Ci kupimy cobyś za 1 zł nie musiała potem odsiadywać :P

Ja też chyba jednak idę spać bo młody się tak samo budzi jak twój Tusia.. trudno. jak się n ie uda to śpię z otwartym domem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia napisał(a):
Ja też lubić wódka!!! A raczej stan po niej :PPP
U mnie z koleżankami dokładnie tak samo...


ojjjj 🙂 ale się kiedyś napijemy!
poczekajcie aż wrócę na studia 😁 w planach mam krk właśnie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoGr napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=55mNJPsTxSI 🤪 🤪 🤪

Gogr kocham Cie za to 🙂!!!!!! az mnie cos nosi w srodku jak pomysle o koncercie....bylam na ostatnim koncercie pidzamy w stodole .....zajebiscie sie schlalam potem Wam zdjecie wrzuce hehehe w pogo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/825/gallery40710400500x500.jpg/][IMG]http://img825.imageshack.us/img825/668/gallery40710400500x500.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
pare dobrych lat temu hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry kochaniutkie szczuplątka sliczne, ja dziś wizyta u dietetyka na 12.00 waga pokazała jakoby mniej więc myślę że nie będzie tak źle. Moje dziecię leży i śpiewa syrenie pieśni, wczoraj zagłuszała księdza jak był po kolędzie. A wiecie jaka wtopę wczoraj zaliczylam, przyszedł księciu wychodzi i mówi życze powodzenia i wszystkiego dobrego dla męża (bo mojego w domu nie było) a co ja na to: WZAJEMNIE 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe Diana hahahaha 😁 😁 dobre 😁 😁 😁
dziewczynki ja tez lubie być "roztrzepana" tylko moje włosy same mi się kładą a po myciu to już zupełnie 😠 😠 😠 musiałabym tydzień nie myć wtedy będą we wszystkie strony 😁 😁
Kraków kocham i w tym roku mam zamiar być nawet 2 razy 😉 bo raz po drodze w moje ukochane góry, w tym roku już nie odpuszczę, nie ma mocnych, zwijam towarzystwo i jadę w lipcu 😉
co do koleżanek to chyba tak jest wszędzie ,nawet wczoraj mnie taka refleksja naszła....że przyjaciele to już zupełnie nie istnieją 🤨 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...