Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

hahahaha mi tez tak mowili ale chybabym sie wykonczyla 😁
Misia naprawde malenki brzuszek mialas w porownaniu z MOIM hahaha ale jaka radosc od Ciebie bije !!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

Magda ja też usuwałam zdj a zapomniałam, że miałam zapisane na koncie w image - tam nie usunęłam 😁
A co do tej opcji to super 🙂 przynajmniej bedziemy mieć pewność, że nikt spoza forum nie zobaczy co tu piszemy i co wstawiamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Magda ja też usuwałam zdj a zapomniałam, że miałam zapisane na koncie w image - tam nie usunęłam 😁
A co do tej opcji to super 🙂 przynajmniej bedziemy mieć pewność, że nikt spoza forum nie zobaczy co tu piszemy i co wstawiamy 🙂


ja nie mam tam konta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak brat bliźniak to dobra rzecz 🙂
w sytuacji kiedy nikt dla mnie nie ma czasu i każdy olewa powiedział, że przyjedzie wieczorem z PIWEM 😁
oby mu nic nie wypadło 🙂 bo jeśli musze na obiad zjeść sojowe kotlety to piwo jest wskazane na poprawę smaku:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja wlasnie biegiem ze spaceru wrocilam,bo terrorystka scene zrobila 😉 😉A teraz scieme w domu wali jak gdyby nigdy nic 😁 😁 GoGr a czemu nie pojedziesz bez twojego?Ja mojemu zawsze mowie,ze albo robi cos ze mna,albo zrobie to sama.I zawsze staje na moim 😁 😁 Maja ja wazylam 10kg mniej,ale i tak jak wchodzilam do domu,to ci na dole czuli,jak im sie sufit trzesie 😁 😁 😁 Misia a ja zdjecia nie widzialam,bo mnie nie bylo 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Monia niestety jest skomplikowane..
i pewne sprawy cały czas się komplikują..
no ale trudno. pocieszam się, że zawsze mogło być gorzej :P czasu nie cofnę, nie zmienię tego jak jest... zostaje mi tylko to zaakceptować..

Ja właśnie sojowe kotlety robię i stwierdzam, że na gorąco to nie są takie złe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhe Gogrucha kotlety se ugotuj w kostce warzywnej a do panierki dosyp troche wegety to bedzie git!!!! 😁 i odcedz je bardzo wtedy nie sa tkie ciulowe.... 😁 a najlepiej to z majonezem i sosem czosnkowym hehe to co ja uwielbiam 😁
poki co jjem taj jakby sniadanie......znaczy zjadlam rano do kawy kilka pieguskow a teraz kaszke manna z zurawina jjem bo wrocilysmy ze spaceru i zaczelam kichac! ponad 2h mloda padla niedawno , tata wroci po 22 dzis caly dzien same od rana i dobrze psycha mi odpocznie od pierdolenia o pracy i od gadania,ze nie bedzie sluchal o lalkach i klockach. Mowi,z Was tu mam czeog jemu opowiadam 😠 😠 😠 😠gnojek wstretny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😘 😘 😘
Jakie super brzusie miałyście! mój to malutki był w porównaniu z Waszymi 😉 Misia Twojego nie zdążyłam zobaczyć 😞 przez mój net ,tóry dzisiaj chodzi mi jak chce 😠 😠 dobrze,że na tel mogłam troche poczytać 😉
a poniedziałek u nas zaczął się dość nieciekawie....ale o tym kiedy indziej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dupa a nie dieta...
za tydz zaczyna się post??? chyba się na ten czas nawrócę i kurwa poposzczę sobie za karę.. za taką "dietę"..
ale teraz jeszcze galaretkę zjem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie opilam tych herbatek do poludnia i jak do tej pory tylko ta kaszke zjadlam i te ciastka rano 😮 wcale nie czuje ssania 🤨 az tesknie za tym uczuciem !!! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...