Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Tuska ja ci wiele razy mowilam,zebys do mamy z malym poszla,zeby wiedzial,ze nie jest pepkiem swiata.Przykro mi i tule na pocieszenie
GoGr i ja skladam najlepsze okazji rocznicy 🙂U nas dopiero 2 bedzie w czerwcu 🙂A najzabawniejsze jest to,ze o Jule staralismy sie od marca,a udala nam sie wlasnie w noc poslubna 😁 😁 Hehe a juz w marcu buciki i sliniaczki staly na polce i czekaly na 2 kreski na tescie 😁 😁 Kurde,znowu sentymenty mnie biora,ale to dlatego,ze dokanczam Julii pamietniczek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
Witam kobietki,
GoGr wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 🙂
tuska8 bardzo mi przykro, ściskam Cię mocno 😞
a u nas w walentynki mąż wziął dyżur w pracy, więc jak wrócił to ja już w łóżku byłam, róże dostałam i tyle...
GoGr od postu się bierzemy, bo tak być nie może, za chwilę wiosna i jak tu się pokazać ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo!
Gogr najlepszego z okazji rocznicy :**
Tusia bardzo, bardzo mi przykro z powodu Twojej sytuacji z mężem... smutno mi się zrobiło jak nie wiem co, bo wiem, że jesteś mega fajną dziewczyną, a taki jełop Ci się trafił. Przepraszam, że tak piszę, ale normalnie wq... mnie wziął po tym jak przeczytałam Twojego posta. Normalnie wzięłabym tego Twojego i pierdyknęła łbem o ścianę! Może by mu się poprzestawiało na lepsze!
Monia ja tak dużo jem od święta, a tak to non stop się ograniczam, więc jakaś równowaga zostaje zachowana :PPP poza tym ostatnio cały czas biegam za mym małym kochanym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny 😘

Monia mój kalendarz na ścianie podaje za tydz niejaką środę popielcową czyli, że od wtedy chyba 😁

w ogóle to mój mnie wkurwił 😠 znajomy co pracuje w piździel za granicą swojej żonie na walentynki pocztą kwiatową wysłał kwiaty i kartkę. A mój się głupio tłumaczy, że nie ma czasu. Jakby kurwa chciał to by wiedział, że jedna kwiaciarnia jest do 19 czynna a 2 nawet do 22. 😠 a on o 17 kończy. Dupek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie zrobię,że A. jest jaki jest...kilka razy już z nim rozmawiałam i było ok...ale przez jakiś czas.. wiecie dla niego wszystko jest ok..nawet nie wymagam od niego już,że mi powie,że mnie kocha..ale powiedziałam mu,że raz do roku to by mógł! :/ w taki dzień jak wczorajszy...to powiedział mi,że skąd wiem,że nie chciał mi powiedzieć później..pfff..no to czekałam..i się nie doczekałam..po seksie poszłam do łazienki i łzy mi same napłynęły do oczu ;-( nie widział! powiedziałam,że idę spać, przyszedł to płakałam...zapytał: Czego znowu ryczysz?? .. nawet nie czekał na odpowiedź, odwrócił się i poszedł spać. Zresztą ja i tak bym mu nie odpowiedziała ... miałam chęć iść spać do drugiego pokoju.. a no i jak wychodził do pracy to przyszedł dać buziaka..dał w policzek, bo ja się nie odwróciłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak Gośka my to byśmy były małżeństwem idealnym z trójką idealnych chłopaków! ;-) muszę to wszystko dokładnie przemyśleć i dziś jak Alan pójdzie spać to powiem mu co myślę po raz kolejny...jak się wkurwi zamiast przemyśleć to wszystko i zacząć się inaczej zachowywać to koniec odzywania się do niego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to odchudzamy sie od srody,a chcialam od dzis,no ale nie bede sie wylamywac 🤪 🤪Tuska ja juz ci milion razy mowilam,zebys go w dupe kopnela,bo nie jest ciebie wart.Jak mialam 22 lata,to kopnelam mojego eks z dupe,zerwalam zareczyny,odwolalam slub i sie wyprowadzilam 😁 😁 I teraz tego nie zaluje,bo mam super faceta i jest nam razem dobrze.Nie kaze ci od razu od niego odchodzic,ja tamtemu tez dawalam wiele szans,ale pokaz mu w koncu,ze jestes wiele warta i ze ma zaczac cie szanowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka laski
Ja się własnie nażarłam i wczoraj się nażarłam i już o i od środy postuję z wami
Gogr wszystkiego dobrego z okazji rocznicy
Tusia jakby co to ja Cię przygarnę wpadaj, a tak ogólnie to współczuję i przytulam.
Mi mąz z okazji walentynek kupił rolety 😜 bo ja chciałam bardzo mieć a że oszczędzamy itp to umówiliśmy się że nie kupujemy sobie prezentów więc ja dostałam rolety, choć jeszcze nie przyszły, no ale też świece zapachowe i wino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Divianko ja właśnie pożarłam paczkę (200gr) paluszków Lajkonika, do tego wypiłam dwa kubki kawy i kubek rumianku 😁DD hehe dołączam się do odchudzających na 100% od początku postu. Chociaż ja tak myślę zacząć już w poniedziałek... poza tym czekają mnie 2 dyspensy. Po pierwsze roczek młodego 😁DD (Monia, Tusia też nie zapominajcie :P), a po drugie koleżanka z synkiem przyjeżdża, a nie widziałam się z nią kupę lat, więc pewnie też pojemy i popijemy. No, ale to już wiem z góry.
Tusia ja jak miałam 25 lat to zostawiłam faceta po 6 latach związku, zerwałam zaręczyny, odwołałam ślub i się wyprowadziłam. I nie żałuję!!! Musisz poważnie przemyśleć pewne rzeczy. My nie możemy za bardzo Ci doradzić, bo tylko Ty wiesz jak jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u nas sypie cały czas i nie wiem czy nie zabiorę choć na moment Alana na sanki ;-) a tatuś niech sobie w domu siedzi..choć pewnie będzie chciał z nami iść..
zapomniałam na zakupy muszę jechać, bo proszek się skończył, mleko ostatnie zostało.. no to dzisiaj jeszcze z tatuśkiem na zakupy musimy się wybrać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my się nie wybieramy na polko dzisiaj 🙂 Kuba ostatnio gorączkował więc wolę go nigdzie nie ciągnąć :P

Tusia zaraz Ci się jeszcze raz na priv rozpiszę 😁

Misia i Monia a dla Was gratulacje za odwagę. Jednak zostawić całe swoje życie i zacząć od nowa to jest wyczyn. Ja bym nie umiała. Już sobie udowodniłam, że nie umiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny to ja Ola 88 🙂 zmieniłam konto wiec teraz bede pod nowym nickiem ALekSanDra 🙂 🙂
u mnie dieta makabra...
Ale wyczytałam ze wy od środy ja już od poniedziałku na 1000000000000000% bo zaczyna mi waga skakac i nie mam zamiaru miec efektu jojo a wiec do boju 😁 już ropisałam sobie jadłospis na 2 tygodnie:P i chocby niewiem co bede sie trzymac :P a jak nie to musicie mi wpierdolć hahahahahahahahahahahahahaha 🤪 jestem pełna optymizmu i zbieram zapałłłłł i siłe i determinacje ale chęć wyglądania jak Wy czytajcie pięknie szczupło 🙂 🙂 jest silna !!!!!! a wiec hehehehe do boju 😁 😁 😁 😁 😁 hihihi 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, Ola 🙂 Ale Ty chyba też nie musisz się aż tak dietować- przynajmniej tak mi Twój avatar podpowiada 🙂
Ale nic nie bój! od środy za grzechy to biczem po plecach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...