Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

  • Mamusie
GoGr femoddete.W Polsce jest pod nazwa logest.Maria dolacz do nas,to zapomnisz co to dieta hahahaha 😁 😁 Gratuluje zrzucenia tylku kg,tylko pozazdroscic 🙂A co do tej zabawki,to bardzo mi sie podoba,ale jeszcze rowerek mi po glowie chodzi.Ehhh tylko siedze w domu i mysle,co tu jeszcze jej kupic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć laski 🙂
Monisia super kwiaty 🤪
Maria z czego Ty sie chcesz odchudzać 168cm i 57kg to wręcz waga idealna 🤪
Ola mam twisster od dawna i chyba działa ale mało sie na nim kręcę 🙂
Tusia no cóż u nas też różnie bywało, ale dzisiaj będąc na pogrzebie kolegi zrozumiałam wiele rzeczy....czasem nie warto sprzeczać sie o głupoty, bo w takim momencie nie mają one znaczenia i już wiele osób miało okazje się o tym przekonać...może też zbyt wiele czasem wymagam, też nie potrafie wyrazić uczuć ... ☺️ dla mnie upominki, kwiatuszki czy czułe słówka (wypowiadane zwłaszcza za często) nie są żadnym dowodem miłości 😜 prawdziwa miłość to ta, która potrafi przetrwać wtedy gdy wystawiona jest na próbę, a nie w sytuacji gdy wszystko jest super 😉
i nie piszę tego bezpodstawnie bo mam znajomego który wyjeżdża w delegację ,zawsze po powrocie kwiatuszki, czekoladki dla żony, prezenciki dla dzieci a tam.....do burdelu kurwiarz łazi i jeszcze mówi jak wyda stówę że warto było 😠 😠 a w domu MĄŻ IDEALNY!!!!
dziewczyny od środy dietuję z Wami 😉 bo od dwóch tygodni codziennie pączki jadam to już nawet jutro mnie ten tłusty czwartek nie cieszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iwonka oklask ode mnie dostalas,bo madrze kobito napisalas 🙂Ja mojego meza kocham wlasnie za to,ze zawsze moge na niego liczyc.Wiele razy sie o tym przekonalam.Troche niestety w zyciu przeszlam,a on zawsze byl przy mnie.Po smierci moich rodzicow mialam depresje,na wszystkich sie wyzywalam ,a on i tak byl przy mnie i gdyby nie jego wsparcie,to pewnie nigdy bym sie nie pozbierala.Kocham go tez za to,ze jest moim najlepszym przyjacielem i zawsze o wszystkim mozemy porozmawiac.Ale cicho,nie mowcie mu tego,bo mi w piorka obrosnie hehehe.Dobra,ja znikam,bo juz do nas jedzie 🙂Milego wieczoru babeczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia dzięki za propozycję ale myślę, że bez sensu byłoby zmieniać tabletki jeśli niedługo liczę, że założę tę spiralę 🙂 no szkoda, że nie brałaś takich jak ja :P

A mój mąż wrócił do domu z moimi ulubionymi czekoladkami ☺️ 🙂 twierdzi, że miał jechać też do kwiaciarni ale co ruszył to mu coś w aucie się psuło a w końcu drzwi zamazły i nie mógł ich otworzyć 🙃 🙃 ale i tak miło, że pomyślał i nie udał jak zwykle, że zapomniał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia to może by miało sens.. bo ja tak szybko 1000 zł nie uzbieram :P za 2 tyg idę do gin to zapytam co myśli 🙂 może się ich nie pozbędziesz do tego czasu??? 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja zapytam gina bo byłoby super 🙂 za rok to zawsze 600 zł 🙂 odkładałoby się na spiralkę 🙂
poczytam jutro na temat tych tabletek ale jak gin nie będzie miał żadnych przeciwwskazań to byłabym bardzo chętna 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia to ich nie wezmę.. 😞bo dlatego mam właśnie yaz, że bierze się je bez przerwy..
strasznie się bałam tabletek bo głowy do tego absolutnie nie mam.. i nie chciałam tych z 7 dniową przerwą bo na bank bym zapominała..
szkoda 😞 ale może się ktoś skusi.. ja wolę nie ryzykować, że mi się tygodnie popierniczą i będzie niespodzianka.
Na takie rzeczy to ja mam za mało zwojów w mózgu :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...