Skocz do zawartości

Mamusie na diecie. | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    1199

  • magda123_m

    1638

A ja skończyłam właśnie sprzątać 🙂
dzwoniła mama i planuje wysłać kimś do mnie pączki 😠 no a ja nie mogłam jej powiedzieć, że nie chce bo jak słyszy, że się odchudzam to dostaje gorączki 😁

Ola ja rok temu robiłam 🙂 część wyszła, część nie ale smakowały wszystkie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Tusia jak zjem jednego to na jednym się nie skończy 🤪


ja jeszcze nie posmalkowałam nawet polukrowałam i skórka pomaranczowa posypałam:P
ide ogarnac siebie i moje włości 😁 😁 i wtedy napisze jak smakują 😁 😁 😁 bo wygladaja na dobre ale zobaczymy hahahah 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam na mojego jak wróci z pracy i mi przyniesie 😜 choć była u mnie kuzynka, poszliśmy na sanki z młodym i stwierdziła,że po południu wpadnie na kawe z pączkami domowej roboty...ciocia da,bo teraz dopiero piekła 😁 😁 mieliśmy my iść do nich,ale ciocia się rozchorowała,nawet gadać nie umie ponoć już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola nie cieszysz się na wizytę u teściów??? 😁
ja bym wszystko oddała żebym swoją teściową mogła oglądać tylko jak ją odwiedzam 😁

Iwona mąż niech Ci pączki przywiezie :P Ty laska jesteś to możesz 😘 😘 😘

Tusia już czytam i odpisuję 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
GoGr napisał(a):
Ola nie cieszysz się na wizytę u teściów??? 😁
ja bym wszystko oddała żebym swoją teściową mogła oglądać tylko jak ją odwiedzam 😁

Iwona mąż niech Ci pączki przywiezie :P Ty laska jesteś to możesz 😘 😘 😘

Tusia już czytam i odpisuję 😘


mieszkasz z nia
??
mnie chyba atez to czeka ale niewiem bo cyrki sa z tym;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha 😁 Iwona oklaska masz za "Gofruśkę" 😁 dajesz zdj brzucha! wiesz, że to mój fetysz :P nawet jeśli jest "siedzący" i nie tak piękny jak ostatni 😁 😁 😁

Ola no mieszkam.. bo nie mam innego wyjścia. Ona już dawno przepisała dom na mojego. Bo reszta rodzeństwa (są dużo starsi od niego) już dawno się wyprowadziła.. no i mój nie chce absolutnie zamieniać domu na mieszkanie (tym bardziej, że w dom już sporo kasy wsadził) a jej przecież nie wyrzucimy.. bo jak?
ale powiem Ci, że 100%, że życie inaczej by się nam układało gdyby nie ona..

Tuś poszło 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALekSanDra napisał(a):
GoGr napisał(a):
Ola nie cieszysz się na wizytę u teściów??? 😁
ja bym wszystko oddała żebym swoją teściową mogła oglądać tylko jak ją odwiedzam 😁

Iwona mąż niech Ci pączki przywiezie :P Ty laska jesteś to możesz 😘 😘 😘

Tusia już czytam i odpisuję 😘


mieszkasz z nia
??
mnie chyba atez to czeka ale niewiem bo cyrki sa z tym;/


a no i z całego serca Ci życzę żeby Cię to nie czekało! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakbym miała ze swoją zamieszkać..to któraś, którąś bankowo by zabiła!!:/
w ogóle najlepiej mieszkać samemu...tak jak my..

ja to bym nie umiała mieszkać z rodzicami czy teściami...
tu teściowa ciężki temat, a u mnie znowu tata ciężki temat... niby wszystko ok,ale na dłuższą metę nie dałoby rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
ja jakbym miała ze swoją zamieszkać..to któraś, którąś bankowo by zabiła!!:/
w ogóle najlepiej mieszkać samemu...tak jak my..

ja to bym nie umiała mieszkać z rodzicami czy teściami...
tu teściowa ciężki temat, a u mnie znowu tata ciężki temat... niby wszystko ok,ale na dłuższą metę nie dałoby rady.


a u mnie moi rodzice sa spoko w nic sie nie wtracaja... a i jeszcze mała sie zajmą jak chcemy pobyc sami...
a tescie tescie niby sa spoko.... Tesciowa jest oparciem tez i za mna jest strasznie ale ma dziwne zachowania nieraz a ja wiem ze wybuchna z którymś razem a tesc jest ok ale czasem wredny choc nie dla mnie ale wiecie jak to sie miezka z nimi to czesciej jakies spory beda;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja wsunęłam 2 pączki i dobijam biszkoptami 🙂
Monisiu ciesze się że Ci się komplecik podoba, a mi mój kupuje złoto bo ja mam uczulenie nawet na te antyalergiczne i na stal chirurgiczną też, choć czasem się wkurza bo np kupił mi taką plecioną bransoletkę svarowskiego a ja popatrzyłam i odtworzyłam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ALekSanDra napisał(a):
tuska8 napisał(a):
ja jakbym miała ze swoją zamieszkać..to któraś, którąś bankowo by zabiła!!:/
w ogóle najlepiej mieszkać samemu...tak jak my..

ja to bym nie umiała mieszkać z rodzicami czy teściami...
tu teściowa ciężki temat, a u mnie znowu tata ciężki temat... niby wszystko ok,ale na dłuższą metę nie dałoby rady.


a u mnie moi rodzice sa spoko w nic sie nie wtracaja... a i jeszcze mała sie zajmą jak chcemy pobyc sami...
a tescie tescie niby sa spoko.... Tesciowa jest oparciem tez i za mna jest strasznie ale ma dziwne zachowania nieraz a ja wiem ze wybuchna z którymś razem a tesc jest ok ale czasem wredny choc nie dla mnie ale wiecie jak to sie miezka z nimi to czesciej jakies spory beda;/


Ola rozbroiłaś mnie hehe tym opisem! masz za to oklaska 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek. Ja na nogach od 6.30. Zdążyłam nasmażyć faworków, najeść się nimi i dopchać 4 pączkami do kawy... a może kawą do pączków??? W sumie to jeszcze bym pojadła, ale nie chce mi się do sklepu iść. Jutro trochę odpuszczę z żarciem, bo w sobotę na imieniny idę to też będzie wyżerka... Kurde, a mojemu pewnie nie będzie się chciało iść po pączki, mimo że sklep pod blokiem. Ja już o 7 rano poleciałam, żeby miał jak najświeższe :PPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...