Skocz do zawartości

Przedszkole Warszawa | Forum o ciąży


Klaudiusz Walczak

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem dużo tutaj zależy od konkretnej placówki, ale sama chyba bym stawiała na prywatne.   Z doświadczenia - w publicznym mogą mieć wszystko "w pompce" w sensie życzeń rodziców, zajęć pozaprogramowych, bo specjalnie na tym nie zarabiają. To oczywiście generalizacja i tak być nie musi, ale czasem się zdarza. 

Przedszkole prywatne to zwykle mniejsze grupy, ciekawsze zajęcia dodatkowe, większa i bardziej wykształcona kadra. Od siebie polecam w Warszawie Thames Britisch School - jest to duża placówka, która ma wiele kampusów ( między innymi na Woli czy na Mokotowie). Można zapisać tam dziecko od przedszkola do szkoły średniej. Córka obecnie chodzi do podstawówki ale zaczynała w wieku 4 lat właśnie od przedszkola.

Bardzo wysoki poziom i co najważniejsze, nauka jest prowadzona tam w języku angielskim tak wieć aktualnie córka mówi w nim biegle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Szczerze, to wszystko zależy od kadry zatrudnionej w przedszkolu. Fajnie może być w prywatnym, jak i państwowym. My przy wyborze nie sugerowaliśmy się tylko tym (choć był to warunek konieczny), ale dodatkowo braliśmy pod uwagę, co ma dane przedszkole do zaoferowania dziecku w sensie edukacyjnym, żeby wyniosło coś na przyszłość, jak będzie chodziło do danego przedszkola np. 4 lata; żeby wyróżniało się od rówiesników. I tym sposobem wybór padł na przedszkole prywatne ITSW (International Trilingual School of Warsaw) w Warszawie, bo jest trójjęzyczne, a zajęcia są prowadzone z native-speakerami. Ma język francuski i angielski, a wielojęzyczność go zawsze wyróżni :) W przedszkolu pracują naprawdę cudowne panie, dziecko wraca i idzie do placówki z uśmiechem na twarzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesiące później...

Ja jednak wolę prywatne. Nasza córka jest w dwujęzycznym przedszkolu Tequesta na Żoliborzu i to co mi się tam podoba poza możliwością nauki angielskiego i hiszpańskiego, to to, że grupy są niewielkie. Ciocie moga faktycznie poświęcić czas każdemu dziecku.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...