Skocz do zawartości

czerwiec 2010 | Forum o ciąży

AniaCh83

Rekomendowane odpowiedzi

• Mamusia
[color=#008000][/color]Czesc. Wlasnie sie tu zalogowalam 🙂 Pierwszy raz, gdyz wczoraj dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy. W sobote zrobilam test, elektroniczny, pokazal, ze jest ciaza 2-3 tydzien. Wczoraj ginekolog powiedziala mi, ze to 5tydzien i 5dzien, dzis juz 6dzien.... Uff. Zrobialm sobie wolne od pracy. Nie dalam rady dzis tam isc. Siedze i mysle i mysle i mysle... Sa jakies ciezarowki w tym samym tygodniu co ja...?? odezwijcie sie!Wiem, ze wiekszosc ludzi uwaza, ze nie powinno sie o tym jeszcze mowic... nie zapeszac... ale potrzeba sie z kims tym podzielic, a najlepiej z tymi w tym samym 'wieku' 🤔

• Mamusia
Aniu 🙂 Serdeczne gratulacje :laugh: Wiem co czujesz, ja jestem w 8tc 🙂 Wcale się z tym nie kryje-wszyscy już wiedzą :P dlaczego mam myślec że cokolwiek pójdzie nie tak??? Będziemy mieli zdrową dzidzie i musieliśmy się tym podzielic z całym światem 😆 napisz jak się czujesz. Ja poza totalnym i przewlekłym zmęczeniem i bolesnością piersi nie mam innych przykrych dolegliwości i wygląda na to że mdłości już nie wystąpią :laugh: mam farta!!
Ciesz się swoim szczęściem 🙃 [color=#800080][/color] [color=#800080][/color]