Skocz do zawartości

Aż DWA?! | Forum o ciąży


jaajoanna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jej ale superaśno 🤪 🤪
GRATULUJĘ :laugh: :laugh: :laugh:
Kochana życzę dużo zdrówka i niech Twoje maleństwa zdrowo się rozwijają, a Tobie jak najmniej dolegliwości związanych z ciążą 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, dziękuję za taką falę wsparcia. Dziś moje groszki zaczynają 7 tydzień.
Na początku wizją bliźniaków byłam lekko przerażona, być może dlatego, że w najśmielszych marzeniach o tym nie pomyślałam. Teraz już oswoiłam się z tą myślą i jestem szczęśliwa.
Zewsząd płyną gratulacje i pozytywne myśli. Dziękuję jeszcze raz wszystkim.
Pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale fajnie, ze jest tu też Mamusia bliźniaków. Ja, niestety nie wiem, czy moje groszki będą dwujajowe czy jedno, bo byłam w takim szoku podczas pierwszego USG, że nie spytałam. Na zdjęciu są oddalone od siebie znacznie - więc jest szansa na dwujajowe. Jutro mam drugie USG - wszystkiego się dowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaajoanna jeszcze raz Tobie gratuluję i życzę bezproblemowej ciąży 🙂
Pewnie jesteś ciekawa jakie to serca nosisz pod Swoim sercem ale już niedługo pewnie się dowiesz 😉
Z mojej strony życzę aby była to parka :laugh:
Pozdrawiam Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziś zobaczyłam wreszcie moje małe cudeńka. Ale emocje!!!Serduszka im waliły jak szalone. Lekarz potwierdził moje przypuszczenia - groszki są dwujajowe. Rozwijają się dobrze - oba ok. 10 mm. Następna wizyta dopiero za cztery tygodnie - nie wiem, jak ja to wytrzymam. Pozdr
--
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...