Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzień doberek 🙂

na reszcie ktoś tu zagląda 😁 głupio tak pisać sama ze sobą 😁 hehe
dzięki dziewczynki za komplementy;*

pati0423 niestety w ani jednym z tych szpitali nie rodziłam ja rodziłam w Zabrzu na Traugutta 🙂 ja osobiście polecam :P ale nie wszyscy mają takie zdanie o tym szpitalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no ja troszkę się w te święta przeziębiłam i teraz jak tylko mogę to leżę w łóżku.. :/
no ja jeszcze w ogóle nie rodziłam, ale jednak postanowiłam rodzić w Gliwicach 😉 tym bardziej, że tam poród rodzinny jest bezpłatny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Zuziek śliczne zdjęcia 🙂
Tuska ja też się przeziębiłam niestety ale głównie w katar poszło więc cały czas na chodzie jestem. Święta super ale gorzej teraz bo przejedzona jestem ... hihi... ale jak tu sobie odmówić tych wszystkich dobroci 😉 no nie ma szans.

Jak się uda to po oklasku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja też marudna...do tego tylko by palce moje gryzła! z taką złością to robi że hej!

zuziek spróbuj odblokować oklaski czy nadal będą zanikać 😁 będę Ci klaskać na potęgę jak się będzie dało 🙂 budzik sobie nastawie co 120 min i będę biegać do kompa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dziewczyny!:*
ja dzisiaj ani troszkę lepiej się nie czuję, z nosa cieknie na potęgę :/ no cóż dzieci nie zawsze muszą być słodkie 😉 czasem muszą dać w kość 😜 ja już swojego się nie mogę doczekać! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo tuska 🙂 tyś jest z marca!
powiedz mi, ile Twoje maleństwo teraz waży?
mam koleżankę też z marca i jej mała waży niecałe pół kg...
a ja już nie pamiętam jak to było u mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie...też mi się to wydało za mało!
mam nadzieje że będzie u niej wszystko ok, że to po prostu będzie małe dziecko...
ona pierszą ciążę straciła....więc wole nie myśleć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, ale ona nic nie poweidziała że jest coś nie w porządku...
albo może sie pomyliła i waży 1,5kg?
z nią rozmowa o ciąży jest ciężka...więc mam pewne obawy żeby się jej zapytać 'ej słuchaj, chyba twoje dziecko za mało waży, nie uważasz?"...
ale miała prenatalne niedawno i wszystko jest ok...także, może po prostu małe dziecko?!
ja tam nie mam o tym zielonego pojęcia, moja była gigant 4,1kg < paker > 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też nie wiem jak to powinno być, ale wydaje mi się, że za mało jak teraz niedawno miała badanie. No albo po prostu źle zrozumiała.. a może ma zdjęcie z USG, bo u mnie pod zdjęciem pisze waga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

mnie też wydaje się, że taka waga to sporo za mało. Może faktycznie coś pomyliła. A moje maleństwo, jak byłam w poniedziałek w zeszłym tyg. to ważył 1,8 kg. Do porodu przewidywana waga to 3,2 -3,3 kg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie przez ostatnie dni tak brzuszek wybiło 😜 dzisiaj się z mężem śmialiśmy, że ciekawe co to będzie zaraz prZed porodem 😉
nie możemy się już oboje doczekać 🙂 jeszcze na zakupy pojedziemy, musimy jeszcze bardzo dużo rzeczy kupić, ale to w następnym tygodniu już 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja teraz muszę wyposażyć swoją torbę do szpitala i pokupować kosmetyki dla maluszka, laktator i jeszcze parę innych rzeczy. Ciuszki już mam pokupione. Tuska ale szybko to leci, patrz Ty już 30 a ja 34 tydzień ... i do porodu coraz bliżej. Cieszę się i jednocześnie mam stracha 🥴 , a Ty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja muszę sobie również wszystko co mi będzie do szpitala potrzebne kupić i spakować sobie już, a okazało się, że nawet szlafrok muszę kupić, bo wybiło mi tak brzusio, że teraz jest taki na styk, a co dopiero w marcu 😉
no ja mam już 31tc, tylko tutaj dopiero mi się zmienia w środę, czyli jutro 😜 no ja nie umiem się doczekać bardzooo 😉 no i troszkę się obawiam porodu, ale mąż będzie przy mnie i stwierdził, że będzie mnie wspierał jak tylko będzie mógł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...