Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jak ja bym chciała, żeby już mnie złapało.. jeszcze mąż od dziś na noc i teraz siedzę sama, bo właśnie pojechał.. powiedział, że mam dzwonić w nocy to pół godz. i jest w domu jakby co.. a mnie dziś jakiś strach ogarnął.. torba jeździ w aucie, ale zapomniałam spakować szamponu i wody mineralnej, więc postawiłam sobie to w przedpokoju na półce razem z aparatem i kamerą.. ale mnie taki strach już trzeci raz ogarnia, więc pewnie znowu nic i okaże się, że będzie po terminie synek urodzony 😞

dobranoc, ja spróbuję już się położyć.. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek! ;*
głosik oddany 😉 no a ja nadal w Dwupaczku i wydaje mi się już, że tak będzie zawsze 😞
teraz zjem sobie jakieś śniadanie i lecę na małe zakupy, bo muszę kupić coś na obiad.. później ostatnia partia prasowania ubranek dla małego, przynajmniej do czwartku, o w czwartek przyjedzie następna tura 😉 ale ja mam małą nadzieję, że do tego czasu będę rozpakowana 😜 no a jak to wszystko zrobię to ogarnę mieszkanie 😉
Dziewczyny czy Wam wszystkim wcześniej czop odszedł? bo ja coś zauważyłam innego niż zwykle, ale nie wiem czy to jest to.. z dwa razy miałam taką grudkę biało-przeźroczystą i ona była taka ciągnąca jak glutek..nie wiem czy to to jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*

Tuska możliwe że to czop ale odrywa się malutkimi kawałkami... więc możliwe że nie wygląda tak jak inni go opisują mi też odchodził ale nawet nie wiedziałam tego! 🤔 🤔 bo wzięłam to za duże opławy 😎

Aguś daj linka do zdjęcia na konkur żebym od jutra wystartowałą 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też mam czasami bardziej obfite upławy.. no i to może być ten czop? byłam na zakupach z 3 razy mnie coś masakrycznie zakuło, ale przeszło już, a myślałam, że to już.. a no i oczywiście byłam w aptece po maść na brodawki, bo mnie się skończyła już i mega długa kolejka i duszno, ale kuźwa nikt mnie nie przepuścił ;/ każdy patrzył, ale żeby przepuścić to ni chu chu! 😠 a mnie w pewnym momencie strasznie duszno się zrobiło, musiałam się rozpiąć, po prostu myślałam, że fiknę..ale ludzie udawali, że nie widzą..tak to każdy się patrzył, a jak już zaczęło mi się coś dziać to w momencie wszyscy na co innego patrzyli..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

A my wczoraj pierwszy raz wyszliśmy z domu z Pawełkiem. A raczej pojechaliśmy do dziadków. ale byłam podekscytowana 😁 I moja myszka lubi jeździć autkiem 🙂

Co do czopu to ja nic takiego nie zauważyłam. Pod koniec miałam tylko upławy dużo bardziej obfite. No i po prostu nagle te wody odeszły i już.
A ludzie faktycznie są świnie. Mnie tylko raz dziewczyna w realu do kasy przepuściła. A tak każdy udawał, że nie widzi 😞 Chamstwo i brak wychowania, nic więcej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie raz starszy pan na poczcie w kolejce przepuścił.. powiedziałam mu, że nie trzeba to oburzony stwierdził, że jego kilka minut nie zbawi, więc weszłam przed niego do kolejki i ładnie podziękowałam.. no ale niestety w więcej jest tych negatywnych wrażeń niż pozytywnych..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczynki
Tusiaczek!! coś czuje że Alanek to bardzo dokładny chłopak będzie 🙂 jakieś objawy?

Kasia, podekscytowana? Ja byłam zestresowana 😁

a od jutra Was dziewczynki pomęczę troche...bo ten konkurs.

Zuziek, jakim cudem ten pierwszy chłopczyk ma tyle głosów??? nie jest to jakiś szwindel?;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

objawy? pff.. no tak ból miesiączkowy, ból krzyża.. nasila się coraz częściej, no ale prysznic i wszystko jak ręką odjął ;/ no jedynie co to brzuchol poszedł w dół i to nawet mój mąż zauważył 😉 no i dużo więcej upławów niż zwykle, ale tak to nic, a nic .. moja mama się śmiała, że 28lutego by się mógł urodzić, bo ja jestem z 28stycznia, więc by był miesiąc po mnie, jak raz moja mama powiedziała do siostry taty, że ee możesz już rodzić, bo 12marca jest, a ty na 12kwietnia masz termin..no i co? późnym wieczorem zadzwonił jej mąż pochwalić się, że ma syna 😉 z tym, że ona miała nadciśnienie, nie potrafili go już zbić, więc zrobili cesarkę..
no a u mnie się raczej nie zapowiada, żebym miała dziś rodzić 😉 w ogóle w najbliższym czasie. A tu niby już 5dni do terminu, ja Wam mówię będzie po terminie jak nic! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska no to w sumie może być w każdej chwili...ale to nigdy nie wiadomo 😞
dlatego tak samo mojej koleżance mówie co ma na 11 marca, żeby się nie nastawiała że wcześniej urodzi bo to jest loteria, a termin jest umowny.
a ile po terminie ewentualnie masz się zgłosić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):

a od jutra Was dziewczynki pomęczę troche...bo ten konkurs.

Zuziek, jakim cudem ten pierwszy chłopczyk ma tyle głosów??? nie jest to jakiś szwindel?;/


daj linka z Ewcią ;* wkleje do suwaczków tylko bede miałą tam jeszcze dwie koleżanki bo też startują

nie sądze że coś było nie tak bo obok jest drugi co ma prawie tyle samo... 🤢 z resztą raz była sytuacja że koleś chyba znalazł jakiś program do nabijania głosów i był na pierwszym a potem spadł na 10 chyba! więc oni to nadzorują...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska ja Ci życzę żebyś urodziła....dzisiaj 😁
albo jutro i otworzyła miesiac marcowy 🙂 taki piękny i wiosenny 😁

zuziek jutro, bo dfzisiaj głosny sie nie liczą do marcowego konkjurstu no nie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuśka ja CI tez tego życze bys dziś urodziłą albo jutro 😁
A u nnas żle 😞
kacper chory ma zapalenie oskrzeli 😞 i gardełko, zastrzyki dostaje biedulek a mnie serce sie kraja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no marcowe dzieciaki to się już urodziły, 4 są rozpakowane 😉 jedna 11 stycznia (pojechała do szpitala, bo bardzo źle jej się oddychało, no i dzięki temu i ona i mała żyje), no a 3 kolejne urodziły 19,20,22 luty.. 😉 my już zaczęłyśmy się śmiać, że te dzieci marcowe z roku 2011 to będą mega leniwe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik kochana trzymaj się jakoś 😞 a dla Kacperka ogromny buziak od nas 😘

Aguś załadujesz zdjęcie dzisiaj to już od rana ktoś może zagłosuje dzisiaj bedą ci naliczać głosy ale od jutra się wszystko zeruje lepiej wcześniej załadowac zdjęcie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę puścić pranie, bo znowu się kosz zapełnił..no i poprasować ostatnią turę ciuszków, które mam w domu..ale coś mnie cholera plecy bolą.. 😞 powoli przyzwyczajam się do tego bólu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny a czy wasze pociechy tez sie bardzo poca na glowce?? jak ja biore malego to zwykle ma bardzo mokro glowke - a tak to calutki jest suchy.
Przez to porobilo mu sie troche potowek na buzce od kilku dni bardzo go pilnuje jak spi - odslaniam glowke,sprawdzam czy plecka ma suche ale ciagle sie poci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...