Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tuska kasia ma racje-jak ci wody odejda to bedziesz wiedziec ze to to 😁 ja nimi zalalam cale lozko porodowe 🤪 i byly one cieplutkie- dosc dziwne uczucie 😮

zuziek - ty zawsze tak wczesnie tu zagladasz ze zastanawiam sie o ktorej ty wstajesz:P

lece sie polozyc bo mi glowa peka-potem postaram sie jeszcze zagladnac 🙂

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny 🙂
ja dzisiejszą noc przespałam super i nawet nie czuję się jakbym była w ciąży..wstałam tylko z dwa razy na siusiu, no i dwa razy mnie skurcz w łydce obudził, ale chwila moment i spałam spowrotem.. mam pełno energii ogólnie, ale jestem też podminowana, bo po poprzedniej nocy nastawiłam się, że to już, a tu dupa.. Tym bardziej, że dziś ani jednej dolegliwości 😞 ja Wam mówię przestaję czekać na ten poród i skupię się na czym innym, bo jestem pewna, że ja to nawet po terminie urodzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajciee 🙂
Tuśka widze dalej w dwupaczku kochana spokojnie przjdzie czas na Ciebie trzymam kciuki by to sie stało lada chwila 😘
Monia jak tam Filipek ?? 🙂 Jak Ci śpi w nocy ?? 🙂 i jak z T jest już lepiej ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam ogarnąć mieszkanie, bo nawet obiadu nie robię.. napisałam do A, żeby kupił "śmieciowate" żarcie, bo ja nie mam żadnego pomysłu co na obiad zrobić, a poza tym i tak bym musiała do sklepu iść, żeby coś kupić..jakbym wiedziała co to bym poszła, a jak nie wiem to nie chce mi się chodzić po sklepie i zastanawiać.. To, żeby nie było, ze siedzę non stop na tyłku i nic nie robię to pomyślałam, że posprzątam, ledwo się wzięłam za kuchnię to zaczęło mnie coś w boku kuć.. posprzątałam jakoś, ale ledwo co 😞 co wstaję to z bólu się zginam 😞 ja mam już dość dziewczyny tej ciąży, ona mnie męczy i fizycznie i psychicznie..wyląduje w końcu na oddziale zamkniętym 😞 Boże jaka maruda mi się dzisiaj włączyła! Wstałam w świetnym nastroju i nic mi nie dolegało, a teraz z godziny na godzinę coraz gorzej! 😞

Właśnie Monia jak tam z T? lepiej już? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300zł, a za sesję z dzieckiem jest 400zł, chyba że było się u niej na sesji ciążowej to tak samo płaci się 300zł.. 🙂 no ja się bałam, że wydamy pieniądze, a zdjęcia będą do dupy, ale jestem zadowolona.. no i zdjęć mamy 30, czyli 10zł za jedno wyszło..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monic87 napisał(a):

zuziek - ty zawsze tak wczesnie tu zagladasz ze zastanawiam sie o ktorej ty wstajesz:P


Moniś ja i tak uważam że bardzo późno wstaje :P moje dziecko idzie spać o 22/23 a wstaje o 8/9 więc ja razem z nia potem ja robie sobie kawke Zuzi kaszke i zaglądam na brzuszek (karmiąc młodą) przeważnie witam się ok. 9 rano 😉 ja na początku jak młoda się urodziła to zapomniałam zjeść śniadania albo kolacji tyle się działo albo w wolnej chwili chciałam odespać np. nocne wariacje Zuzki (do miesiąca) :P a teraz praktycznie jak w zegarku o tej i o tej jeść o tej i o tej spać sama se młoda tak ustawiła ja sie dopasowałam więc mam sporo czasu do tego nauczyłam młoda bawic się na ziemi samej czasem podejdzie sie poprzytulać (gorzej jest jak ide do teściów na weekend tam jest non stop na rękach albo kolanach i dwa dni trawa zanim znowu się przestawi na buszowanie po ziemi pozwalam i nam to bo widzą ją raz na tydzień lub dwa i chcą się nią nacieszyć)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajne zdjęcia mąż robi 🙂 a mój mąż postanowił zrobić ciasto, po prostu czyta mi w myślach 😁 będzie robił murzynka.. tak mi się dziś chciało ciasta, ale nic nie mówiłam, a On przed chwilą stwierdził, że jakieś ciasto upiecze, no i poszedł po margarynę teraz do sklepu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dosik napisał(a):
Witajciee 🙂
Tuśka widze dalej w dwupaczku kochana spokojnie przjdzie czas na Ciebie trzymam kciuki by to sie stało lada chwila 😘
Monia jak tam Filipek ?? 🙂 Jak Ci śpi w nocy ?? 🙂 i jak z T jest już lepiej ??

filipek jest grzeczny choc ma czasem humorki - dzis zasnal o 21 i wstal dopiero o 3 i 6..ale martwi mnie ze w porownaniu do innych dzieciaczkow to bardzo duzo je 😞
a z t - musimy powaznie porozmawiac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...