Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

Tuska co Ty tu jeszcze robisz ? 😜
hyh, te czekanie to teraz najgorsze co?

zuziek może się uda jeszcze te 3 miejsce czy chociaż 4 mieć...trzecie by było fajne!
od przyszłego miesiąca z Ewą też dołączamy do tego konkursu, przez moją mamę, bo ja tam nie lubie się wystawiać na widok publiczny! ale ona marudzi, wyślij wyślij...sama wysłała gdzieś do M jak Mama czy do innej gazety...
no więc dla świętego spokoju...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no ja właśnie nie wiem co ja tutaj jeszcze robię! 😜 już dwie marcówki się rozpakowały, dzisiaj pojechała 3, miejmy nadzieję, że też się rozpakuje, bo ona już fałszywy alarm zaliczyła, ale pisała, że skurcze miała co 6min.,8 min. no to powinno to być już to. Kurna właśnie te ostatki są najgorsze.. a wścieknę się jak urodzę po terminie.. 🤢 ale może nie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówię do tego mojego synka, żeby już wychodził, a On mnie w ogóle nie słucha 😜 cyba mu za dobbrze u mamy w brzuchaczu 😜 jakby Go stamtąd wypędzić? 🤔 hehehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zuziek będę Ci bardzo wdzięczna 😁

tuska eee ja Ci sposobu na przyspieszenie nie podam, bo spróbowałam niemal wszystkie i g*wno pomogło :/
także cierpliwie poczekaj... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no czuć się czuję ok, mam tylko dość już ciąży.. byłam na zakupach i nie umiałam wychodzić.. nogi puchną jak cholera, plecy bolą.. no a teraz ból miesiączkowy i ból krzyża 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek Kobitki moje! 😘
głosik na Zuzię oddany, pomolestuje jeszcze moje marcówki 😉
a ja Wam powiem Dziewczyny, że przestaję myśleć o tym, żeby urodzić, bo wydaje mi się, że za bardzo chcę już urodzić. Teraz to już jestem prawie pewna, że urodzę w terminie jak nie po nim 😞 ja się budzę w nocy i myślę, że to już to, ale dupa 🤨 sprawdzam czy mi się wody sączą przypadkiem.. 🥴 ale od dziś koniec!
a męża wczoraj nie zagoniłam, bo on był strasznieee zmęczony, a poza tym mnie na tych zakupach też się już wszystkiego odechciało 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj mąż umówił się z tą kobietą co zrobiła nam sesję na 16.30, więc na wieczór na pewno dodam kilka zdjęć na fb i nk 😉 a tutaj też dam jakieś 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...