Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

czemu to cholera wszystko u mnie nie postępuje? dwa dni po terminie, a tu dupa 😞 lekarz pewnie też nie wierzy w to, że urodzę do piątku jak dał mi skierowanie.. szlag! 😞
ja do piątku zwariuję! 😞 😞 płakać mi się chce!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Tuśka nie nastawiaj się na nie ;*
chwyci Cie w takiej chwili ze nawet o tym nie pomyślisz 🙂
2 dni po terminie to jeszcze nie koniec świata kochana
wiem jakie to wyczekiwanie jest okropne ale dasz rade ! 😘
ważne by z Alankiem było wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jak byłam teraz dwa razy w kibelku to jak się podtarłam to miałam coś przeźroczystego, żelowatego, ciągnącego się ... porównałabym to jako białko jajka.. no ja miałam dzisiaj usg, ale żel miałam na brzuchu i chyba mi to nie spłynęło tam tym bardziej, że miałam majtki i spodnie 🤢 🤢 🤢
ból mi troszkę ustępuje..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie to jest przeźroczyste..ponoć czop taki może być, a pod koniec jest z krwią...zobaczymy, ale dzisiaj raczej już nic się nie stanie.. i w ogóle pojadę ze skierowaniem do szpitala w pt, bo mój syn uparty jest i nie chce do mamusi na rączki, bo dobrze mu w brzuchu.. nie zdziwię się jak będą musieli wywołać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, ale ja się tak tym wszystkim stresuję..boję się 🥴 🥴 a mąż to chyba teraz będzie się modlił o to aby iść do pracy, bo już przez smsy mu marudzę... ryczeć mi się chce!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wszystkiego naj kochane :*
tuska i jak tam?? wczoraj moja ciocie tez wzieli do szpitala - tydzien po terminie a to jej trzecie dziecko...a mowi sie ze to zwykle pierworodki przenosza 😞

musze kupic mojemu Filipkowi lezaczek bujaczek bo jak na razie to najlepiej zasypia w foteliku sam jak go bujam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny! ;* wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet! 😁 :*:*
no u mnie bez zmian jedynie jak byłam w toalecie to wypadło mi bardzo dużo tego czegoś co wczoraj z tym, że dzisiaj było przeźroczysto-białawe czy nawet żółtawe. Mam nadzieję, że u mnie za niedługo się zacznie, bo już mam dość, no i boję się.
Głowa mnie napierdziela :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak zobaczylam ze wychodzi mi czop to balam sie go dotknac 🤢 to wygladalo jakby cos mi wystawalo i tak udalam sie do gina - ona mi wyciagnela i na porodowke :P
tuska - ja mysle ze to moze byc to....bo ja tam krwi prawie wcale nie mialam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nawet za bardzo nie poczułam, że tam coś mam, jak podtarłam się papierem to zauważyłam go na nim. No ale ponoć jak nie ma krwi to to jeszcze nie to i może trwać jeszcze z tydzień ciąża.. no a ja nie mam żadnych bóli ani nic.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...