Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

no do 2tygodni po terminie dziecko może być w brzuchaczu, później wywołują.. w niektórych szpitalach wywołują wcześniej, ale zdarzają się takie szpitale gdzie dopiero po 2tyg. wywołują..
ona w 42tyg. sama dostała skurczy, dla mnie dziwne jest to, że jej nie wzięłi nie położyli w szpitalu po terminie tylko normalnie w domu na poród czekała..
mój kazał mi się tydzień po terminie zgłosić do szpitala, bo trzeba monitorować dziecko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a ja jadę dziewczyny do szpitala..ból pleców męczy mnie od rana..nasila się co 10-15min., a przy tym twardnieje mi brzuch, wzięłam prysznic i nie przeszło.. czekam na męża i jedziemy. Napiszę, do którejś z Was smsa jak będę wiedzieć co i jak.. mam nadzieję, że to to i nie położą mnie na patologii..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziewczyny ostatnio na nic nie mam czasu. Pawełek był na poczatku bardzo spokojny a teraz to aniołek ale tylko jak śpi, a śpi coraz mniej, coraz cześciej je, maruderek mu się włącza co jakis czas a mamusia pada na pysk ale i tak najszczęsliwsza na świecie. Spacerujemy teraz codziennie po godzince, wtedy Pawełek śpi a mama się relaksuje. A dzisiaj mieliśmy pierwsze usg bioderek i wszystko w jak najlepszym porządku 😆 A jak wasze maluszki?
Aha jeszcze w przyszłym tygodniu idziemy na szczepienia. I nie wiem już sama czy szczepić na rotawirusy i pneumokoki. A jak wy robicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa napisał(a):

co do szczepienia, to ja głównie z powodu na kasę nie szczepiłam...kiedyś tych szczepionek nie było i jakoś to było. jeśli Cię stać - szczep.
ja wolałabym za te pieniądze kupić dziecku co innego...ale to moje zdanie 🙂
dużo dziewczyn szczepi.


też tak zrobiłam... i mam te same zdanie co Aguś 😎
a u nas dwójka dzieciaczków miała rotawirusa (na czerwcowych) i się dowiedzieliśmy że nawet jak dziecko szczepione to może zachorować tyle że przechodzi go niby łagodniej! 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hurra jaka wiadomość aż mi ciarki przeszły 😁
no to jak tylko któraś będzie wiedziała to jak nie tu to do mnie na wrzesień 😁 😁
no nareszcie, bo już miałam dość tej marudy 🤪 🤪 🤪
nie no żart...wiecie 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uhuhu... czytałam na marcowkach że Tuske połozyli w szpitalu rodzić nie rodzi i lezy sama w sali i sie nudzi... 😞 (najgorzej) i teraz bedą czekać... na ktg ani jednego skurczu! 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢

to se polezy do wywołania pewnie albo ją samą ruszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i maruda polaczyla sie na troche z brzuszkiem przez komorke,zeby troche pomarudzic, juz tak chyba mamm,ze wiecznie marudze,z gory przepraszam 😞 ja leze na poloznictwie,bo na patologii zabraklo miejsc..co jakis czas jakas dzidzia placze. Leze sama na sali,nie mam nawet do kogo geby otworzyc jedynie prosze Alanka aby juz wychodzil,bo ten bol plecow w ogole nie ustepuje. Ryczec mi sie chce z bezradnosci 😞 jutro na obchodzie ordynator bedzie mnie badal,zrobi usg i zapadnie decyzja co dalej,mam taka nadzieje,ze pomoga mi jakos urodzic szybciej,bo inaczej zwariuje tutaj.. Ja to sie modle,zeby za chwile samo mnie chycilo tak pozadnie aby wyszlo cos na ktg. Dziwne,ze mnie przeszywa ta,ki bol a na ktg cisza..w ogole maja jakis taki maly aparat do pomiaru tetna dziecka i kazda polozna na niego narzeka,bo dlugo musza wylapywac tetno aby je zmierzyc. Rozpisalam sie,moze troche nieskladnie,ale to przez telefon,wiec nie ogarniam calego tekstu. Dobrej nocy,ja juz sie klade bo jestem troche padnieta, no i non stop bym ryczala. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny

Powiedzcie mi ile wasze dzieciaczki śpią w nocy i ile razy wstajecie je karmić. Próbujemy jakoś poukładać Pawełkowi harmonogram dnia i nocy żeby nam lżej było i żeby Pawełek nabral jakis nawyków a na razie w nocy wstaję około 3 razy no i jeszcze dużo czasu idzie na uspianie po karmieniu. Dzisiaj Pawełek obudził mnie o 1 w nocy, usnął o 2 a potem o 5 i usnał dopiero o 7 a o 8 znowu się obudził i zasnął z butelka w buzi. Czy wasze maluszki przesypiają całą noc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...