Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Tuska heheh no tak zakupy dla dzieci strasznie ciesza
Ja odkad maly sie pojawil na swiecie jak wchodze do supermarketu najpierw biegam po dziecinnych sklepach,a pozniej jak mi sił jeszcze troszke zostaje to ewentualnie ide ogladac cos dla siebi e, az moj maz ostatnio nawet mowil kupialbys cos dla skiebie , anei tylko Wojtus i Wojtus 🙂
ale coz taki juz los mam chyba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ach no my z mężem też jakoś ostatnio nie myślimy o tym żeby kupić coś sobie, tylko właśnie małemu! 😜 a nie chcę właśnie za dużo małych rzeczy kupić, bo tak naprawdę nie wiem jaki duży się urodzi.. 😉ale kupię kilka ubranek na 56, bo jak na razie to mam tylko jedne body, a tak to mam wszystkie na 62 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też oglądałam to łóżeczko! 🙂 no na szafę czy tam komodę nie mam miejsca niestety, ale na szczęście jedna część szafy jest przeznaczona dla naszego synusia! 🙂 ja właśnie nie umiem się zdecydować jakie łóżeczko kupić, bo tyle jest fajnych! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuska 🙂 ja pod koniec ciąży się przeraziłam, bo miałam dośc sporo ubranek na 56, a mała okazywało się ze będzie duża, na ostatnim usg miała mieć nawet 4,6kg! czyli mówie nie wejdzie w 56 nie ma szans...
no i nie wiem co to za glupia rozmiarówka ale pod koniec 2 miesiąca jeszcze nosiła te ciuszki 🙂 a urodziła się niby 60cm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uuu Just5 masz hasło :P na agu 🙂 wyślij mi na gg 9196247 jak możesz i chcesz :P aaaa i Wojtuś cacy przystojniak jak się patrzy 🙂

Aguś moja Zuzka ma prawie 7 miechów a jeszcze niby w 68 chodzi a ma ponad 70cm ok. 75 a 74 rozmiar za duży 🤔

Tuska boskie łóżeczko i szafka 🙂
aaa i dzięki za zainteresowanie :* no trudno :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😆moj mały ma prawie 5 mies i jzu wchodzi w ubranka 80 🤪 🙃ale jeszcze w niektore 74 roweniez zalezy od firmy wiec chyba nei ma reguły
Zuziek na Agu nie bede miała zadnych zdjec tylko to ktore beda w suwaczku 😆 musialam sie zalogowac by miec taki suwaczek 😉 bo jakos on mi sie spodobal 🙂
takze haselko nie potrzebne 😘

glosik oddany i chyba juz jutro bedzie mozna Kwasiek gratulowac chusty suuuuuuuuuuuuuuper 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGA nie widzialam Moniki,ale ostatnio logowala sioe 28.12 na brzuszku wiec moze po prostu do nas nei zaglada 😞 trzeba jej poszukac na swoim watku zaraz rozpoczne sledztwo 😜

ok zasproszenie do nas jej wysłalam
i podczytalam,ze ma juz łózeczko 🙂
moze bedzie chciala nas odwiedzic i sie nim pochwalic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agaa heheh no widze po rekordowej ilosci postow 🙂 ze sie wkrecialas w brzuszek 😉
pewnie,ze kazda z nas jest bardziej przywiazana do swojego mies. bo moze chociazby porownywac rozwoj swoich bąbelków 😉

ale zawsze fajnie pisac z kims z "okolicy" i moze w przyszlosci sie spotkac 😆 😆 ze swoimi maluszkami 🙂
takze zagladaj tu rowniez 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech no co tu dużo mówić...uzależniłam się strasznie!! myślałam że po urodzeniu Ewy ten nałóg się zmniejszy, a wystarczy że zaśnie to ja już na brzuszku.
poza tym fajne dziewczyny są w tym moim wrześniu 😁

plany...hmm film, piwo i tv z mężem. tyle 🙂
a reszta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no my jedziemy do kuzyna męża, ma przyjechać jeszcze jego szwagier z rodziną, no i kuzynka męża 🙂 jedziemy tam, bo jak będę zmęczona to w każdej chwili się będę mogła położyć, a tak jakbyśmy szli gdzie indziej to niestety nie miałabym takiego przywileju 😜 no ja się piwka nie napije, a powiem Wam, że od czasu do czasu mi przychodzi chęć na piwko albo winko! 🤢 no u mnie na marcu też fajne dziewczyny są, dużo tematów, bo to jedna kupiła coś to mówi czy to fajne i poleca albo odradza! ;p
ja na początku też nie myślałam, że tak wciągnę się w pisanie na brzuszku 😜 no cóż, bywa! 🙂 Zobaczymy jak to będzie jak sie już maluszek urodzi 🙂 Czy będzie w ogóle czas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No znalazłam jedną szkołę w Zabrzu i napisałam do nich email, w sumie to do niej, bo to jakaś położna.. A no i wyczytałam, że jest ona akurat położną w szpitalu w Gliwicach w tym, w którym będę rodziła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 ja idę do znajomych co tez mają dzieciątko Dawidka jest ok. miesiąc młodszy od Zuzki (Zuzka z 2 czerwca a on z 28 😉 ) cieszę się że do nich idziemy 🙂

dziecko mi próbuje zasnąć z ciotką 😁 hahaha ciotka jeszcze nie wie co to jest usypianie mojego dziecka 😎 ale spoko zaraz się przekona 😉

mnie brzuszek tez uzależnił jak nie zajrze chociaż raz dziennie to cała chodze 🤢 no ale cóż bywa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...