Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no dziewczyny kołderki oby dwie macie bajeranckie, my z mężem się jeszcze nie zdecydowaliśmy 🙂 w ogóle nie umiemy podjąć decyzji jakie łóżeczko kupić! 🙂

a wózek jest jeszcze w sklepie, bo wpłaciliśmy tylko zaliczkę i odbieramy go w pt, a i tak będzie u teściów, bo u nas niestetyy na razie nie ma jak trzymać wózka! 🙂

wzór naszego wózka zaczyna się od 2.. nasz jest szary z błękitnym, tylko tu nie rozpoznaje szczerze mówiąc, który jest z błękitnym 😜
http://allegro.pl/wozek-tako-jumper-x-3-w-1-2010-serca-5xgratis-i1381967962.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nam udało się tanio kupić, bo w innym sklepie widzieliśmy go za 1400zł sam stelaż i gondolę.. a my kupiliśmy za 1150zł gondola+spacerówka+fotelik samochodowy, mieliśmy kupić bez fotelika, bo kuzyn męża nam miał pożyczyć, ale ten wózek był w promocji, tzn.ten model no i bez fotelika wyszło by nas tylko 50zł taniej, więc wzięliśmy wszyystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do łóżeczka nie możemy się zdecydować, bo widziałam takie śliczne, ale ono więcej kosztowało niż wózek, a już było w promocji 🤢 chyba kosztowało jak dobrze pamiętam 1168zł, a tu jeszcze trzeba pościel materacyk i w ogóle, więc stwierdziłam, że kupię chyba takie najzwyklejsze, a pozwolę sobie na pościel lepszą, no i jakiś szablonik kupię, żeby nad łóżeczkiem namalować! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też chcieliśmy to łóżeczko, tylko tamto mnie oczarowało po prostu 😜 z tym, że na pewno go nie kupię tylko właśnie wrócę do pomysłu z tym łóżeczkiem co Ty masz, z tym, że ja właśnie chcę z żyrafą...albo w ogóle kupię najprostsze tak jak pisałam wcześniej a pozwolę sobie na droższą pościel i w ogóle 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tuska ja mam taki sam wózek z serduszkiem tylko kolor szaro-zielony 🙂

pościele tez śliczne 🙂 ;*

Justi ja też bym zainwestowała w śpiworek miałam kupić ale okazało się że kuzynka męża ma do oddania to mi przysłała i powiem wam że na zime jak znalazł chociaż wasze szkraby w następną zime już bardzo duże bedą za rok więc nie wiem jak to w waszym przypadku bedzie bo dla tych leżących nie ruszających sie to na prawdę super sprawa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem juz 🙂
to ja kupilam duzo taniej wozek
http://allegro.pl/coneco-wozek-3w1-mustang-v3-fotelik-pioneer-alu-i1388096215.html tylko kupialm gondole i spacerowke bo fotelik kupialm z innej firmy i za ten wozek dalam 470 zł - kolo mnie jest bardzo fajny komis
a co do lozeczka to ja mam turystyczne - takie ze wszytskim
http://allegro.pl/lozeczko-kojec-caretero-grande-najtaniej-hit-i1397344475.html to w kolorze niebieskim - za to lozeczko nowe dalam 270 zl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nam łóżeczko turystyczne pożyczył kuzyn męża, ale postanowiliśmy również kupić takie zwykłe, a to turystyczne będziemy właśnie brać ze sobą jak będziemy jechać do moich rodziców czy do jego.. Czy ogólnie jak będziemy gdzieś jechać na noc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz to bola tak jak zawsze - i to sie da wytrzymac 🙂 poducha pod plecy jak siedze aby sie "wygiac" i jakos daje rade 🙂 boje sie tylko ze znowu mnie zlapie tamten bol - powiedzialam nawet mojemu ze nie chce byc sama w domu jak to ma sie powtorzyc bo jak cos by sie stalo to nawet nie jestem w stanie telefonu wziasc 😞 bo z bolu ruszyc sie nie da 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę no to faktycznie nie za ciekawie z tym bólem pleców.. Mnie wczoraj nie wiem czy pisałam znowu zaczęła się macica stawiać.. Jak weszłam pod prysznic, miałam tak twardy brzuch i strasznie mnie bolał.. Jak już wzięłam prysznic to się położyłam..ból był okropny, nawet nie umiałam przewrócić się z boku na bok.. 😞 nie wiem co się działo, bo nigdy tak wcześniej nie miałam.. Wystraszyłam się strasznie, do tego wszystkiego nakrzyczałam przez ten ból na męża i się obraził.. Nie pytał się później już o nic..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...