Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

bry Kochane! :*

no ja widzę, że tutaj strasznie cichutko.. ech ..
no ja niestety mam małego doła..i to nie przez ciążę, bo ona jedyna sprawia, że się uśmiecham.. tak troszkę mi smutnawo, bo ja chcę jak najwięcej czasu spędzić z mężem jak tylko jest to możliwe, niestety widzę, że on nie ma takiej potrzeby.. Przychodzi z pracy to twierdzi, że zmęczony jest i kładzie się przed telewizorem albo włącza sobie play station 😞 jedynie co to poobserwuje czasem brzusio jak maluszek się rusza albo położy na nim rękę.. tylko najbardziej mnie drażni jak mówi mi, żebym powiedziała jak się będzie dzieciaczek ruszał, po czym jak mu powiem to jest, że akurat musi się ruszać jak on film ogląda 😞 nie mam już do tego wszystkiego siły 😞 przepraszam, że się tak żalę, ale mamę mam daleko, koleżanki też.. a musiałam się komuś wygadać.

A tak poza tym to w prysznicu wymieniliśmy słuchawkę, no i jest tak do d..y, bo masz normalną wodę ustawioną, po czym ni stąd, ni zowąd poleci wrzątek i właśnie wczoraj poparzyłam sobie oba policzki i troszkę szyi 😞 piekło strasznie 😞 ale na szczęście te czerwone pace przez noc zniknęły.. jak powiedziałam mężowi, żeby z tym coś zrobił, bo mnie poparzyło, to stwierdził, że co on niby ma z tym zrobić, on nie wie czemu tak jest 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂

Asiu nie przejmuj się, mężczyźni tak już chyba mają, oni bardziej przeżywają w środku niż pokazują na zewnątrz. Poza tym oni z góry zakładają, że wszystko będzie ok więc po co teraz tyle zachodu no i też im wystarczy fakt, że jesteśmy przy nich i wcale nie muszą cały czas się do nas przytulać, żeby to czuć. A u nas to niestety odwrotnie, bardzo ważna jest ta bliskość. Z wiekiem im to przechodzi, zmienia się w tą dobrą stronę. Nie przejmuj się, będzie dobrze 🙂

A co do prysznica, czy wy przypadkiem nie kupiliście słuchawki z termoregulacją, którą po prostu trzeba ustawić odpowiednio?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie nie.. no i dlatego nie wiem dlaczego.. kilka razy już mi się zdarzyło, że poleciała gorąca woda, ale nigdy się nie poparzyłam..

No to mój mąż przeżywa to wszystko w naprawdę bardzo głęboko ukrytym środku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Monic Ja nie iwem bylam kilkanascie razy w smyku,ale szczerze mowiac nie rozgladalam sie za matracami . . . uwazam,ze mozesz zakupic spokojnie przez internet nie dosc,ze wyjdzie taniej do przesylke dadza ci pod same dzwi ja zamowilam w jeden dzien ,a na drugi dzien mialam juz materac pod drzwiami 🙂
a sprawdzajac ceny w sklepie i tak z przesylka kurierska zaoszczedzilam 10 zl
ale zrobisz jak uwazasz

uciekam do mojego bąbla ehh bo juz sie wyspal choc i tak dlugo pospal bo od 2 godz. oby tak mu zostalo to gdy wroce do pracy niania bedzie miala troszke odpoczynku 😉 a ja wiecej spokoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
Monika mam pytanko ty jesteś na wątku lutowym ostatnio tam pisałam ale odpowiedzi nie otrzymałam wiecie coś o Malwince? bo chyba w szpitalu jest?

tak jest w szpitalu robią jej badania i na razie same czekamy na więcej informacji 🙂Hej Dziewczyny, właśnie dostałam smsa od Malwinki. Jest jeszcze w szpitalu, ale wszystko u niej ok. Ciśnienie zbijają powoli, co do małego, to też w porządku, ktg ok. Niestety nie podali Jej ile maluch waży. Jutro ma mieć badania i zapadnie decyzja czy wraca do domu, czy jeszcze ją trzymają.to jest wiadomość z przed wczoraj bodajże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alwo napisał(a):
zuziek napisał(a):
Monika mam pytanko ty jesteś na wątku lutowym ostatnio tam pisałam ale odpowiedzi nie otrzymałam wiecie coś o Malwince? bo chyba w szpitalu jest?

tak jest w szpitalu robią jej badania i na razie same czekamy na więcej informacji 🙂Hej Dziewczyny, właśnie dostałam smsa od Malwinki. Jest jeszcze w szpitalu, ale wszystko u niej ok. Ciśnienie zbijają powoli, co do małego, to też w porządku, ktg ok. Niestety nie podali Jej ile maluch waży. Jutro ma mieć badania i zapadnie decyzja czy wraca do domu, czy jeszcze ją trzymają.to jest wiadomość z przed wczoraj bodajże 🙂


bardzo dziękuje za info. ;*:* 😘 😘 martwiłam sie o nią zwłaszcza z tym jej ciśnieniem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ,
byłam dziś na wizycie. Maluszek waży już 3 kg, nieźle podgonił, ostatnio jak byłam to ważył 1,8 kg 🙂 Wszystko w porządku, macica się trzyma ładnie, są też częste skurcze przepowiadające (nawet na ktg dwa razy macica się postawiła), więc w sumie nie wiadomo czy dotrzymam do terminu czy rozpakuje się wcześniej. Następną wizytę mam 25 stycznia. Mam sobie jeszcze morfologie zrobić i pobrała mi dziś wymas na posiew, robiłyście też to badanie? No i dużo odpoczywamy już teraz oczywiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj na zakupach byłam i kupiliśmy z mężem łóżeczko i wszystko co do niego potrzebne.. kupiliśmy właśnie z żyrafą, to co kasiaW z misiem ma 😉 do tego kupiliśmy rożek, bo mój mąż bardzo się stresuje jak on będzie brać malucha na ręce, więc będę mu zawijać w rożek..i wtedy będzie mu łatwiej go wziąć 😉 a i jeden ręcznik z kapturkiem kupiłam 😉 strasznie mi poprawiły te zakupy humor 😉 no ale z mężem nie jest jeszcze tak jak bym chciała, żeby było.. 😞 na zakupach suuper, ale wróciliśmy do domu i tak jak zawsze ja w jednym pokoju, on w drugim 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...