Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
tuska8 napisał(a):
bry dziewczyny! :*
no brzuszek dziś już troszkę lepiej, no ale twardy niestety 😞 dzisiaj odebrałam wyniki badań.. mocz morfologia..w morfologii jedna pozycja o 0,5% wyższy.. No a w moczu mam dość liczne bakterie i na tych wynikach mam pieczątkę aby skonsultować się z lekarzem prowadzącym :/ dobrze, że jutro mam wizytę.. Pani która dawała mi wyniki stwierdziła, że lekarz na pewno da mi antybiotyk:/


widze Tuska ze nie tylko ja mam te problemy z wynikami moczu...jutro ponownie na badania 😞 juz mam dosc - takie brzydkie mam wyniki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agaa napisał(a):
czekaj czekaj Moniczko 😁 jeszcze sobie Zuziek z tego skorzysta hehe!
kiedyś wszystkie starsze koleżanki będą jej zazdrościć takiego młodowyglądającego ciasteczka 😁

Monika a Ty jeszcze chwilka i już się rozdwoisz! 🤪

juz bym chciala sie rozdwoic 🙂 ale nic tego nie zapowiada - jak pisalam tylko szyjka mi troche zmiekla...a tak to nic 😞 zadnego opadania, zadnych skurczy, zadnego skracania sie szyjki...no nic 😞 a obawiam sie ze jak mu tam tak dobrze to bedzie jeszcze wiekszy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doberek ;*

Moniś spokojnie czaserm poród bierze z zaskoczenia u nas na forum koleżanka nie miałą żadnych obiajów zero przepowiadających zero bóli nic... i nagle w dniu terminu pojechała w nocy do szpitala i urodziła... więc nie ma co się stresować że nic się nie dzieje... :P ja męczyłam się z bólami już od około 30 tyg. i co to nie było przyjemne :P ciesz się że nic nie boli... 😉 a i dziękuje bardzo za info. od Malwinki szkoda że tak u niej kiepsko ale oby wszystko było dobrze czekamy na dalsze info. ;*

a ja dostałam zaproszenie do mojej ciotki do Anglii... z jednej strony boje się leciec z Zuzką w taką podróż ale nie zaprzeczam że bardzo bym chciała tam lecieć... nie musze wóżka brać bo ciotka ma ich sporo podobno i Zuzka bedzie mieć towarzystwo bo moje kuzynka jest o równy rok starsza od niej :P

jak się da to po oklasku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika ta waga wg USG jest podawana +/- 0,50 kg takze spokojnie
mi lekarz w dzien terminu powiedzial ze maly bedzie wazyl max 3500 g
a urodzil sie 6 dni pozniej 4050g
jakos to bedzie nie martw sie najwazniejsze by byl zdrowy

ZUziek super z tym wylotem do Anglii Ja bym poleciala na twoim miejscu skoro masz miec wszytsko oplacone tam troszke poziwedzasz , Zuziek pobawi sie z swoja kuzynka 😉 czemu nie skorzystac z takiej okazji tymbardziej,ze poki co praca w domu cie trzyma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak sie urodzil ? 60 cm 4050 g
a wczesniej hmm nie pamietam 😞 poszukam pozniej USG i ci w ciagu dnia napisze
wiesz ale bylam swiadkiem sama ze robili lasce cesarke bo wygladalo na USg,ZE dziekco jest tak duze ze sobie nie da z nim rady mialo miec dobrze ponad 4 kg
i co ??
urodzilo sie 3500 g

Ja nie wierze tym aparatom za bardzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
60 cm...duzy chlopak - wysoki 🙂 to obawiam sie ze jesli jest szansa ze Filipek bedzie jeszcze ciezszy to musze Tomkowi inne ubranka przygotowac na wyjscie Filipka ze szpitala 😆

z drugiej strony pocieszam sie ze takie "wieksze" dzieci to lepiej brac na rece...nie ma takiego strachu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie fajnie... ale może być problem z tym dowodem tymczasowym lub paszportem 🤢 musi być mąż przy składaniu wniosków 🤢 on przyjeżdża 9 lutego wyjazd niby 18 lutego a 30 dni się czeka na wydanie dowodu... 🤢 ehhh kiepsko... chyba że przesuniemy wyjazd chociaz wiem że zależy ciotce żeby to było wtedy bo starsza córka ma ferie wtedy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zuziek napisał(a):
fajnie fajnie... ale może być problem z tym dowodem tymczasowym lub paszportem 🤢 musi być mąż przy składaniu wniosków 🤢 on przyjeżdża 9 lutego wyjazd niby 18 lutego a 30 dni się czeka na wydanie dowodu... 🤢 ehhh kiepsko... chyba że przesuniemy wyjazd chociaz wiem że zależy ciotce żeby to było wtedy bo starsza córka ma ferie wtedy...

ja tak tylko na chwilę przy składaniu musi być??? nie wystarczy jak będzie przy odbiorze ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry Dziewczyny! :* ja dzisiaj na 15stą mam wizytę u lekarza, jak po znajdę chwilkę czasu to dam znać co tam mi powiedział 🙂 ciekawe co o tych bakteriach powie, no i tym twardym brzuchu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alwo napisał(a):
zuziek napisał(a):
fajnie fajnie... ale może być problem z tym dowodem tymczasowym lub paszportem 🤢 musi być mąż przy składaniu wniosków 🤢 on przyjeżdża 9 lutego wyjazd niby 18 lutego a 30 dni się czeka na wydanie dowodu... 🤢 ehhh kiepsko... chyba że przesuniemy wyjazd chociaz wiem że zależy ciotce żeby to było wtedy bo starsza córka ma ferie wtedy...

ja tak tylko na chwilę przy składaniu musi być??? nie wystarczy jak będzie przy odbiorze ???


no własnie nie wiem 🤢 moja mama była się pytać to musi być przy składaniu ale se tak myśle że przeciez przy odbiorze się podpisuje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :* no ja wczoraj byłam u mojego gin. na wizycie i muszę 3 razy dziennie mierzyć sobie ciśnienie, bo wczoraj pierwsze, które mi robił wyszło mi wysokie, później jak zrobił mi po usg to miałam 130/80, więc może być, ale kazał mierzyć codziennie i jak dwa wyjdą mi powyżej 135/85 (przynajmniej jedno z nich wyższe) to mam dzwonić.. a co do bakterii w moczu to dzisiaj musiałam do sanepidu zanieść mocz i w poniedziałek mam dzwonić o wyniki, jeśli wyjdą bakterie to dalej będą badać co to za bakterie, a jak nie to będę miała DO ODEBRANIA W PONIEDZIAŁEK..
no a z tych dobrych rzeczy to mój maluszek waży 2139g, no i wszystko z maluszkiem w porządku! 🙂 następną wizytę mam za 2tygodnie, bo to już końcówka i teraz już co dwa tygodnie będę chodzić 😉 no i następną wizytę mam 2 lutego, na 18.45 🤢 to pewnie wejdę gdzieś o 20.00 🤢 no wczoraj byliśmy z mężem pierwsi, bo lekarz ogólnie przyjmuje od 15.,a na wizytówce ma od 17.. no a na jednym zdjęciu mam usta i nosek, bo tylko tyle chciał pokazać, no a na drugim ma stópkę 😉 normalnie taka duża się wydaje! 😜 ach no i 100% chłopiec! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja czekam na moje wyniki - siostra poszla mi je odebrac...
tuska super ze na 100% bedzie chlopak 🙂 mam nadzieje ze z tym cisnieniem to tak jednorazowo bylo wysoko

wyniki juz sa 🙂
krwinki biale - wczesniej bylo ich tyle ze policzyc ich nie szlo a teraz 3-5 w polu widzenia 🙂 a bakterie nieliczne..czyli wyniki duzo lepsze niz byly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doberek ;*

Monika nie ma co sluchac opowieści tylko sobie stracha zrobisz a po co ci to... każdy poród jest inny i nie koniecznie musi byc okropny... mój był super fakt bolał ale nie bardzo ból musi być bez tego nie da rady ale nie musi to być rzeź wyluzuj się sama przekonasz sie jak bedzie... teraz tylko ci pozostaje czekać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak samo nie czytam, nie słucham i w ogóle! 🙂 no a niektóre marcówki oglądają nawet filmiki.. ja bym tak nie potrafiła, bo bym się mega stresowała, jeszcze bardziej niż teraz..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja starma sie nie czytac i nie ogladac..a co do sluchania...tak jakos wyszlo. Cioci powiedzialam ze skoro tak to wyglada to zajme jej jeden :boks" na tym traktacie porodowym...fajnie by bylo rodzic z nia rownoczesnie...ale chyba sie nie uda bo mamy roznicy 3 tygodnie

no dziewczynki ja spadam - babcie trzeba odwiedzic 🙂
buziaki - potem jeszcze wpadne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂

Jak tam się czujecie? Jedna lutóweczka zaczęła dziś swoją "przygodę", odeszły jej wody. Trzymajcie kciuki dziewczynki 🙂
A ja od paru dni mam naprawdę bardzo częste skurcze Braxtona. Zastanawiam się czy to może być zapowiedź, że już niedługo. Strasznie też mi ciągnie skórę zaraz pod piersiami, bardzo niefajne uczucie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...