Skocz do zawartości

Zapraszam wszystkich z Katowic i okolic | Forum o ciąży


ania175

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
doberek :*

no i tyle sie wczoraj nagadałam...a zanim porobił wszytsko co zaległe na kompie i przyszedł do łóżka to juz smacznie chrapałam 😞 ale dzis juz nie odpuszcze...sam zaproponował na wieczór wspólna kąpiel.... tylko żeby za długo w pracy nie siedział bo znowu zasnę bez niego 😞

tak sie zastanawim gdybym miala dzis rodzic z tym moim katarem to czy oni daliby mi malego do karmienia - bo przeciez moglabym go zarazic a tego nie chcemy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć kochane 🙂

A jak tam Zuziek Twoje śliczności ? Mnie dziś popołudniu koleżanka porywa do siebie na kawkę. Ma półroczną córcię, superowa jest. Śmieje się, ze muszę zobaczyć co jej urwis teraz wyprawia no i nadrobimy trochę zaległości w plotkowaniu 😜 Trzeba się przyzwyczajać bo już tuż tuż 🙂
Monika to dziś zapolujesz 😁 na męża. A wiesz, nie myślałam czy katar ma wpływ na pokarm, ciekawe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja nie wiem czy katar ma jakiś wpływ na pokarm, nawet się nie zastanawiałam 🙂
no poluj, poluj Monic na męża 😁 dzisiaj pewnie się już uda 😜
ja teraz słucham z moim maluszkiem piosenek, wiecie smerfne hity itp. Zauważyłam, że bardzo mu się to podoba 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam wam poklaskać 😜
a udało mi się dać oklazska tylko tuśce 😉
wy klaskałki 😁
Co u was? 😁
Monia i Kasia widze coraz bliżej porodu 🙂
póżniej Tuśka 🙂
a mój Kacper juz nie długa 5 miesiacy bedzie miał 🙃
Rajciu jak ten czas Leci :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakby nie było 6 tygodni przerwy będzie 😮 ja to musiałam mojemu tłumaczyć, hehe 😉 kurde moje dziecko uwielbia piosenkę "Dziub dziub" po prostu przy niej najbardziej się wierci! Kochany mój! 😘
Niech ten czas szybko leci, bo już się doczekać nie mogę! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam taką nadzieję, chociaż mnie się jeszcze tak bardzo nie ciągnie jak mojemu mężowi..gadał, że jak koledzy w pracy mówili, że żona w ciąży to tak hop siup i już mówili, że urodziła...a jemu się ciągnie i ciągnie 😜 ale to tak zawsZe jest 🙂
mnie się wydaje, że mnie się zacznie ciągnąć właśnie pod koniec, jak już będę w tym tyg. co Monic i Kasia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuska8 napisał(a):
ja się boję, że pojadę za wcześnie do szpitaa albo za późno, że nie zorientuję się, że to już to 😜


Oj zorientujesz się spokojnie 🙂
tez sie tak bałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...