Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mój mąż jest kierowcą i czasami ma bardzo dalekie kursy np. do Wrocławia czy do Zgorzelca, ale już zapowiedział, że pod koniec będzie brał same kursy w okolicach naszego miasta coby wporę dojechać do szpitala. A w razie jakby był dalej to mój tata jest w pogotowiu, bo pracuje niedaleko i na mój telefon będzie w ciągu 10 minut 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki tak szybko chyba nie urodzimy mojej kolezance ten czop odchodzil tydz,a po tygodniu dopiero wody odeszly!A pozatym czytalam ze niby ma sie 24 godz zeby urodzic po odejsciu wod czyli damy rade 🙂Wlasnie ugotowalam obiad spagetti zaraz troche zjem bo mam na nie wielka chcice hehe... A teraz sie musze wziac za prasowanie 😞 no niestety ktos to musi robic!!!! A na jutro sie umowilam z siostrzyczka wiec mi troche czas przeleci bo mozna z nudow umrzec hehe.... Ale wczesniej jade z moim psiakiem do fryzjera bo zarosl jak dziki agrest 🙂 Dzieki za oklaski postaram sie pozniej odwdzieczyc jak minie te 120 min 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie! Justi zapomniałaś o mnie: termin porodu 9 lipiec, imie Hania 🙂
Widzę,że jestem ostatnią brzuchatą,która jeszcze pracuje. Bardzo lubię moją pracę i wcale się w niej nie przmęczam,ale postanowiłam,że od maja zwalniam obroty i idę na l4. Wtedy będę miała więcej czasu na pogaduchy z Wami.
Jutro będę robić test z glukozą. Mam nadz,że wynik będzie ok, ale może być różnie bo mam naprawdę silne parcie na słodycze 🙂
Co do porodu to też się nim stresuje. Co do nacięcia krocza to lepiej dla kobiety i dziecka by jednak naciąć. Mnie nacięcie nie bolało. Czułam jedynie zastrzyk, który dostałam by znieczulić miejscowo. Następny tydzień był masakryczny, ale po zdjęciu szwów było już ok.
A jeśli się nie natnie to okolica ta musi się bardzo rozciągnąć i później już tak łatwo nie wraca do stanu pierwotnego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia

Amelia 9 lipiec Dziewczynka Hania
Lusia1982 10 lipiec Chłopczyk Franek
Michalindzior 10 lipiec ?????????? ????
Ann 11 lipiec Chłopczyk ????
Kama0006 12 lipiec Chłopczyk Wiktor
Edyta86 15 lipiec Dziewczynka Emilia Aleksandra
Irka83 17 lipiec Chłopczyk Kacperek
Aniulka23 19 lipiec ??????????? Alex,Martynka
Kaczuszka987 22 lipiec Dziewczynka Hania
Justi5 25 lipiec Chłopczyk Wojtuś
Olusiiaa 30 lipiec Dziewczynka Gaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...