Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
🙂 wlasnie wrocilam z darmowych badan organizowanych u nas hehe usmialam sie strasznie bo po 1. bylam tam juz o 9:50 mialo sie wszystko zaczac o 10 wiec przede mna bylo z 60 kobiet w ciazy w kolejce 😞 mysle sobie no pieknie to juz sie nei zalapie no i mialam race 5 osob przede mna slysze przeza glosniki koniec zapisow teraz ewentualnie listy rezerwowe i czekac do 18 z nadzieja ze kiedys cie wywolaja ehh
ale podchodze byl 1 namiot do badanai 2 d a drugi do 4 d i pani wola jakas tam P. K. nie ma nie przychodzi wiec sie mnie pyta czy chce isc za nia na 2d no to poszlam bez listy rezerwowej heheh beznadziejny sprzet nic nie slyszlama co ta Pani gin do mnie mowi myslalam,ze moj mezus przynajmnie slyszy ;p ale jak sie pozniej okazalo on myslał ze ja hehehe 🙂 🤪 jedynie potwierdzila,ze bedziemy miec syna 🙂 i wazy na chwile obecna 900 gram 🙂 a tego nei wiedzialam, wiec za darmo nie mozna sie bylo zbyt wiele dowiedziec i za wiele oczekiwac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak Kama ale przynajmniej meza wyciagnelam na spacerek juz o 9 30 mamy do tego centrum 10 minut na nogach spacerkiem wiec sie przeszlismy no i poogladalam mnostwo kobiet w ciazy hehe szalenstwo 🤪 ale wrocilismy o 12 i po prostu nogi mi wysiadly . . . teraz mezus obiad robi mmmm uwielbaim gdy gotuje hehe a ja moge sie obijac ;p
wiesz Kama fajnych masz tych tesciow Ja momentami zaluje,ze ich nie mam wlasciwie to mam tescia, ale nie utrzymujemy z nim kontaktu wiec tak jakby go nie bylo nawet na naszym slubie nie był . . . . dobrze ze mam super rodzicow 🙂 hehe np moja mama to szaleje na zakupach za ciuszkami dla swojego wnuka hehe 🙃b czasem mi jakos tak dzinie bo ja mam kilka rzeczy doslownei,a ona juz cale mnostwo 🙂

ooo wlasnie patrze na date za 3 miesiace przywitamy naszego synusia 🙂 heheh ciekawe czy bedzie taki terminowy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciekawostka 🙂 😆

Ile przeciętnie waży dziecko w kolejnych tygodniach ciąży?
Poniżej średnia waga dziecka dla 9-39 tygodnia ciąży.
9-10 tydzień - 5 g
11-12 tydzień - 12 g
13-14 tydzień - 25 g
15-16 tydzień - 80 g
17-18 tydzień - 150 g
19-20 tydzień - 260 g
21-22 tydzień - 350 g
23-24 tydzień - 540 g
25-26 tydzień - 900 g
27-28 tydzień - 1100 g
29-30 tydzień - 1360 g
31-32 tydzień - 1800 g
33-34 tydzień - 2250 g
35-36 tydzień - 2750 g
37-38 tydzień - 3100 g
39-40 tydzień - 3600 g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhh nareszcie doczytałam ale strooooooonnnn JUSTI współczuj tego usg jednak dobrze że zapłaciłam bo mam płytę i całe badanie i wszystko wiem ale oni przesadzili słuchajcie byłam jeszcze wczoraj w tm pepco i muszę wam powiezieć że super sklep i ceny tylko trafiłam na słaby wybór a le mój mężuś odrazu kupił piękną wyprawkę 5 el za 29,99 super pięna różowa a dziś w hurtowni odzież kupił brązowo- żółty kocyk grubiutki ale szaleje odkąd się dowiedział że to dziewczynka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OLUSIA kurdę jak wy ładnie wyglądacie nie martw się kilogramami bo i tak przy nim wyglądasz jak kruszynka jaki on wysokiiii widzę że kożystacie z dzisiejszej pogody ja też nie dawno wróciłam od 8 rano na nogach piękna pogoda nie chce się siedzieć w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniulka,ja z moim to teraz wygladamy jak flip i flap 😉on dlugi i chudy a ja taka kulka 😉a jeszcze niedawno bylismy podobnych gabarytow 😞
Mala przyjdzie na swiat to bede smigac z wozkiem,jak prawko zrobie to na fitness i moze zgubie te dupsko bo wygladam jak morswin:P No ale nic,trzeba to przezyc,najwyzej papierowa torba na glowe i dopiero na miasto 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie brzuchatki 🙂
Ja dzisiaj cały dzień poza domciem 🙂 Pojechaliśmy sobie na giełdę, połaziliśmy, popatrzyłam sobie, ale nic nie kupilam - jakos nic nie wpadło mi w oko. Ze 3 godziny tak łaziliśmy, ale czułam sie bardzo dobrze, tylko później ręce mi troche zaczęły puchnąć, a palce miałąm jak serdelki 😉 Dobrze, że zapobiegawczo pierscionka nie założyłam 🙂

Muszę sie wam pochwalić, że dzisiaj porobiłam nakupki dla Franka 🙂 🤪 🙃
Weszliśmy do reala i kupiłam mu 4 body i skarpetki w snoopiego 🙂 🙂 Ale się ciesze, w końcu coś zaczyna się dziać 😉 To jedno body to był komplet - 1 bez rękawków, 1 z krótkim i 1 z długim, no i jedno oddzielnie 🙂 Wziełam rozmiar 68, bo między 62 a 68 wogóle praktycznie nie było różnicy - więc wolałam większe, a tamto oddzielne też 68, ale jest mniejsze od kompletu o jakieś 4cm. I jak tu wierzyć tym rozmiarom??? A ten 56 to wogóle jakis malutki, a biorąc pod uwage fakt, ze Franek jest duży, to pewnie i tak bym nie skorzystała. Zobaczymy, jak jutro mi się zachce to pójde też do pepco 🙂

Dzwoniłam z reala do mamy zeby podpytac z rozmiarem i takie tam, a ona do mnie i to jeszcze zbulwersowana, że przez 3 miesiące to nie ubiera się dzieci w ubranka tylko zawija w pieluche i robi się z niego "serdelka" żeby się nóżki prostowały. Ło matko!! 😲 😲 Przezież tak się chowało dzieci ze 30 lat temu, jak ja z bratem byliśmy mali, ale teraz to wszystko troche inaczej wygląda!!! Wymiana zdań, i stwierdziłą ze i tak zrobie po swojemu....no i że przez conajmniej pierwszy miesiąc nie wychodzi się z dzieckiem na spacer....

Urodzimy latem, będzie cieplutko, więc trzeba bedzie skorzystać z aury 🙂 nie mówię zeby zaraz wychodzić, ale po tych ok. 2 tyg można przecież....i takie są właśnie rózńice pokoleniowe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Acha, Olusiiaa galnty chłop z tego twojego lubego 😉 oby wasza córeczka nie była taka wielka 😉 ale brzusia masz pięknego, i taki okrąglutki już 🙂 🙂

Kama, też widziałam te foteliki w kauflandzie, i uważamy że są ok. One chyba mają taką "nakładkę" na główkę dla dzidzi i podobno jest to dobra rzecz, no a poza tym jak na Chicco to jest bardzo tani.
Ja będę chciała dokupić fotelik i adapter do mocowania oryginalny do mojego wózka, bo to jednak będzie wygoda wpiąć fotelik jak np. będziemy gdzieś jechac i zamiast nieść, to się podjedzie na parking i z głowy. Mam nadzieję, że nie bedzie za drogi, chyba ze uda mi sie upolowac w komisie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przecież jak dojdzie jeszcze pampers, to od razu body robi sie mniejsze 🙂
moja mama tak się jakoś obruszyła, że doszło prawie do poważnej kłótni, na serio....przecież czasy się zmieniły, pediatrzy doszli przez ten czas do innych wniosków, więc nie można być 100 lat za murzynami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem, że one staraja się i chca jak najlepiej, ale niech wypowiadają się jak zwrócimy sie do nich o pomoc i niech nie naskakują na nas!! tu nie chodzi o to aby uczyc sie na własnych błędach kosztem dziecka, ale miec możliwość wyboru...

oglądałam dzisiaj tez w tym realu butelki, i tez były takie "bezpieczne" bez tego bi....coś tam, no i w cenie, bo za prawie 30zł, ale szklanych nie widziałam. pomyślałam nawet, że może juz nie produkują, ale w necie znalazłam, Canpolu i to naprawde niedrogie, bo 7-11zł w zależności od poj. i czy z kolorowym nadrukiem. Więc co do butelek jestem juz zdecydowana, że beda szklane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i bardzo dobrze LUSIA nie możemy pokazać że jesteśmy słabe bo ZAWŁADNĄ nami je też staram się stanowczo stawiaćsprawy jasno tym bardziej że nie daje ona ani grosza wię chyba nie ma prawa głosu ale matka to matka i nic nie zriobię a teściowej nie mam teść jest taki zakręcony że nie wie co się na świecie dzieje eeeehhhh trzeba sobie radzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...