Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ooo no to rzeczywiscie Izunia raczej na pewno nie zostaniesz sierpnioweczka skoro taka u ciebei jest juz sytuacja 🙂

Kama
no niby ci chlopcy witaja sie u nas wczesniej tylko,ze Ellie odstawila leki wiec stad wczesniejsza data , a MichAlindziorek to jakos ma tendencje chyba do witania swoich synow ciut wczesniej 🙂 Lusia to nie wiem wydaje mi sie,ze stres i klopoty w domku przspieszyl ten termin 🙂 jakos tak sobie to wszystko tlumacze, ale oczywiscie to tylko moja filozofia ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no.....;-/alez ja sie boje porodu....;-)to mój pierwszy...oby szybko poszło....z kolezankami co leżałam w szpitalu urodzily w przeciągu 2 godzin....szczesciary...mówią ze jak ma sie rozwarcie to szybciej sie rodzi...ale czy to prawda to nie wiem.... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba kazda z nas ma ten stres czym blizej tej daty naszych porodow, a jeszcze sie nasila kiedy lekarz powie , ze porod moze nastapic w kazdej chwili 🙂

My z mezulkiem wczoraj smialismy sie ze powinnismy jezdzic z torba 😜 do szpitala , bo to co widac po naszych lipcweczkach nie zna sie dnia ani godziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Ja od wczoraj wieczora mam bolesci brzucha jak na okres,nawet jak siku szlam w nocy to tez bolal,no i od rana to samo!!!Czyli moze cos sie tam zaczyna dziac,moze.......bo wiecie jak to jest!!!!Juz by moglo sie cos ruszyc!!!A co do tych kluc w pipce to tez je mam wiec olusiiu to normalne!!!No i mam coraz wiecej uplawow,ale to tez tak ma byc!!!Wczoraj Kacper byl tak ,aktywny,a dzisiaj jakis spokojny hehe....moze to cisza przed burza,bo niby przed porodem dzieci sie uspokajaja!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Ircia kiedy masz wizyte u ginka ?? moze by ci cos powiedzial co tam u ciebie sie dzieje ?? bo to rzeczywiscie wyglada jak poczatek do tej godziny zero 🙂
nasze rozpakowane lipcoweczki tez mialy takie objawy jka Ty

u mnie cisza a u ciebie Kama czujesz jakies bole jak na okres ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie Justi nie dowiem sie co i jak,bo wizyte mam dopiero na 16 dzien przed terminem,bo mojemu ginowi sie zachcialo urlopu 😠 😠
Ale jak cosby sie dzialo to kazal od razu jechac do szpitala!!!Mam nadzieje ze to juz sa te objawy bo juz powoli nie daje rade tak mnie wszystko boli jak leze,albo chodze,a zreszta co ja wam bede mowic w koncu same wiecie jak to jest!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek laseczki 😉
Widzę, że dzisiaj wszystkie stosujecie metodę Lusi na przyspieszenie porodu hehheeh. Może i ja zrobię ziemniaczki z jajkiem sadzonym i kefirkiem hmmmm, wszystkie składniki mam 😜
Ja dzisiaj przez moment myślałam, że może jednak jakaś akcja się dziś rozpocznie, bo od 4:00 rano miałam taki ból jak na okres (nie można tego nawet nazwać typowym bólem, to było takie ćmienie) i nie mogłam usnąć aż do 6:00, ale to chyba bardziej z wrażenia heheheh. Potem jakoś zanęłam i budziłam się co jakiś czas i cały czas to czułam...Już myślałam, że może czop się pojawi i będzie jakaś nadzieja 🤪 A tu nic...Teraz wszystko się uspokoiło 😞 A dziś jest wręcz idealny dzień na rodzenie, po pierwsze data super 07.07 😉 a po drugie mężuś ma wolne, więc nie martwiłabym się, że go nie ma. Ale jak zwykle poród pojawia się w najmniej oczekiwanym i zazwyczaj w najbardziej kłopotliwym momencie, więc lipa 😞 Pewnie zacznę rodzić, jak mąż będzie gdzieś daleko w trasie 🤪
Izunia no to faktycznie jesteś następną potencjalną kandydatką 😉
Amelka zmotywuj Hanię, bo już wszystkie dziewczyny z terminem na 10 lipca urodziły, więc teraz czas na ciebie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ircia no tak masz podobna sytuacje jak Ja moj gin juz idzie za tydzien na urlop i wraca tydzien po moim terminie 😠 wsciekla jestem bo cala ciaze do niego chodzilam, a teraz jak bedzie mi potrzebny najbardziej to go nie bedzie . . . . niby mowi,ze moge do niego dzwonic ile tylko chce, ale Ja nie znosze telefonowac do kogos kiedy wiem,ze powinien odpoczywac wrr bo ma do tego prawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to witaj w klubie ircia moj gin tez na urlopie i bedzie dopiero w dniu mojego porodu 😲takze tez sie nic wczesniej nie dowiem 😞((...dobrze ze 12 i tak ide do szpitala to tam mnie obejrza i zadecyduja czy wywolywac czy cesarka bo jednak ta cukrzyca insulina robia swoje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moj niby wraca 12 z urlopu,wiec mi powiedzial,ze moze sie jeszcze spotkamy,a co do tego czy bedzie ze mna przy porodzie to nawet na to nie licze,bo zawsze mowi jak trafisz na moj dyzur to bedee!!!Wiec to tak z nimi jest!!! A co do tych urlopow to niezle trafilysmy z tymi naszymi terminami wakacyjnymi!!!Zawsze pod gorke 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...