Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzięki dziewczynki ☺️ 😘
Koleżanka jest początkująca, aparat ma od tygodnia, a częśc fotek robił mi też mężuś 🙂 W sumie zrobiliśmy około 400 zdjęć 🤪 w tym oczywiście większość nieudanych bo się dużo wygłupialiśmy heheheheheh 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakoś mężowi mówiłam,żeby mi zrobił ale chciałam jakieś fajne,a nie takie w ubraniach,w których się chodzi koło domu 😠 a że on wiecznie zajęty-praca i robótki koło domu to spędzamy praktycznie tylko niedzielę razem i jak się gdzieś jedzie to albo zapomni się aparatu albo nie ma do tego okazji i za niedługo będę bez brzuszka i żadnej pamiątki 😞 i on chyba też nie pali się do tych zdjęć-jakoś wogóle prawie nie mamy żadnych a szkoda,bo po jakimś czasie fajnie takie pooglądać. a oprócz męża to już nikt mi nie ma kto zrobić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edyta dzięki 🙂
a te zdjęcia to ze zwykłego aparatu,bo jakoś od fotografa mamy fotki,ale nie na płytce a nie mam jak zeskanować.
tylko,że strasznie mam pełno krostek na buzi,dekolcie i plecach 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety burza hormonów tak działa. Mnie też się czasem na dekolcie pojawiają jakieś krostki...A tak w połowie ciąży miałam problem z krostkami na całych nogach, musiałam zrezygnować z płynu do kąpieli i przez jakiś czas rzadziej goliłam nogi i jakoś się unormowało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już się nie przejmuję,chociaż wiadomo,że chciałoby się ładnie wyglądać 🙂
przez całą ciążę nie mialam ani jednego rozstępa,a teraz dookola pępka mam takie słoneczko z rozstępów i cały brzuch swędzi i pewnie jeszcze się pojawią,bo robią się takie zarysiki fioletowe 🥴 mąż mówi,że mu to nie przeszkadza,ale jak zapytał czy mi to zostanie i powiedziałam,ze możliwe-to widziałam jego minę 🥴 ale już mam to gdzieś,że są-póki co na piersiach,udach i pośladkach nie mam nic,więc nie jest tak źle 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehhhh też sobie tak ostatnio myślałam jak ten mój brzuszek będzie wyglądał po porodzie...Obawiam się tego...Monika ostatnio pisała, że jak patrzy na zdjęcie z okresu ciąży, to brzuch był taki fajnie napięty, a teraz został taki wiszący flaczek... 😞 Mam nadzieję, że brzuch wraca jednak do swojej dawnej formy, a przynajmniej do przybliżonej formy heheh 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpela jest chudziutka jak patyk i ma półtora roczną córeczke i ani śladu po ciąży,mąż mnie pociesza mówiąc,żebym popatrzyła na brzuch tej Asi że nic a nic po ciąży i że może ja też wrócę do figury sprzed ciąży 🙂 i ciągle też się zastanawiam -teraz skóra jest naciągnięta w balonik,ale jak się urodzi to ta skóra będzie wisieć czy się wchłonie od razu? pewnie przez jakiś czas zostanie-jak po wypuszczeniu powietrza z balonika i jakoś sobie takiego brzucha nie mogę sobie wyobrazić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edyta86 napisał(a):
A co do rozstępów to najlepiej od razu smarować je czymś rozjaśniającym, bo potem będzie już ciężej je zniwelować, tak słyszałam...

od początku ciąży smaruję się oliwką,a teraz dodatkowo na same rozstępy kładę krem z ziaji na rozstępy ale często mi się zapomni 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...