Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja tez mam jeszcze arbuza,zaraz lece do lodowki po niego hehe....a nastepna porcje ma mi mezus kupic po pracy!!!
Kurczak po meksykansku no no,zjadlabym sobie,tylko apetytu Kama narobilas hehe.... 🥴 🥴
A ja mam od wczoraj zupke warzywna,wiec dzisiejszy dzien nalezy do lenistwa nic nie musze robic,zreszta nic mi ostatnio nie pozwalaja robic w domu,ani mama,ani Rafal,a juz sie niemoge doczekac kiedy zaczniemy urzadzac nasz nowy pokoj mysle ze jutro juz farba wywietrzeje,troche pozno,ale lepiej teraz niz wcale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam na obiadek 3 rodzaje pierozkow ( z miesem,kapusta i grzybami, i z truskawkami) moja mama zaszalała 🙂 dla kazdego cos dobrego 🙂

Ja mam takei saczace sie upławy mleczne nie wydaje mi sie,zeby to bylo cos innego . . . .

Irciu wlasnie na to licze jak na zbawienie ,ze mi ginek powie,ze mam sie ostro przygotowywac bo porod juz tuz tuz , a najlepiej jakby mi powiedzial,ze jutro sie widzimy na prodowce 🤪 heheh chcialabym taki scenariusz jak miala Michalindziorek cholirka 😉 z tym zaplanowanym porodem SN ahhhh pomarzyc zawsze mozna 😜 🙃 Co nam pozostało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też mam takie mleczne upławy i widzę, że to norma 😉 Wody są całkiem przezroczyste także na bank da się je rozróżnić 😉
Ircia nie myśl sobie kobietko, że ja na każdym zdjęciu dobrze wychodzę heheheeh 🤪 Wczoraj nacykaliśmy 406 zdjęć z czego tak bardzo spodobało mi się jedynie 45 😁 A reszta to były albo głupie miny albo wygłupy 😉
Też mi narobiłyście smaka na tego arbuza 🤪 Muszę mężusia na zakupy wysłać!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ostatnio wlasnie byl temat pasow u mnie wsrod znajomych i wiecie co moze nikt sie do tego nie chce do konca przyznac,ale dziewczyny to nawet bandazami brzuch owijaja . . . choc lekarze absolutnie to odradzaja . . ..

Ann pisze do mnie codzienie ale dzis milczy . . . . poki co sie nie wychylam .. . moze robia jej jakies badania . .. poczekam najwyzej wieczorem napisze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.allegro.pl/item1083760204_figi_bezszwowe_mitex_elite_iv_m_www_nbielizna_pl.html

mysle,ze na poczatku takie figi nam wystarcza Ja na nie sie chyba zdecyduje zreszta ten sprzedawca ma tez inna fajna bielizne same mozecie zobaczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂
mnie też ciągnie na ziemniaczki z maślanką albo kefirem 🙂 ale to pewnie temu,że strasznie takie lubię-szczególnie z boczkiem i cebulką jeszcze są pycha 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kiedys jak tych pasow i gaci nie bylo to sie bandażami owijalo,ale te gacie to tez mozna nosic dopiero jak juz sie nie krwawi bo od razu po porodzie nie jest to dobre.A i dziewczyny nie zapominajcie sie po porodzie dalej smarowac kremami bo skora musi byc elastyczna zeby sie wciagnac bo tak to hujowka bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam 2 typy jeszcze nie wiem co kupie,moze i to i to...
http://cgi.ebay.de/BAUCH-WEG-Fit-GURTEL-SCHWANGERSCHAFT-o-CELLULITE-/250634659272?cmd=ViewItem&pt=Kleidung_Accessoires_Damenbekleidung_Umstandsmode&hash=item3a5afd65c8

http://cgi.ebay.de/2er-S-Slim-N-Lift-SURPREME-Corsage-Miederhose-bauchweg-/230481932586?cmd=ViewItem&pt=DE_Mode_Accessoires_Bademode_Unterw%C3%A4sche_Bodys_Corsagen&var=&hash=item7b66dfab7e

Ja dzis na obiad robie mlode ziemniaki i sos z kurek,upolowalam pol kg w sklepie wczoraj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny a ja znowu z innej beczki ☺️
znalazłam przed chwilą na kafeterii temat dotyczący lamp grzewczych, ponoć wiesza się ją nad przewijakiem i taka lampa dogrzewa maluszka podczas np przewijania lub po kąpieli... 😮 kojarzy mi się to z dogrzewaniem kurcząt ale... może słyszałyście coś o takim rozwiązaniu?? bo słyszałam też że gdy malcowi(zwłaszcza chłopakom) jest zimno przy przewijaniu to sika... i tak się teraz nad tym zastanawiam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dlatego o tym piszę bo jest to dla mnie nowością (i to dość dziwną),a znalazłam to bo szukałam farelki dla dogrzania przed kąpielą 🤔 u mnie też nie jest najzimniej(zwłaszcza,że dopiero od tygodnia mamy ocieplony domek) chociaż sypialnia gdzie będzie maluszek i gdzie zamierzamy go kąpać jest zimnym pomieszczeniem bo od wschodu i ma dwie zewnętrzne ściany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam od lekarza
No i jak na razie jest dobrze szyjka już się trochę skróciła ale jeszcze zamknięta, ktg oki. Jak zaczęłyby się bóle i skurcze co 20 minut to mam się do szpitala wybrać i już. Mój doktorek już na urlop się wybiera to dlatego asekuracyjnie mnie przygotował.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...