Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Izunia00882 napisał(a):
MALUTKA i jak sie czujesz?

nic nowego 😠 pewnie znowu mi przejdzie bo po tylu godzinach już powinno sioę nasilać albo coś dziać...
ech mój mnie wkurzył-ja się zwijam z bólu a ten sobie wychodzi co chwilę gdzieś i nawet nie powie,a w aucie mam torbę i wszystko a ten jedzie i w dupie to ma,bo ma swojego ukochanego kolege i reszta go huj obchodzi 😞 a to,że mnie boli i w każdej chwili może ze mną jechać to nic...nawet nie wiem czy jest czy go nie ma,a jak się go zapytałam kiedy w końcu się mną zainteresuje to trzasnął drzwiami i sobie pojechali gdzieś i znowu ani słowa... zaczyna się zachowywać jak dupek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on ma nocki teraz i śpię u mamy jakby coś żeby był kierowc,a ja jak głupia przyjeżdżam go obudzić i zrobić kawkę a potem go cały dzień nie ma i odstawia cyrki. wkurze się i spakuje i już nie wróce tu i on pożałuje nie ja...tylko,że u mamy nie ma neta 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂
Ja na chwile bo mam minutke spokoju ciekawe jak dlugo 🤔 🤔
Dzisiaj dzwon do mojej poloznej bo malemu wyszla od kilku dni taka kaszka na buzi myslalam ze za duzo bialka jem,ale chyba to nie to,i kazala mi go myc w krochmalu i kapac,a pozatym cos ma z brzuszkiem i ma takie straszne zaparcia meczy sie jak niewiemi nawet mu taka zylka wyszla przy odbycie i zaczela krwawic wiec polozna kazala kupic infacol to jestpreparat na kolki i wzdecia dalam przed karmieniem i kupa poszla bez niczego!!!A pozatym chyba mam za malo blonnika i maz mi juz zakupil otreby sliwkowe moze to pomoze!!!
Moj Kacper tez przesikuje pampersy gdzies mu to wylatuje bokiem wczoraj wieczorem przesikal 4 razy i trzeba bylo go za kazdym razem przebierac!!!
A co do hemoroidow to mi wyszedl jeden w ciazy,a pozniej znikl,ale podczas parcia wyskoczyly mi nowe i to byl bol przez dwa dni jak cholera,ale teraz juz ok wciagnal sie spowrotem!!!polecam masc aesculan jest rewelacyjna!!!
Uciekam bo pisanie tego postu mi zajelo 20 min tak mi mlody daje popalic dzisiaj jestem wykonczuna na maksa!!!Ale kocham mojego robaczka nad zycie 🙂 🙂 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Malutka faktycznie dupek z niego 😠 😠 😠 Mam nadzieję, że mu się odmieni i będzie bardziej odpowiedzialny jak już maleństwo będzie na świecie, bo jak nie, to niech spada na drzewo 😠 Przepraszam, że tak piszę, ale zawsze uważałam, że jak się facet dzieckiem nie interesuje, tylko ważniejsi są koledzy, to nie ma co sobie z takim dupkiem życia marnować 😠 Ale i tak jestem dobrych myśli i życzę ci z całego serducha, aby dojrzał z chwilą przyjścia na świat waszego skarba 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Jeśli chodzi o przelewanie pampersów, to nie zapeszając Emi narazie nie zrobiła mi takiego numeru 😜 Ale już nieraz miała aż plecki w kupce hehehheeh 😉
A i słyszałam, że podobno nie powinno się smarować główki dziecka oliwką, bo ona zatyka pory i to może prowadzić do problemów skórnych...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justi to z bólami pleców jesteśmy dwie 🙂
moje bolą już ciągle bez przerwy a jak skurcz jakiś chwyci to je też obejmuje,ale już tym skurczom nie wierzę,bo cały dzień i nic i w dodatku odpuszczają,więc już na nie nie zwracam uwagi 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ehh Ircia no wlasnie obyyyy
ale powiem tak jak Malutka,ze juz w żadne objawy nie wierze chyba dopiero gdy mi wody odejda 😜 albo bede miala te mega skurcze o ktorych pisalyscie

juz moja ciocia pierwsze pytanie ktore zadala to bylo, a plecy cie nie bolą ehh no i 4 dni pozniej wykrakała , bo bola jak cholera 🥴 🥴

zobaczymy na razie nastawiam sie psychicznie na poniedzialkowe wywoływanie . . . choc nie powiem jak bardzo chcialabym go uniknac 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😁 mnie też pytają o plecy 😁 😁
no co w tym dziwnego jak takie baloniki dźwigamy 😁
justi mam jakieś przeczucie,że urodzisz niebawem 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JUSTI WYWOŁYWANIE PORODU NIE JEST TAKIE STRASZNE 🙂 JA MIAŁAM OXY I NIE NARZEKAM I NIE WIEM CZY BARDZIEJ MNIE BOLAŁO OD PORODU BEZ OXY 🙂 MI SIĘ WYDAJE ŻE NAWET MNIEJ A CZY RODZISZ Z OXY CZY BEZ I TAK BOLI I TAK WIĘC GŁOWA DO GÓRY 🙂 WYSTARCZY PSYCHICZNIE NASTAWIĆ SIĘ NA TEN BÓL 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justi5 napisał(a):
Malutka ehh no wypadalo by mi urodzic w koncu jestem 4 dni po terminie 🥴

tylko, ze Ja jednak mysle,ze Ty bedziesz przede mna jednak 🙂 to moje przeczucie zobaczymy czyje sie sprawdzi


nie wiem,ale ja póki co mam jeszcze kilka dni do terminu a Tobie zaraz pomogą urodzić,więc wydaje mi się,ze raczej Ty pierwsza... moje objawy objawami ale już mnie to wszystko za długo w konia robi,żeby uwierzyć,że to już 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to widzisz Aga ile osob tyle zdan z tym oxy hmmm
własnie nic innego nei robie ostatnio jak sie nastawiam 😆tylko,ze jak mnie czasem bol nawiedzi taki porzadny , ze sie cala zwijam . . . . . . . to mam juz dosc wiec Ja chyba sie nie nastawie nigdy i nigdy nie bedzie odpowiednia pora by urodzic 😲chce to miec z glowy i juz 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justi5 napisał(a):
Malutka termin masz na 3 sierpnia
a ja mam sie zglosic na wywolanie 2 sierpnia
wiec nie jest powiedziane kto pierwszy urodzi
musimy cierpliwie poczekac 😆


termin jak przenoszę tak jak Ty to urodzę w połowie sierpnia 😁 😁
ja mam takie postanowienie,ze już walę to wszystko i liczę na zaskoczenie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...