Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no wiem Amelio, ale moj m tego nie rozumie, on chyba mysli ze mnie juz nie pociąga...a to nieprawda.
wiesz my mieszkamy z moimi rodzicami, to co noie powiem im idziemy sie z m razem kapać w wannie!! a u teściów jest prysznic tyle ze ostatnio zawsze cos wypada i nie zostajemy na noc...moze w lutym sie uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zastanawiam sie nad prezentem na walentynki, a wy kupujecie cos lub planujecie?
mój m chciałby zrobic wypad do kina lub na kolacje ale oczywiście tu pojawia sie problem z opieka....wieczory odpadaja. trzeba wygospodarować trochę czasu w dzień i może wtedy...wiecie czasami mi brakuje takiego wyjścia z domu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheh 😉 Amelko moj m. dzis zaszalal jest po 3 piwkach wiec pewnie padnie z Wojtusiem na rekach 😜 i nic z masazu 🙂 zreszta podobnie jak u was u mnie tez pociag jest mniejszy choc jak juz sie rozkrecimy znajdziemy dla siebie chwilke to jest super ☺️ nawet nie raz nie potrzeba w koncu zelu uzywac ufff, ale zgadzam sie z toba w pelni sama czuje po sobie ,ze karmienie piersia wiele u mnie zmienilo i na pewno wplywa to na moje smaczki ;|

jak znajdziecie chwilke mamusie karmiace piersia napiszcie prosze co i ile jedza wasze dzieci ?
bo Ja od wtorku zmieniam diete Wojtusia
z 100 % dnia na cycku
na hmm i tu pojawia sie prpoblem bo owoce sa mniam,ale juz obiadki blee a nawet jak cos lubi to za chwile wola o cycka ehh musze go ekspresowo przestawic na normalne jedzenie tylko jescze ne wiem jak 🥴 grunt to dyscyplina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika Ja nie myslalam nad prezentem od meza na pewno dostane rafaello hehe bo je uwielbiam i tk cos czuje ze to bedzi emoj prezent od niego, a ja pewnie mu kupie pasek do spodni bo ten jego stary nadaje sie tylko do kosza na smieci wiec bedzie przyjemne z pozytecznym
oj a jak moj m. nie znosi pozytecznych prezentow ( no trudno 😜)

Jesli chodzi o wypad do kina to tez bym poszla,ale poki co chorobsko sie trzyma , a pozatym chce ostatnie chwile spedzic z Wojtusiem tyle ile sie da . . . moj m . sie ze mnie smieje,ze przeciez on nie wyjezdza a ja sie tak zachowuje .. ehh ci mezczyzni nic nie rozumieja 🤨 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
msr_monica napisał(a):
justi to może do tego masażu jeszcze maly niezbędnik 😁 😁 😁 😁
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=1416758495


heheh ooo moze przy takim niezbedniku gdybym juz zasnela obudzil by mnie na ten masaz 😜
warto zainwestowac wtedy kazdy grosz 😜

dalas mi do myslenia musze pomyslec nad takim jakims extra prezentem tylko dla nas 😜 http://allegro.pl/gorace-igraszki-gra-erotyczna-i1423315459.html swoja droga fajna gra ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi u mnie jest podobnie mała cyc i cuyc.zje od połowy słoiczka do całego owoców i to tyle.Warzyw juz nie chce, góra z 3,4 łyżki zje a jak sa to warzywa z mięsem to buzia zaciśnięta i nic jej nie włożysz a nawet jak się uda to za chwile wypluje. Kaszki zje max 50ml ale to raz na tydzień przeważnie.dzisiaj zjadła 25ml..szaleństwo.Fakt ze przy chorobie apetyt maleje no ale mimo wszystko mało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🥴no wlasnie ten niezastapiony cyc
co te nasze dzieci w nim widza
juz rozumiem naszym m.
hahaha choc moje niestety cycki wolaja o pomoc
grawitacja juz na nie dziala 🥴 poki co nie jest az tak zle ,ale za chwile bedzie nie ciekawie zwlaszcza jak tego pokarmu zabraknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JUSTI- Twój m nie znosi przydatnych prezentów to chodzi Ci o te kajdanki, które poleciła Ci Monica? 🤪 😉 😁
MONICA- a Twoi rodzice nie zostaną z Gabi tak byście mogli wyjść wieczorem, czy chodzi o karmienie piersią?

My niestety nigdzie nie wyjdziemy bo nikogo na miejscu nie mamy, prezentów sobie nie robimy,ale myślę,że wybierzemy się na weekend do teściów i wtedy do kina wyskoczymy 😉 Podobno "Och Karol" jest fajne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AMELKO jak to stwierdzila Anna Mucha ze OCH KArol to najlepsa inwestycja dla mezczyzn bo zobacza za 20 zl najpierkniejsze polskie aktorki nago 😁 🤪 wiec pewnie m. bedzie zadowolony hehe 😉 ale tez bym sie na ten film wybrala 😆

nie nie chodzilo mi o kajdanki 😜 tylko o pasek do spodni 😜
a z kajdanek pewnie bylby zadowolony 😆 bo nie mamy takiego gadzetu w szafie 😜 "jeszcze " 🙃 🙃 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh moj babel tez zasypia przy cycku , a teraz z moim m. lezy i slysze jak krzyczy Da da da da Ga ga ga ga 🙂 😆
i ani mysli o spaniu
a mezus mnie co chwile wola pod pretekstem ze Wojtus TV oglada 😁 na szczescie wszystko pod kontrola nei wiem jak wy ale Ja jestem anty zeby dziecko takie malutkie ogladalo tv jestem zdania ze jeszcze sie w swoim zyciu naoglada i napsuje wzrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
msr_monica napisał(a):
justi sadze ze mój tez by wybrał ten wzór 😁 😁 😁
znalazlam jeszcze cos takiego, moj m jest pasjonatem czekolady
http://czekoladowytelegram.pl/do/chocotelegram?utm_source=adwords&utm_medium=cpc&utm_campaign=CzekoladowyAdWords


heheh to moze wysmaruj sie czekoladka 😜 na walentynki 😆
dla dwojga z was bedzie wiele przyjemnosci ☺️ 😘

p.sfajny ten telegram czekoladkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do walentynek to my jeszcze sami nie wiemy czy będziemy sobie coś kupować czy się gdzieś wybierzemy... nie zawsze świętujemy ten dzień w końcu miłość powinno się wyznawać codziennie 😜 na och karol już od dawna planujemy i ciągle coś nam wypada i kończy się fiaskiem ... ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justi5 napisał(a):
msr_monica napisał(a):
justi sadze ze mój tez by wybrał ten wzór 😁 😁 😁
znalazlam jeszcze cos takiego, moj m jest pasjonatem czekolady
http://czekoladowytelegram.pl/do/chocotelegram?utm_source=adwords&utm_medium=cpc&utm_campaign=CzekoladowyAdWords


heheh to moze wysmaruj sie czekoladka 😜 na walentynki 😆
dla dwojga z was bedzie wiele przyjemnosci ☺️ 😘


justi ale by byly jaja...ja wysmarowana w czekoladzie atu mala na cyca sie budzi hehe ehh jak sie nie mieszka samemu to tak jest 😮

p.sfajny ten telegram czekoladkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eva101 napisał(a):
co do walentynek to my jeszcze sami nie wiemy czy będziemy sobie coś kupować czy się gdzieś wybierzemy... nie zawsze świętujemy ten dzień w końcu miłość powinno się wyznawać codziennie ;P na och karol już od dawna planujemy i ciągle coś nam wypada i kończy się fiaskiem ... ☺️


swiete slowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...