Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Osobiście dla zaspokojenia swojej niewiedzy wybrałabym sie do szpitala, tak jak Irka pisze z maluszkiem na pewno jest dobrze ale ty bedziesz niespokojna a później jak cos wybierz sie jeszcze na wizytę, a nie tak dawno czytałam o odklejeniu sie łozyska, dlatego pytałam czy brzuch cie nie boli i czy nie twardnieje a w najgorszej sytuacji cz nie wystapiło krwawienie...decyzja pozostaje w Twoich rękach!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dokładnie trzymamy kciukasy!!!!! A ja juz lecę na te urodzinki a Kama juz nie raz miałam ochote przy mamie nagadac na jego temat ale z drugiej strony po chuj mam jej zawracac głowe sama musze sobie z nim poradzic a nie mieszac jeszcze kogos w to....ale tak jak mowiłam wszystko pamiuetam i kiedys role sie odwrócą narazie jestem cierpliwa1!!! Mykam Laseczki do później
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny jak miałam ostatnio zatwardzenie przy którym się umęczyłam to miałam regularne skurcze co 12min przez jakieś dwie godziny. rozchodziłam się wtedy i przeszło,ale to było tydzień temu,więc byłam niżej niż Wy jesteście,a teraz wszystko możliwe-Izunia daj znać,mam nadzieję,że po tej wizycie będziesz tylko spokojniejsza 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia mam nadzieję, że wszystko z Tobą i dzidzią w porządku!!!!
ja też chyba dzisiaj przesadziłam - wczoraj pokłóciłam się z mężem i dzisiaj postanowiłam udowodnić mu że jestem super samowystarczalna i poszłam plewić do ogródka... ale to chyba nie był dobry pomysł. Po pół godz wróciłam cała pogryziona przez komary, a teraz przy chodzeniu boli mnie brzuch... 🤢 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Izunia mam nadzieję, że wszystko wporządku z tobą i dzidzią...Trzymam kciuki i czekamy na wieści jak tylko wrócisz!!!!!!!!! 😲
Olusia bardzo fajowe zdjęcie brzusia, super pomysł 🤪
A my byliśmy dzisiaj w Obi, potem chwilkę u rodziców i wreszcie na spacerku porobić zdjęcia naturze heheheh 😜 bo koleżanka do jutra u nas aparat zostawiła 😜
A zaraz pędzę do kuchni wszamać arbuza 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to IZA rzeczywiście nieźle mogła się zdenerwować. Mam nadzieję,że wszystko ok.
MONICA- współczuję tych problemów z raną 😞
Ja dzisiaj spotkałam dwie sąsiadki, których nie widziałam kilka dni i usłyszałam: "pani jeszcze nie urodziła???". Masakra jakaś.

Dziewczyny oglądałyście film "Galerianki"? Ja wczoraj obejrzałam i stwierdziłam,że jeśli tak by się zachowywała moja córka to bym się załamała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze mnie te telefony i smsy też już dobijają...Ehhh chciałabym o tym tak nie myśleć, ale ludzie ewidentnie nie dają zapomnieć... 😠 🤢 Ale powiem wam, że troszkę się uspokoiłam z tą wieeelką chęcią porodu tzn dalej chcę bardzo, ale już nie odliczam każdej minuty i nie wypatruję za wszelką cenę objawów porodu...co będzie to będzie...szkoda naszych nerwów, bo i tak nic nie przyspieszymy.
Amelka a ty kobietko o której masz jutro tą wizytę???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jutro jadę na 9tą. Nie wiem czy tylko ktg mi zrobi czy też zbada.
Rozmawiałam dziś z koleżanką której wywoływali poród po terminie. Dostała oxytocynę i po 1,5 godz urodziła. Sama była zszokowana,że tak szybko. Też bym tak chciała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olusiiaa napisał(a):
A ja posiedzialam troche w wannie z moja maruda choc juz ciasno bylo.Teraz poszedl spac,ale za pol godz mam go obudzic i idziemy do restauracji na przeciwko.

ale masz fajnie 🙂 🙂
mój ma nocki w tym tygodniu i dopiero niedzielę spędzimy razem-zresztą jak zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To opłacało mu się drzemnąc na pół godzinki??? Ja bym była jeszcze bardziej leniwa i już by mi się nic nie chciało 😮 A z restauracji korzystaj moja droga póki możesz hehehhe 🤪 Ja też sobie teraz niczego nie odmawiam 😜 Jeszcze przyjdzie czas na dietę...ścisłą dietę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...