Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiem Edytko ze troszke droga,ale po przeliczeniu i zorientowaniu sie w sklepach co ile kosztuje jakbysmy mieli wszystko kupic osobno do lozeczka to wyszlo by jeszcze drozej!!A tak zostanie do tego tylko łozeczko i materacyk!!Lozeczko chcialabym ze szuflada,ale musze sie jeszcze zastanowic bo sa troszke drozsze od takich bez!!Jeszcze jest troche czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Irka przecudna jest ta pościel!!!!!!!!!! Wszystkie kolory wyglądają rewelacyjnie, ale ja bym wybrała chyba piersza opcje, ten ecru komplet 🙂 🙂

My będziemy szukac w sklepach, tam gdzie kupiliśmy wózek dostalismy znizki, więc moze tam uda nam sie skompletowac wszystko. Maja niedrogie łózeczka - np. zwykłe sosnowe sa tańsze o 50zł niz w marketach, pościeli jeszcze nie oglądałam, ale już niebawem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Najlepiej sie zorientowac co ile kosztuje w sklepach,i my tak zrobilismy jakis czas temu,i okazalo sie ze obok mnie w miescie jest wszystko drogie jak holera zwykle lozeczko ponad 300 zl bez zadnych bajerow,a pojechalismy 6 km dalej do drugiego miasta i wszystko o polowe tansze,a lozeczka superowe podobalo mi sie jedno mialo takiego misia wyrzezbionego i kosztowalo 240 zl to az bylam w szoku,ale posciel mieli drozsza i nie zaciekawa ta na allegro dopiero mi wpadla w oko i wiec ja zamowimy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam tez wiekszosc ciuszkow kolorowych a zwlaszcza kremowych,niebieskich tylko kilka!!Ale posciel niebieska mi sie podoba 🙂 A co do dziewczynki to bym ja w rozne kolorki ubierala ale roz by krolowal hehe.... Zanim sie dowiedzialam ze bedzie chlopak to strasznie sie napalilam na dziewczynke,moze dlatego ze mam juz chrzesniaka,a dziewczynki narazie niema w rodzinie!!! A tu lekarz mi powizial ze bedzie synek,z jednej strony sie ucieszylam a z rdugiej rozczarowalam,ale za 2 dni mi przeszlo!!!A teraz bym sie dopiero rozczarowala jakby byla dziewczynka hihih... Tak wiec niema sie co napalac przed 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czasami mamy obawy, czy Franek to rzeczywiście chłopak, skoro teraz lekarz nie mógł nic powiedziec bo miał pępowinę miedzy nogami w wlożył sobie jeszcze dodatkowo rączkę, a tamta gin pomimo iż też miał pępowine między nogami ale dopatrzyła sie siusiaka i stwierdziła ze na 90% to chłopak, juz sama nie wiem....napewno nie bede miała typowych rzeczy dla chłopaka ani dla dziewczynki, tylko takie uniwersalne w razie czego 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi potwierdził za kazdym razem na 100% ze bedzie chłopak,a ten lekarz raczej sie nie myli!!Zreszta za drugim razem widzialam cale jego klejnociki i tym bardziej je przypominaly to mysle ze jednak bedzie Kacperek 🙂A wkurzylabym sie jakby bylo na odwrot bo mam juz tyle komplecikow ze spodniami i inne rzeczy na chlopca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja mama wczoraj jak mówiłam że nie wiem jakiego rozmiaru ubranka kupowac Frankowi, to ona mnie poprawiła ze Frani 😁


Tak oglądam te pościele z baldachmkiem, i napaliłam się ostro, tylko są dwie opcje baldachimku - szyfonowy - który jest piekny i zwykły jak pościel - też ładniutki 🙂 Tylko zastanawiam się, czy ten szyfon nie jest zbyt przezroczysty i nie bedzie dziecka i tak rozpraszał....poza tym od słońca juz nie ochroni 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi sie osobiscie podobaja te szyfonowe,te z materialu sa tez fajne ale jakos mi sie niewidza!!Ale kazdy ma swoje zdanie ja bym wybrala szyfonowy!!Na poczatku nie chcialam wogole baldachimu bo mi sie ogolnie nie podobaly ale powoli za namowom innych ze jest bardzo pozyteczny bo np chroni przed przeciagiem,a dzidzia moze sie szybko nabawic zapalenia ucha a to jest najgorsze co moze byc wiem sama po sobie ze jak juz raz zalapiesz to czesto sie wraca i jednak bedziemy miec ten baldachim 🙂A dostalyscie juz z lovelli ta czapeczke i rekawiczki bo ja jeszcze nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...