Skocz do zawartości

Nastroje w ciązy ? | Forum o ciąży


aniaweis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 🙂
Ja na poczatku ciązy i do 14 tygodnia płakałam caly czas.
Teraz juz sie uspokoiło i nie płacze 🙂i całe szczescie 🙂
a tak to wszystko dobrze przechodze ,chodz od 2 tygodni puchna mi nogi i ledwo moge chodzic. 😞
Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja na początku nie płakałam , teraz bardziej przy kazdej okazji lubie sobie popłakać, jestem jakos tak bardziej poddenerwowana, wszystko mnie wkurza..:/

A z objawów to troche ich miałam np. wymioty to podstawa, bóle głowy, ból kregosłupa teraz (cos strasznego), skurcze w nogach, najgorsze ze odkad zaszłam w ciaże mam straszny katar który czesto nie pozwala mi spać, lekarz mówi ze to przez Hormony(mam juz go dosyc)...mogłabym ich jeszcze troche wymieniac, ale powiem wam ze wszystko zniose dla mojej małej kruszynki 🙂 🙂 🙂 🙂 Jest moim całym światem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wesa a powiedz te bole kręgosłupa mogą wystepowac do konca ciązy? 😞boje sie bo od wczoraj wieczora strasznie boli mnie kosc ogonowa a naczytalam sie na internecie ze to moze byc grozne 😞az mi sie plakac chce Matko jakie ja mam z tą ciązą problemy musze sie przyznac ze przy pierwszym dziecku bylo inaczej i myslalam ze jak zajde z drugim to bedzie tak samo a tu jednak kazda ciąza jest inna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam nadzieje ze przejdzie 🙂no ale coz cza wszystko zniesc dla malenstwa naszej kochanej malej istotki 🙂 🙂 🙂 🙂a boję sie bo niestety ja mam ciąże zagrożoną poronieniem ale mysle ze teraz juz im wieksza ciąza tym mniejsze bedie zagrozenie pozdrawiam 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wlasnie wrocilam z szpitala niedawalo mi spokoju ze boli mnie ten krzyz i promieniuje zbadali mnie i wszystko jest w porządku 🙂zrobili mi tez usg widzialam dzis malenstwo jak sie fajnie ruszala(Ł)bedę miala spokojną noc 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂jestem szczesliwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja , ja wczoraj myslalm ze urodze mialam ucisk na jelita i boloalo mocno , ale przeszlo dzis od 3 nie spie bo mialam skrucze i bola mnie strasznie pachwiny dzisiaj ... narazie skurcz mialam ostani o 8 rano masara stac nie moge mam na dol taki ucisk 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...