Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

mam dola 😞
przed ślubem i ciaza bylam bardzo aktywna mialam u siebie w miescie znajomych z ktorymi moglam sie spotykac a tu jestem sam jak palec ile mozna chodzic do tesciow i im glowe zawracac lub wisiec na tel.. 😞 od listopada mieszkam w poznaniu i jedyna osoba z ktora moge wyjsc jest moj mąż 😎 a moim okne ma swiat ostatnio zrobil sie internet przy ktorym siedze godzinami co mnie drazni bo kiedys max 20min przy nim spedzałam 😁 szkoda czasu mi bylo 😞 wolałam isc pograc w kosza, pobiegac ,isc na basen ... itp
strasznie mi tego brakuje 😞 😞 ( a basenu w ciazy sie boje zeby nie zlapac jakiegos syfu)
ale nic tam wyzalilam sie troszke 😞
a wy kobietki balujcie i grilujcie do oporu puki mozecie 😁 😁
milego dzinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczynki:

Mufka: bardzo współczuje, trzymaj się mocno.

Buziaczka piękna dzidzia 😘

JA wczoraj spotkałam sie koleżankami z którymi kiedyś się przyjaźniłam i jedna walnęła taki tekst: kurwa ja mam tak dosyć tematu ciaży i dzieci że aż mi sie rzygać chce, wszystkie laski u mnie w pracy albo w ciazy albo dzieciate...no i wyobraźcie sobie jak mi się miło zrobiło - w dupsku ją mam - nie chce jej więcej widzieć - idiotka.

Dziś mam zamiar udać się do lasu ale czekam na znak sygnał od kumpeli która wczoraj poimprezowała wiec nie wiem o której się zwlecze bidulka hahahahahah 🙂

a co do grila to ja nic a nic nie mam na niego ochoty - może dlatego że piwka chlapnąć do niego nie mogę 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bułka to faktycznie jakaś nie za bardzo ta "koleżanka" 🤨dzieci i ciąża to coś pięknego co może przytrafić się od życia.. 🙂 a jeśli ktoś nie jest jeszcze gotowy albo tego nie czuje to przynajmniej by sobie darował takie teksty w obecności ciężarnej kobiety.. 🤨Ludzie często się nie zastanawiają że wypowiedzianymi słowami mogą sprawić przykrość innej osobie.. 🤨
A w takich sytuacjach przynajmniej wiemy kto do grona naszych prawdziwych przyjaciół należy..Ja ostatnio trochę w inny sposób ale też poznałam prawdziwe ja kobiety którą uważałam za swoją koleżankę.. 🤔
ale wiecie coo dobrze że mamy te forum i siebie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WIOJOJKA MOJA MAŁA NA BANK BEDZIE LASKA TAKA JAK JA 😉 HIHIHIHI

BÓŁKA TRZA BYŁO DZWONIĆ DO MNIE ... 2 GODZ I BYM BYŁA U CIEBIE ... WPIERDOL BYŚMY JEJ SPUSCIŁY 🙂 YE YE YE 🙂
BUŁA NIE PENIAJ...JA JUŻ MAM TYLKO JEDNĄ KOLEŻANKE 😮 TAKĄ TYLKO OD CZASU DO CZASU...BO TEZ ZA BARDZO ZA NIĄ NIE PRZEPADAM BO TO CZAROWNICA. MA COS W SOBIE ŻE PRZEPOWIE I TAK JEST..ALBO KWIATKA MI POCHWALI I SZLAG GO TRAFIA PO PARU DNIACH. TAK SAMO BYLO Z MOJA PIERWSZĄ CIĄŻA - CHLAPNEŁA: CZUJE ŻE COS BĘDZIE NIE TAK... NOI BYLO TAK JAK POWIEDZIAŁA...TERAZ TO JEJ JUZ NIC NIE MOWIE I CIAZY DRUGIEJ(TERAZ) POWIEDZIAŁAM W 4 MIES.
Z PRZYJACIÓŁKA OD DZIECIŃSTWA POKŁUCIŁAM SIĘ PARE DNI TEMU JAK BYŁA U MNIE Z SIOSTRĄ. OBRAZIŁA SIĘ BO KUPIŁA U MNIE W SKLEPIE GETRY BAWEŁNIANE I JEJ OCZKO POSZŁO I PZYNIOSŁA MI JE...A DO NIEJ ZE GETRA TO JAK RAJSTOPY I CZY JAK W RAJTKACH JEJ OCZKO POJDZIE TO CZY TEZ IDZIE ODDAWAC. BO MI NA HURTOWNI TEGO NIE PRZYJMIĄ... JEJ SIOSTRA SIĘ WJEBAŁA I WYSZŁY NIE DOPIJAJĄC HERBATY I NIE MÓWIĄC "CZESC" ODDAM JEJ KASE W PIZDU I NIECH SPIERDALA. TRUDNO... NIKT NIE REKLAMOWAŁ TYCH GETRÓW. A SRAC TRZEBA NA TO...

TYLKO MI PRZYKRO ZE ZOSTAŁAM SAMA...BEZ PRAWDZIWEJ KOLEŻANKI ..AZ MI ŁEZKA SIĘ TERAZ ZAKRĘCIŁA. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie łezka sie kręci że zostajemy same - ja tak naprawdę najwięcej wsparcia mam teraz od rodziców, Remka i jego rodziców czyli tak naprawdę od osób których najbardziej obchodzę ja i moje dziecko...taka prawda znajomi to tylko znajomi i każdy z nich ma swoje życie, ja sie chyba nigdy nie naucze tego i zawsze staram sie być dla wszystkich dostępną a potem mnie wszyscy w ch... robią 😞

Buziaczka a widzisz mogłam zadzwonić i pokazałybyśmy idiotce co potrafią ciężarne - w dupie ją mam debilka - poczekam aż ona zajdzie w ciąże i zadzwoni zapytać o coś.... zemsta będzie słodka. A co do Twojej koleżanki od getrów....cóż skoro getry są powodem do niemówienia "cześć" to nie mam pytań.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BUŁKA MÓJ ZYCIOYS JEST BARDZO DŁUUUGIII.... ZAWSZE W DOMU NIE USIEDZIAŁAM. ODKĄD PAWŁA POZNAŁAM MOJE ZYCIE CAŁKIEM SIĘ ZMIENIŁO Z WULGRNEJ CHAMIDŁY ZMIENIŁAM SIĘ NA SPOKOJNĄ WARIATKE 🙂 KTÓRA BY W DOMU SIEDZIAŁA A JAK IMPREZKA TO TYLKO DOMÓWKA 🙂
TAK 3 LATA JESTEM INNYM CZLOWIEKIEM 🙂 MIAŁAM TĄ PZYJACIÓLKE OD DZIECINSTWA A TERAZ MI STRASZNIE SMUTNO. BO NAWET NIE MAM Z KIM POGADAC. I NIE SADZIŁAM ZE TAK SIĘ NA NIEJ ZAWIODE. O GŁUPIE GETRY. AZ PŁAKAC SIE CHCE JACY LUDZIE KURWA SĄ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochana ja już tyle razy dostałam po dupie od przyjaciół że aż przykro wspominać - naprawdę tyle razy się zawiodłam ale ja to głupia jestem bo nawet jak ktoś mnie zawodzi to i ja i tak potem wybaczam...ale czuje ze teraz sie wszystko zmieni, dość!!

Ja strasznie ubolewam że wszystkie mamy tak do siebie daleko, bo jak widać doskonale się rozumiemy i gdybyśmy były w jednym miescie na bank byłyby spotkania i grile 😜 😜 😜

Nie martw się Buziaczka jak widać każdy z nas przez to przechodzi a jak ona mądra jest i godna Ciebie to przyjdzie prędzej czy później. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
strasznie się ciesze że sprawiłam Ci przyjemność - o to chodziło 🙂

a ja przez te moje obsrane koleżanki wrażliwe na temat ciąży prawie wcale sie nie podniecam, nic nie mówie żeby nie zanudzać......kurde....musiałam nawet głośno się zbuntować zeby nie paliły przy mnie bo tak to pierdolnięte nie wpadły na to.....jeju jak o tym pisze to aż mi wstyd że się zadaje z kimś takim....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane chyba każda z nas podczas swojej ciąży przekonała a raczej przejechała na swojej koleżance czy też przyjaciółce.. 🤔 Chyba nikt nas tak nie rozumie jak druga kobietka w ciąży 🙂 i dzięki temu forum można pożalić się i nawet 100raz mówić o tym samym bo przecież dla każdej z nas to najlepszy temat 😆 😁
A jakbyśmy wszystkie blisko mieszkały to były by świetne spotkania brzuszków 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BUŁKA A JA ZAPALIŁAM SE FAJKE WTEDY JAK WYSZŁY NIE MÓWIĄC MI NAWET CZESC. 😮
ZŁOSC ZESZŁA ZE MNIE W MOMENCIE I ŁZY POWSTRZYMYWAŁAM TYLKO.
ALE JA JUŻ WIEM... !!!!!!!!!! .......... Z NIECIERPLIWOSCIĄ CZEKAM NA MOJĄ LIWKE I TYLKO ONA BEDZIE NAJWAZNIEJSZA... 🙂 🙃 🙃 🙃 WSZYSTKO JEJ DAM 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane moje brzuszki, ale fajnie was mieć 🙂 temat wrednych "przyjaciółek" widzę powszechny, heh... naprawdę super, ze mamy siebie na forum, bo tak to nie wiem w jakiej byśmy kondycji psychicznej na porodówce wylądowały.

co do teścia, to mój Buziaczka, jest jak sopel lodu, wszystkie jego dzieci, nie mówią do niego per "ty" tylko, tata to, tata tamto, np. czy chciałby tata napić się herbaty..? no i ja też tak z musu mówię.... dziwne to, ale cóż...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...